18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Świetny Stand Up Robina Williamsa

Ja...........ec • 2014-08-12, 12:45
Ostra satyra na USA. Trochę jak u Carlina. :-D


RapujacyToster

2014-08-12, 19:15
Szron napisał/a:

Też się pośmiałem, ale "W" i inni sk***ysyni raczej nie... Wcale bym się nie zdziwił jak by któryś z wyśmianych (a wypunktował ich w dziesiątkę) zlecił "samobójstwo"

Myślicie że "samobójczy morderca" to produkt działający tylko w granicach polski? ...


Kiepskie?

Kiepsko to mysi być u Ciebie z mózgiem... :homer:

Widać że gówno jesz więc gówno wiesz.
Jak i o życiu tak i o świecie.


Też się pośmiałem, ale "W" i inni sk***ysyni raczej nie... Wcale bym się nie zdziwił jak by któryś z wyśmianych (a wypunktował ich w dziesiątkę) zlecił "samobójstwo"

Myślicie że "samobójczy morderca" to produkt działający tylko w granicach polski? ...


Kiepskie?

Kiepsko to mysi być u Ciebie z mózgiem... :homer:

Widać że gówno jesz więc gówno wiesz.
Jak i o życiu tak i o świecie.


Edit: Domyślam się dlaczego kiepsko... Bo nie pojeździł po Bogu.
Ale dopie**olił żydowskim lodziarom... I tu Cie gamuoniu pewnie boli.



To...........sX

2014-08-12, 19:48
Szkoda gościa :( Człowiek wychowywał się na jego filmach. "Flubber" "Piotruś Pan" czy wiecznie powtarzane "Jumanji" mistrzowski "Patch Adams" "Pani Doubtfire" czy Oscarowy "Buntownik z wyboru". Ech szkoda że tacy ludzie odchodzą, gość miał niesamowite poczucie humoru i dystans do siebie. Niestety miał też problemy z narkotykami i depresją....ciężko jest być komikiem,rozśmieszać ludzi samemu mając problemy....

Gordon

2014-08-12, 19:55
Jest taka sentencja Thomasa Manna: Pisarz to człowiek, któremu pisanie przychodzi trudniej niż innym ludziom.

W przypadku Williamsa powinna brzmieć: Komik to człowiek, któremu śmiech przychodzi trudniej niż innym ludziom.

A Robin był komikiem wybitnym. Dlatego pewnie potrafił z taką łatwością przybierać różne maski, pozy, akcenty, aby zamaskować, jak ciężko mu było śmiać się ... szczerze.

Maczug

2014-08-12, 20:05
Można umrzeć ze śmiechu ..

Ceembe

2014-08-12, 20:07
Oczywiście aktora mi żal, zwłaszcza że niedawno oglądałem dość sporo filmów z jego udziałem, nie należał do moich ulubieńców ale za dzieciństwo i filmy typu "Flubber" czy "Pani Doubtfire" miał mój dożywotni szacunek jako aktor. Nurtuje mnie tylko jedno.

Z ch*ja ci bogaci ludzie, do tego sławni, lubiani i szanowani, łapią nagle depresje i inne ch*je muje po czym nagle postanawiają się zaj***ć? Rozumiem, choroba nie wybiera, czy to bogacz czy to biedak, no ale czy naprawdę jest się nad czym załamywać mając tyle hajsu? "O k***a, tyle zmartwień, tyle zaproszeń na uroczyste gale nie wiem czy wybrać się na tą z Bradem Pittem czy Johnnym Deppem, lepiej się zapie**olę i po problemie". Seriously, wytłumacz mi to ktoś bo widocznie jestem zbyt tępy.

Zieniu7

2014-08-12, 20:08
Jutub napisał/a:

teraz wyjdzie , że każdy był jego przezajek***istym fanem ... tak jak było z MJ



Bo bylem i luj Ci uj Ci do tego ;] tak to jest ze artystow docenia sie po smierci...

Szron

2014-08-12, 20:47
RapujacyToster napisał/a:

...



I ???
Co ma piernik do wiatraka?

Naprawdę nie widzę żadnego związku ani sensu Twojego "postu"

Ceembe napisał/a:


Z ch*ja ci bogaci ludzie, do tego sławni, lubiani i szanowani, łapią nagle depresje i inne ch*je muje po czym nagle postanawiają się zaj***ć?



Jak Wy nic nie rozumiecie...
Właśnie tym występem się dorobił - wrogów.

W sposób śmieszny opowiedział całą nie tak odległą historię.

Wszystko co powiedział to całkowita prawda.
Trzeba tylko chcieć zrozumieć przekaz, który swoją drogą jest prosty.
Prosty bo prawdziwy.
Opowiedział jak zaczął się bajzel w USA zaczynając od Osamy a kończąc na Obamie.

Wszystko co powiedział jest alegorią!
Alegorią... bezmózgie zwierzęta...

No cóż dla poniektórych gamoni i bydła to za dużo by umieć czytać między wierszami.

ch*j Wam na imiona razem i każdemu z osobna, ćwoki.
Umierajcie w męczarniach swojej marnej jakości logiki, a raczej nie logiki.
Cytat:

Ostatnie zdania nie są kierowane do Ciebie, Ceembe i kilku innych osób


MrRobaczek

2014-08-12, 23:22
Na poziomie blok ekipy- ch*jowe, słabe i nudne.

Szron

2014-08-12, 23:41
Najpierw zaj***li go w bajeczce a potem w realu.

he...........at

2014-08-13, 14:34
Jutub napisał/a:

teraz wyjdzie , że każdy był jego przezajek***istym fanem ... tak jak było z MJ



To były pewnie pierwszy raz, gdy ktoś staje się legendą po śmierci, co bystrzaku?