18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sylwetka Artura Szpilki czyli jaki jest naprawdę.

bizitykrolu • 2013-01-07, 20:31
Historia bardzo dobrze zapowiadającego się boksera i nadzieja na upragnionego pierwszego Polskiego mistrza wagi ciężkiej.(Tak, zaraz połowa ludzi zhejtuje to mówiąc, że za dużo gada itp., lecz po prostu ma on taki "uliczny" i twardy charakter i taki już jest.) Z Chuligana zmienił się w według mnie nadzieję Polskiego boksu i chwała mu za to . ;-)



sebeks

2013-01-08, 20:35
boże! on ma brwi jak ciota! nawet wśród pedałów jest to już passé!

Kakushkin

2013-01-08, 20:41
EudezetReprezent napisał/a:

~Conscribo gimbozorda to sobie nazywaj swego ojca chetnie bym cie spotkal na ulicy to zaraz bysmy sobie wytlumaczli to i owo i by sie zobaczylo jaki jestes mocny w gebie

siersciuchu szmaciazu



Siema Stefan


Skowu

2013-01-08, 20:42
juby0001 napisał/a:

burak , prostak , p*zda.



a ja Bartek, miło mi :)

Mr.Drwalu

2013-01-08, 20:44
Brooklincz napisał/a:

@up
Bez obaw. Tacy ludzie, nigdzie nie dochodzą...

"Ja Ci k***a dziecko zrobię, ty k***a szmaciarzu, Cię rozjebię k***a" - Artur Szpilka

Za parę lat nikt o nim nie będzie specjalnie pamiętał, bo moi drodzy...Nie wiem czy wiecie, ale do boksu potrzebny jest mózg i stalowe nerwy. Trafi na bardziej doświadczonego to się może nauczy.



Barani łbie :-/ Jak znów coś będziesz cytował, to wsłuchaj się uważnie. :facepalm2:
Przeca mówił/krzyczał wyraźnie "Zrobię Cię jak dziecko!"
k***a gimbosperci!

sa...........os

2013-01-08, 20:54
MrDrwalu napisał/a:



Barani łbie :-/ Jak znów coś będziesz cytował, to wsłuchaj się uważnie. :facepalm2:
Przeca mówił/krzyczał wyraźnie "Zrobię Cię jak dziecko!"
k***a gimbosperci!



Podejrzewam że ma ciekawsze zajęcia, niż wsłuchiwać się w mało dojrzałe wiązanki słowne, więc nie wiem skąd "argument" o gimbusach i baranach. Twoim zdaniem pewnie mędrcami są ci, co godzinami spędzają czas na spamiętywaniu, czy "k***a" była przed przecinkiem, czy dwa słowa po "ch*j"... Nadużywanie słowa "gimbus" przy okazji każdej utarczki słownej, też już się robi wk***iające.
A co do samego pana Szpilki - nie moja broszka, ale ogólnie wydaje mi się w miarę nie głupim kolesiem i obiecującym sportowcem. Przydałoby mu się tylko więcej ogłady. Chociaż sporty napie**alane, to nie poezja, więc może tak ma być. ;-)

~Conscribo

2013-01-08, 20:59
EudezetReprezent napisał/a:

~Conscribo gimbozorda to sobie nazywaj swego ojca chetnie bym cie spotkal na ulicy to zaraz bysmy sobie wytlumaczli to i owo i by sie zobaczylo jaki jestes mocny w gebie

siersciuchu szmaciazu



jest takie stare powiedzenie : ch*ja byś zrobił.

xmikexpl

2013-01-08, 21:09
A ja powiem tak. Dzieci którzy ogladają boks od 2 lat i udają wielkich specjalistów..... Szpila jest niepoprawnym, mało taktownym, nieokrzesanym skur...synem który nie miał pojęcia o boksie jeszcze 2 lata temu. Teraz proponuję wszystkim mędrcom przeczytać biografię 4 największych pięsciarzy wagi ciężkiej i jak nie znajdziecie podobieństwa to robie LOGOUT z sadistic.pl... Ludzie wiem że jest niepoprawny, że nies jest Klitschko ani daleko mu do Alliego ale jest naszym pretendentem do mistrza świata Wagi CIęzkiej. I czy jest kawał bydlaka czy kogucik to powinno Was guzik obchodzić. Komentujecie że jest taki czy owaki a nie widzicie że to koleś pokroju Tysona i wierze w to że będzie mistrzem, zobaczycie. Sam walczyłem w Kszo OStrowiec potem troszkę w KZ Łódź i pojęcie o walkach jako takie mam. Jeszcze raz, jak nie będzie mistrzem to nie ma mnie na sadistic.pl///

