18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sylwetka Artura Szpilki czyli jaki jest naprawdę.

bizitykrolu • 2013-01-07, 20:31
Historia bardzo dobrze zapowiadającego się boksera i nadzieja na upragnionego pierwszego Polskiego mistrza wagi ciężkiej.(Tak, zaraz połowa ludzi zhejtuje to mówiąc, że za dużo gada itp., lecz po prostu ma on taki "uliczny" i twardy charakter i taki już jest.) Z Chuligana zmienił się w według mnie nadzieję Polskiego boksu i chwała mu za to . ;-)



Brooklincz

2013-01-08, 15:16
@up
Bez obaw. Tacy ludzie, nigdzie nie dochodzą...

"Ja Ci k***a dziecko zrobię, ty k***a szmaciarzu, Cię rozjebię k***a" - Artur Szpilka

Za parę lat nikt o nim nie będzie specjalnie pamiętał, bo moi drodzy...Nie wiem czy wiecie, ale do boksu potrzebny jest mózg i stalowe nerwy. Trafi na bardziej doświadczonego to się może nauczy.

EudezetReprezent

2013-01-08, 16:35
~Conscribo gimbozorda to sobie nazywaj swego ojca chetnie bym cie spotkal na ulicy to zaraz bysmy sobie wytlumaczli to i owo i by sie zobaczylo jaki jestes mocny w gebie

siersciuchu szmaciazu

juby0001

2013-01-08, 19:49
burak , prostak , p*zda.

Romperek

2013-01-08, 19:50
@ełdezet Kozak w necie p*zda w świecie. Dziękuję dobranoc.

pieto90

2013-01-08, 19:52
EudezetReprezent napisał/a:

~Conscribo gimbozorda to sobie nazywaj swego ojca chetnie bym cie spotkal na ulicy to zaraz bysmy sobie wytlumaczli to i owo i by sie zobaczylo jaki jestes mocny w gebie

siersciuchu szmaciazu



co ty sobą reprezentujesz?

Czemu admini nie wywalają takich użytkowników? Którzy nic nie wnoszą do dyskusji, tylko obrażają innych? Sadol, sadolem, ale kultura jakaś musi być!

EudezetReprezent

2013-01-08, 19:54
za to z ciebie hardorowy koksu,i nie dziekuj nadrobisz w polu

gaming809

2013-01-08, 19:56
A ja mam z nim Foto :D

Kemawir

2013-01-08, 19:56
Rozj***łbym go moim internetowym bajcepsem

masterwow

2013-01-08, 19:58
więcej komentarzy niż piw

JohnDeliver

2013-01-08, 20:00
A niech się chłop bije , jak lubi, dostanie czy nie ... jakie to ma znaczenie ? ważne ze potrafił coś ze sobą zrobić pożytecznego .... no.. faktem jest że teraz przynajmniej dostanie kasę za "lanie w mordę " a tak to lał za darmo :D

bizitykrolu

2013-01-08, 20:02
EudezetReprezent napisał/a:

~Conscribo gimbozorda to sobie nazywaj swego ojca chetnie bym cie spotkal na ulicy to zaraz bysmy sobie wytlumaczli to i owo i by sie zobaczylo jaki jestes mocny w gebie

siersciuchu szmaciazu



To nie ty?


skillet84

2013-01-08, 20:04
coztobawariaatkoo napisał/a:

ecz po prostu ma on taki "uliczny" i twardy charakter i taki już jest.) Z Chuligana zmienił się w według mnie nadzieję Polskiego boksu i chwała mu za to . ;-)


miszcz szpilka napisał/a:

Jesteś rozj***ny, zrobię ci k***a dziecko a potem je rozjebie.


No sportowiec wielkiej klasy, twardy charakter. Do tego nadzieja polskiego boksu,równie wielkiej klasy jak pan najman.

Doomik

2013-01-08, 20:13
kiedyś w dawnym spider manie, którego oglądało się mając 4 lata, powiedziane było "z wielką siłą idzie wielka odpowiedzialność", tak właśnie! Może i boksować potrafi, ale szpila jest też afekciarzem. Więc jeżeli nie potrafi sam nad sobą zapanować, mistrzem też nigdy nie będzie. A jak tak, to ch*j do dupy takim mistrzom, najpierw niech się uczą pokory

LICH0

2013-01-08, 20:23
Jak nie biega z maczetą to przemiły chłopaczyna (: