18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Synowie bogatych ojcow wożą się po mieście

mare30ks • 2014-06-06, 19:07
troche przydlugie ale jak komus sie nie podoba to niech scrolluje dalej


nie rozj***li sie, ale jest kilka fajnych momentow

hardowski

2014-06-06, 23:02
Blackrock napisał/a:


a no tak, ty nie pójdziesz siedzieć bo stary pewnie opłaca połowę wąsatych januszów z POlicji



Pf... Co to za problem wziąć auto w leasing?

A toru już pewnie na krechę nie dadzą. :roll:

rigsuit

2014-06-06, 23:07
Oglądałem od początku do końca, i powiem że mógłby być w ch*j dobry w pościgach policyjnych :D ale bogaty to ma wyj***ne na policje i system i się bawi koleś

666s

2014-06-06, 23:25
co żeś w tagach wj***ł ze mi nie znalazło i wrzuciłem dubla :D NApisze i tutaj. Pojeby na maxa... i na moto i w puszce... odstrzał tylko pozostaje.

Marshal

2014-06-06, 23:35
Tez mi sie wydaje ze Bogus a nie Krzysiu lub Tomus.

Niby sie nie wpakowal a nikogo ale nie wiadomo jakto bylo z tylu. Bo jednak nikt nie spodziewa sie ze minie ich Beta lecaca 250kmh po miescie... A w sumie motocyklisci bardziej bezpiecznie jechali bo nie wpychali sie na czerwonym itp.

No ale jedno czy tak czy tak trzeba powiedziec. Skill jest.

mare30ks

2014-06-06, 23:38
co do typow na scigaczach to rowniez mistrzowie prostych, maja zajebiste sprzety do zak***iania, na prostych odjezdzaja a w zakrety skladaja sie jak jakimis skuterami czy chopperami :)

darek.xan

2014-06-07, 00:40
Boguś ma małego fiutka :D

Wnioskuje że w tym innym filmie obrazującym podobny brak mózgu pojawia się to bmw z tyłu:
(http://www.sadistic.pl/ekspresowe-holowanie-na-lince-vt297956.htm)

Można spokojnie odczytać rejestracje:

SZ YBKI

Nie wiem na ile prawdziwa, ale szczerze mówiąc widze tego idote albo na cmenatrzu albo za kratkami.

tomus79

2014-06-07, 00:44
Zajebisty filmik, fajnie sie ogladalo ;)
Fajnie sie czyta komentaze wiekszosci och*jalcow co jezdza yarisami astrami czy innym volkswagenowym badziewiem hehehe...
Zauwazylem ze zazwyczaj Ci co najwiecej pluja i tyraja to gowno w zyciu osiagneli i mysla ze jak ktos cos ma to od razu tata kupil:)))
Ja mam dwie nowki beemki z w garazu jedna moja a druga dla zony, jak by ktos pytal to sam zarobilem;)

kothletino

2014-06-07, 01:35
tomus79 napisał/a:

...komentaze ...



Zgubiłeś "r" w przypływie emocji. Co do filmiku to widać brak wyobraźni. Najwidoczniej Boguś dopiero co zszedł z konsoli.

Morni

2014-06-07, 01:58
mnie najbardziej dziwi to że jak gruzin już świętej pamięci wrzucił swoje wyczyny m5 e34 do neta to wszyscy sie cieszyli i wgl prze h*j z chłopa, dobry talent i wgl. same plusy, a jak polak nagrał podobny filmik to hejt na h*je i źle jeździ pozabija innych, auto tatusia. Wiedze że nam polakom nie dogodzi nigdy.

Osobiści nic nie mam do chołopa póki osobie postronnej krzywdy nie zrobi, pamiętajcie że zabić też może kierowca jadący 50km/h który myśli o "niebieskich migdałach"

kicsi

2014-06-07, 02:02
Napiszę to, bo nie mogę patrzeć jak sami się kaleczycie, Froguś a nie Boguś...
i zapewniam, że jeśli z czegoś zszedł, to na pewno nie z konsoli do gier, a przesiadł się z jednego auta do drugiego. Co do filmiku nie będę się wypowiadał, dodam tylko tyle iż źle zrobił wrzucając to do sieci ;/
Co do rejestracji, naklejki na szybie itp... proszę was, nie męczcie się z odczytywaniem czegokolwiek zawartego w tym filmie i nie próbujcie wymierzać sprawiedliwości, bo się pogubicie w gąszczu własnych myśli ;)

Szczypek

2014-06-07, 02:09
z jednej strony debil do potęgi, który oby się rozwalił na drzewie zamiast walnąć w jakiegoś niewinnego człowieka, a z drugiej to co robi to jak umawianie się ze striptizerką. niby wszyscy są zniesmaczeni, ale w głębi duszy każdy by tak chciał :D 

CichaWoda

2014-06-07, 03:26
nawet Zientarski wolniej jeździł

riddick1773

2014-06-07, 06:49
Calmwater zajeciście napisałeś, ale po co ta pogarda?
To jest k***a największy błąd, bo gardzisz tymi kolesiami, "niech się zajebie, ch*j z nim"
Skumaj, że koleś nie wie co to jest ciężką praca, nie zna wartości pieniądza, ale k***a to nie jest jego wina, to wina starych, którzy sypią bułą i maja wyj***ne, nie bronie go, ale spróbuj go skumać, ogólnie to propsy wch*j dla ciebie ziomuś.

zdun

2014-06-07, 09:56
zawód z wykształcenia : syn

Ca...........er

2014-06-07, 11:22
@riddick, masz rację w dużej mierze. Zachowanie jego rodziców bardzo mu pomogło w wykształceniu takiego podejścia, o czym też napisałem. Musiałby być zajebiście inteligentnym i trzeźwo myślącym kolesiem, żeby samemu odkryć wartość pewnych spraw z takim wychowaniem (a raczej jego brakiem).
Co do tego, że napisałem coś w stylu "mam nadzieję, że szybko się wyeliminuje", to bardziej chodziło mi o to, że każdy dzień, w którym wsiądzie za kółko może skończyć się dla kogoś niewinnego wielką, życiową tragedią. Dlatego im szybciej i we własnym zakresie, bez mieszania innych w swoją śmierć, tym lepiej. Chociaż fakt, że szacunkiem nie darzę ludzi tego pokroju, a powinienem gardzić ich rodzicami - trafna uwaga.
Co do wypowiedzi, że każdy by tak chciał - owszem, chętnie siadłbym za sterami GTR- a, porsche czy lambo i polatał. Po torze, ewentualnie po odpowiedniej autostradzie. Nie po mieście.