ZareFF

2013-01-08, 21:22
xmikexpl,
Chłopie, jaki k***a pretendent jak go w rankingach swiatowych nie ma? Jaki koles pokroju Tysona? 17 letni Mike by nim wytarł ring. Co go z Żelaznym łaczy? To że w pierdlu siedzial? On był wtedy u szczytu kariery, mistrz swiata dwudziestoletni, a ty porownujesz do niego jakiegoś typa co poszedł sie pruć pod wiejską remize i psy go zgarneły, tak poza tym to szpila trenuje boks od conajmniej 6?7? lat, nie pamietam dokladnie, ale w wieku 17 bił się już w lidze m.in. z Zimnochem.

Wk***iles mnie porównując jedna z żywych legend boksu do jakiegoś półgłówka. Już nawet w obrazaniu ludzi Mike miał więcej klasy. Jak chocby Krzyczenie 'fuck off' do faceta co mu powodzenia zyczył. Czy grożenie Lewisowi że mu dzieci zje, a co robi nasz kogucik? Krzyczy ze zrobi drugiemu facetowi dziecko, gay detected.

bovski

2013-01-08, 22:12
dupy bolą, że taki tępy drechokibol osiągnął już w życiu więcej niż wy, j***ne cebulaki? ;) ja mu tam życzę jak najlepiej, fajnie byłoby mieć mistrza świata w końcu :lol:

Y0SH

2013-01-09, 03:53
@ZareFF - no nie ma go k***a jasne pajacu.

na boxrec.com 38 w heavy na świecie, 20 w Europie.

38 Artur Szpilka 177 12(9)-0-0

2008 23 southpaw

Wieliczka, Poland

To prawie go nie ma.

pieto90

2013-01-09, 09:37
@xmikexpl,

to, że boksowałeś wcale nie musi oznaczać, że na boksie się znasz. Wielu wybitnych sportowców zostaje trenerami i nie osiągają sukcesów, mimo, że ich sportowe kariery były bardzo udane, także to nie jest wyznacznikiem... Tyson i Szpilka? Widziałem może z 80% walk Tysona, zarówno jak był młody i już starszy i kurna uwierz mi, ale Szpilkę łączy z nim jedynie agresja (tyle że Mike umiał ją wykorzystać, Szpilka teo jeszcze nie potrafi)... Do Tysona w wieku 19 lat, 23letniemu obecnie Szpilce jeszcze daleko... Technika, gibkość, szybkość, siła ciosu, bardzo dobre uniki, to wszystko jest po stronie Tysona w wieku 19lat, Szpilce w wieku 23lat tego wszystkiego jeszcze brakuje. Nie mówię, że Artur nie jest w stanie zdobyć mistrza świata, ale porównywanie go do Tysona jest błędem.

wariatSND

2013-01-09, 15:20
A ja zacytuje Mike Tyson-a jak wyzywał typa "Będę Cię tak długo dupczył aż mnie pokochasz" i mam wrażenie ,że Szpilka się na nim wzorował :D

2blaze

2013-01-09, 18:34
coztobawariaatkoo napisał/a:

Tak bije się z leszczami, lecz według mnie dobrze,iż dostaje przeciwników "stopniowo" nie chciałbym żeby popełnił ten sam błąd co wach (ktory boksowal ch*jowo )ktory na walke z "kliczkom" został puszczony za wczesnie.A co do goracej glowy to on sam mowi ze takowa ma i stara sie bardziej ogarniac bo wiadamo ze ze starym wyjadaczem rzuci się na niego zostanie wypunktowany i dechy. :)



też widzę, że przyda się powrót do podstawówki na język POLSKI.

shogun

2013-01-09, 22:08
Każdy ma swoich ulubionych bokserów i inne kryteria ich oceny ale wkurza mnie jak po nim jedziecie nie lubisz go to nie oglądaj jego walk. Bracia Kliczko np są mistrzami są skuteczni ale mi na przykład ich styl się nie podoba i nie lubię ich oglądać mimo to cenię ich za postawę w życiu są wykształceni opanowani zawsze potrafią się zachować. Gołota nie był nigdy mistrzem (wg mnie nie słusznie) i w boksie i w wypowiedziach ale dla mnie to nasz najlepszy bokser lubie oglądać jego walki, jak robi swoje zajebiste uniki, Tayson miał dobry mocny cios walił haki jak koń z kopyta a Szpilka też ma jakąś swoją manierę że jego walki są widowiskowe może jeszcze długa przed nim droga ale trzymam kciuki za niego że stanie w ringu po pas i z nim z niego zejdzie.