18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sylwetka Artura Szpilki czyli jaki jest naprawdę.

bizitykrolu • 2013-01-07, 20:31
Historia bardzo dobrze zapowiadającego się boksera i nadzieja na upragnionego pierwszego Polskiego mistrza wagi ciężkiej.(Tak, zaraz połowa ludzi zhejtuje to mówiąc, że za dużo gada itp., lecz po prostu ma on taki "uliczny" i twardy charakter i taki już jest.) Z Chuligana zmienił się w według mnie nadzieję Polskiego boksu i chwała mu za to . ;-)



~Conscribo

2013-01-07, 20:33
ch*j nie nadzieja, bije się z leszczami, ma gorącą głowę co przy lepszym przeciwniku skończy się cięzkim nokautem.

Mi...........13

2013-01-07, 20:40
W walce nie ma takiej gorącej głowy, a do Zimnocha nie ważne jak wyjdzie... i tak go zmiażdży.

bizitykrolu

2013-01-07, 20:41
Tak bije się z leszczami, lecz według mnie dobrze,iż dostaje przeciwników "stopniowo" nie chciałbym żeby popełnił ten sam błąd co wach (ktory boksowal ch*jowo )ktory na walke z kliczkom został puszczony za wczesnie.A co do goracej glowy to on sam mowi ze takowa ma i stara sie bardziej ogarniac bo wiadamo ze ze starym wyjadaczem rzuci się na niego zostanie wypunktowany i dechy. :)

EudezetReprezent

2013-01-07, 20:46
bije się z leszczami,takimi jak ty ? kazdy z nich by ci obil ryja wiec troche szacunku

Fine

2013-01-07, 20:55
Swój chłop...

at...........25

2013-01-07, 20:56
"Ja Ci k***a dziecko zrobię, ty k***a szmaciarzu, Cię rozjebię k***a" - Artur Szpilka

ZareFF

2013-01-07, 21:51
Nadzieja polskiego boksu? Toż to ten boks leży i kwiczy. Popatrzmy na Artura:
-Fizycznosc? wygląda jak otłuszczony (pół)ciężki. Dodajmy do tego wieczne kontuzje, jak choćby spowodowane krzywym postawieniem nogi przy schodzeniu ze schodów.
-Bomba w łapie? Dziadek McCline stał i przyjmował jego cepy nic sobie z tego nie robiac, inny prospekt wagi ciezkiej Magomed Abdusalamov(16(16ko)-0-0) znokautował go w 2 rundzie.
-Technika? Tak, duzy progres, zamiast cepować zaczął używać lewego prostego, czasem. Swietny wyczyn jak na 23(24) letniego prospekta.
-Szybkosc? Nie błyszczał na tle otłuszczonego w/w Mccline.
-Psychika? To chyba jedyny plus, choć mam wątpliwości czy w momencie gdy walka nie bedzie sie ukladała po jego myśli zachowa zimna głowe i zrealizuje zalozenia taktyczne zamiast tworzyć wiesniacka bójke.

Do tego straszne prostactwo, taka uroda boksera? ch*ja prawda, trash talking przed walka to jedno, a zachowywanie sie jak totalny półgłówek to drugie.

Sama psychika mistrza swiata sie nie zdobywa, jest młody, ma czas ale jak dla mnie to bedzie najwyżej przeciętny średniak, ale czas pokaze . Czekam na jego walke z przecietnym zawodnikiem dobrym techniczne, oczywiscie takim który nie ma 40+ lat, zobaczymy ile wart jest nasz samozwanczy przyszly mistrz swiata

think666

2013-01-07, 21:57
Ciekawe czy widelec potrafi poprawnie utrzymać.

OjciecDyrektor

2013-01-07, 22:32
a cycków siostry nikt nie zauważył...
co z wami?!

moldar

2013-01-08, 01:19
robi z siebie buraka, bo pewnie jest "burakiem". Takich przyszłych "mistrzów" Polska nie potrzebuje

~Conscribo

2013-01-08, 09:29
EudezetReprezent napisał/a:

bije się z leszczami,takimi jak ty ? kazdy z nich by ci obil ryja wiec troche szacunku



Kuurwa, kolejny argument gimbozorda. Idź i nie wracaj.


Mateja był słabym zawodnikiem? był. Ale taaaak, szacunku k***a, bo skacze lepiej od każdego z sadistica, i broń boże go nie skrytykuj.

bovski

2013-01-08, 12:39
Teraz hejtujecie a jak dojdzie na szczyt to się zacznie: "zawsze w niego wierzyłem, wielki bokser", frajerki j***ne