18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szczurołap

chiefo • 2013-01-02, 13:09















Efekt moich połowów - koty były zbyt leniwe tylko czekały na gotowe... Wszystkie złapałem własnoręcznie (tylko rękawice ochronne na takie połowy zakładam) i ukatrupiłem, notabene te największe to twarde czaszki miały.

wympal

2013-01-02, 14:15
browar za browar w kadrze. j***ne szkodniki

przesmiewca

2013-01-02, 14:16
opisz jak dokładnie to zrobiles ;) latałes za szurami po dworzu ? :P

Ra...........it

2013-01-02, 14:20
Ja tam perłę ma za siurasa i koniec. Wolę hainekenka tyskie czy też stary browar okocim jasne. cmoknijcie mnie w pompkę

Po polu latał a nie po dworzu

dziaad

2013-01-02, 14:38
@up pij dalej te szczyny, szczególnie tyskie.

ja tam poluję z psem - terierowaty mieszaniec napie**ala szczury aż iskry lecą, pewnie sto razy lepiej niż te twoje sierściuchy razem wzięte.

Fisz_

2013-01-02, 14:43
Się śmiejcie, ale idea hodowli ras pokroju jamnika, pinczera i podobnych zakładała właśnie polowanie na szczury i podobnej wielkości gryzonie :D I to muszę małym cholerom przyznać - paskudne są, ale w walce z takim gryzoniem jednak nie mają sobie równych. Taki porządny, spasiony dziki szczur to potrafi kota poturbować, nieraz widywałem jak sierściuch przed gryzoniem po ogródkach sp***ala.. :D

Piwo za efekty, również trzaskałem szczury na działce dziadków, robota paskudna, ale efekty cieszą cholernie - jak inaczej popełnić w pełni przyzwolony społecznie zbiorowy mord i wszystkie zwłoki w masowych grobach zakopywać.. :D

chainsawgutsfucker

2013-01-02, 14:46
Wysłałem siostrze - miłośniczce i hodowcy szczurów... Chyba do świąt się do mnie już nie odezwie.

pi73rmaster

2013-01-02, 14:54
O k***a, dzieciak pije tyskie i heinekena, a jedzie po chmielowej, najlepszym komercyjnym polskim pifku :D
idź pan w ch*j

Mietek42

2013-01-02, 14:57
k10 szczurów na patyku :)

Gary Muwaut

2013-01-02, 15:38
Perła Chmielowa - Polski Królowa !!!

161ZT650

2013-01-02, 15:43
Mając 7-15 lat każde wakacje spędzałem u dziadków na wsi, oczywscie żniwa sianokosy itd itp to był standard. Corocznie było tez polowanie na szczury z tym że my używaliśmy wody i łopat. Lokalizowaliśmy nory, laliśmy wodę i czekaliśmy z łopatami, przeważnie taki szczur konczył albo bez głowy albo rozcięty w pół( zdjęć nie ma bo wyobraźcie sobie to były czasy bez telefonów komórkowych). Kiedyś zdarzyło nam się ubić szczurzycę która była w ciąży i tak przymierzyłem ze rozciąłem ją w pół i powypadały z niej takie małe śmieszne niedorozwinięte szczurzątka. Po zabawie udaliśmy się na jakiś posił babuszka zaserwowała fasolówkę z tym że te fasolki wyglądały jak te j***ne małe niedorozwinięte szczurki które wypadły z tej rozciętej w pół szczurzycy...Rzygałem dalej jak widziałem :D

Perel

2013-01-02, 15:43
kikutnik666 napisał/a:


jedno z niewielu komercyjnych polskich piw, ktore nadal widzą chmiel i słód, zamiast ekstraktów.
idz wypij heinekena, znawco



Perła Chmielowa - zawartość ekstraktu 12,2%, zawartość alkoholu 6%, gatunek: pils, jasne pełne.

Co nie zmienia faktu że Polskie piwo to dobre piwo ;)

Piechur23

2013-01-02, 15:56
Starszy brat Tomka Adamka nie jest pięściarzem, on łapie szczury.

gangstareso

2013-01-02, 15:59
słyszałem że dobry sposób to złapać parę sztuk szczura zamknąć gdzieś razem i że jak zgłodnieją to się wzajemnie pozjadają ten który zostanie to zostaje wypuszczony na wolność i wpie**ala inne szczury czy jakoś tak nie pamiętam dokładnie bo za dzieciaka to słyszałem

przemysl_to

2013-01-02, 16:24
Kiedyś zdarzyło nam się ubić szczurzycę która była w ciąży i tak przymierzyłem ze rozciąłem ją w pół i powypadały z niej takie małe śmieszne niedorozwinięte szczurzątka. Po zabawie udaliśmy się na jakiś posił babuszka zaserwowała fasolówkę z tym że te fasolki wyglądały jak te j***ne małe niedorozwinięte szczurki które wypadły z tej rozciętej w pół szczurzycy...Rzygałem dalej jak widziałem


dzięki, to sobie zjadłem obiad :D


gupichuj

2013-01-02, 17:36
Jakieś tam perliczki czy jakoś tam (podobne do kury) się trzyma i te k***y tak drą ryja że podobno szczury się wyprowadzają. A co do jamników to takie małe ch*je a i dzika potrafią zamęczyć.