18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Synowie bogatych ojcow wożą się po mieście

mare30ks • 2014-06-06, 19:07
troche przydlugie ale jak komus sie nie podoba to niech scrolluje dalej


nie rozj***li sie, ale jest kilka fajnych momentow

mauputa

2014-06-07, 11:32
Jo tam "froguś" słysza.

raper900

2014-06-07, 11:53
Ktoś mu szybę obsrał.

zxcvbnm132

2014-06-07, 11:59
a żebyś się c*uju w*ebał w jakieś drzewo i pourywał sobie narządy wewnętrzne.

Mateuszeek

2014-06-07, 12:02
Jacy wy jesteście wszyscy pie**olnięci :D Przypominam wam, że jesteśmy na sadisticu, a nie na kwejku. Spinacie dupsko, bo ewidentnie wasze punto tak nie pojedzie :) I tutaj włącza się Polska mentalność - ja nie mam, to dlaczego on ma mieć. tatowóz, czy totolotekwóz czy k***a prezes wóz - ma czym to zapie**ala. Druga sprawa - przejścia. Każdy ma obowiązek przed wejściem na przejście spoglądnąć w lewo czy w prawo, tym bardziej wieczorem gdy powietrze jest inne niż w dzień, słychać jak ktoś nak***ia obroty pod czerwone pole więc analogicznie rzecz ujmując, rozglądamy się na boki... Wczoraj lecąc 160 doszła mnie biała a4, goście wyprzedzili i zaczęli zapie**alać no to i ja w pedał. Dobre 20 km lecieliśmy razem, wyprzedzając wszystkich, z 180 się nie schodziło. Oczywiście autkami. Grunt to dobra zabawa i znalezienie spoko towarzyszów na drodze. Większość z tego filmiku to traski dwupasmowe, więc nie spinajcie dupy kwejkofrajerzy.

Promek

2014-06-07, 12:45
Mam nadzieje ze rozpie**ola sie wszyscy na jakims okazalym debie. I za takie lamanie szeregu przepisow i zakazow powinna byc konfiskata auta/motocykla i prawko zabierane na stale. Zycze wam barany meki w cierpienaich albo stanu wegetatywnego po spotkaniu sie z drzewem sciana albo czyms podobnym.

PanJakub

2014-06-07, 12:47
Mateuszeek napisał/a:

[..] Wczoraj lecąc 160 doszła mnie biała a4, goście wyprzedzili i zaczęli zapie**alać no to i ja w pedał. Dobre 20 km lecieliśmy razem, wyprzedzając wszystkich, z 180 się nie schodziło. Oczywiście autkami. Grunt to dobra zabawa i znalezienie spoko towarzyszów na drodze. Większość z tego filmiku to traski dwupasmowe, więc nie spinajcie dupy kwejkofrajerzy.



Rozumiem, że po tych 20km zatrzymaliście się razem na poboczu i wzajemnie wsadzaliście sobie penisy w różne swoje otwory..?

Fajnie, bawcie się dalej, chłopaki ;)

kokos19

2014-06-07, 13:02
Taka prawda, że gdyby nie inni kierowcy którzy chcą w spokoju wrócić do domu to by sobie mógł pojeździć. Tylko dlatego że ktoś zwolnił, przesunął się bo widzi pędzącego debila, udało się uniknąć w najlepszym razie wypadku

nobas

2014-06-07, 13:19
gdzie jest policja ja sie pytam zeby takich cwaniakow zatrzymac odrazu a zapomnialem stoaja gdzies w lesie i susza

zxcvbnm132

2014-06-07, 13:55
Mateuszeek napisał/a:

Jacy wy jesteście wszyscy pie**olnięci :D Przypominam wam, że jesteśmy na sadisticu, a nie na kwejku. Spinacie dupsko, bo ewidentnie wasze punto tak nie pojedzie :) I tutaj włącza się Polska mentalność - ja nie mam, to dlaczego on ma mieć. tatowóz, czy totolotekwóz czy k***a prezes wóz - ma czym to zapie**ala. Druga sprawa - przejścia. Każdy ma obowiązek przed wejściem na przejście spoglądnąć w lewo czy w prawo, tym bardziej wieczorem gdy powietrze jest inne niż w dzień, słychać jak ktoś nak***ia obroty pod czerwone pole więc analogicznie rzecz ujmując, rozglądamy się na boki... Wczoraj lecąc 160 doszła mnie biała a4, goście wyprzedzili i zaczęli zapie**alać no to i ja w pedał. Dobre 20 km lecieliśmy razem, wyprzedzając wszystkich, z 180 się nie schodziło. Oczywiście autkami. Grunt to dobra zabawa i znalezienie spoko towarzyszów na drodze. Większość z tego filmiku to traski dwupasmowe, więc nie spinajcie dupy kwejkofrajerzy.



Mateuszek jestes takim samym bezmozgim kierowca jak ten z filmiku, skoro uwazasz, ze taka jazda jest spoko. Ch*j ci w dupe i 2 pary jajec. Jakos malo mnie boli, ze moje "punto" tyle nie pojdzie. Wazne, ze twoja honda sivik 92' zamyka licznik. Do kwejko frajera takiego jak ty to chyba kazdemu wiele brakuje :-/

kacaraba

2014-06-07, 14:10
Policja zna tych ziomeczków bardzo dobrze, są to warszawscy konfidenci, świadkowie mafijni. Nie do ruszenia, dlatego sobie pozwalają...

~PowerBoBass

2014-06-07, 14:31
Chłopcy nawet policję mają w poważaniu :D


deoknife

2014-06-07, 14:36
No ładnie Boguś popie**ala :roll: