18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Świetny Stand Up Robina Williamsa

Ja...........ec • 2014-08-12, 12:45
Ostra satyra na USA. Trochę jak u Carlina. :-D


Ja...........ec

2014-08-12, 15:12
Japoniec napisał/a:


Dobrze rozumiesz. :-) Zamiast wrzucać durne durne żarciki sytuacyjne i pisać komentarze o niczym, postanowiłem wrzucić Wam fragment jego występu Weapons Of Self Destruction, który pokazuje, że był z gościa kawał sadola.

Tu inny dobry filmik. <--- FACEPALM




Nie za bardzo jeszcze ogarniam linkowanie w komentarzu. :-)

Link z ostatniego zdania jest błędny. Chodziło mi o ten:
http://www.sadistic.pl/robin-williams-zabiegi-vt24938.htm

Imie_jego_44

2014-08-12, 15:24
Kilka lat temu ogladałem TOK-SZOŁ na BBC PRIME,nie znam prowadzącego z nawiska ,ale to taki starszy siwy gość ,zawsze zapraszał do siebie największe gwiazdy.Oglądałem odcinek z Robinem Williamsem.Robił sobie niewybredne żarty z Jana Pawła II.I nie chodziło tu o kościół katolicki czy całą organizację.Williams uderzał prosto w papieża jako człowieka,śmiał się z jego niedołęzności,ze sposobu poruszania, niemożności jedzenia czy mówienia.Parodiował jeo ruchy(poruszął sie ja robot) i mowę papieża (niewyraźny bełkot)Wspominał,że papiez jest bezwolnakukłą na usługach Watykanu.Miał z tego setny ubaw,mimo wiem że brytole i amerykanie są często skrajnie nastawieni wobec kościoła katolickiego to bardzo mnie to wtedy poruszyło i mam Williamsa za kompletnego ćwoka.
I co, nadal jesteście jego wielkimi fanami?

fremen007

2014-08-12, 15:28
Szczerze to ch*j was to obchodzi ale chłopa jako komika samego w sobie nigdy nie kojarzyłem. Dla mnie był przyzwoitym aktorem z rodzinnych filmów które lubiłem. Szkoda chłopa ale jakoś za nim nie płacze.

No może trochę skłamałem, raz go widziałem w ,,whose line is it anyway".

Piwko leci bo mi się spodobało ale powiem szczerze że na sadistica wchodzę żeby zobaczyć jak ktoś jedzie po żydach albo murzynach. Chociaż z drugiej strony jechał po chamburgerach których też nie lubie.

Ja...........ec

2014-08-12, 15:57
Imie_jego_44 napisał/a:


I co, nadal jesteście jego wielkimi fanami?



Twoja anegdotka ma zniechęcić do świetnego aktora komediowego (i dramatycznego) który bawił i w zruszał miliony ludzi na całym świecie przez ostatnie 30 lat? Musisz być człowiekiem wielkiej wiary.
:lol:
Jakbyś nie zauważył Williams nabija się ze wszystkich i ze wszystkiego - dykcji, ubrań, wymowy, wyglądu i przekonań.
Dlaczego można drwić z wyglądu Cheney'a a JPII już nie wolno? Bo jakiegoś wierzącego wrażliwca to może dotknąć? Dla takich jak ty mam jedną radę: nie oglądajcie występów Hicksa, Carlina, Mahera, Williamsa i Pythonów, bo dla nich nie było tematów tabu.

Tobie polecam Grzegorza Halamę i opowieści o kurczakach szczających w garderobie...

dr_prozac

2014-08-12, 16:01
gdzie link na youtube do tego?

Gnoyek1990

2014-08-12, 16:28
kevin171 napisał/a:

Goyek...Troche szacunku zafajdany smrodzie. Po tobie nawet nikt nie splunie jak kopniesz w kalendarz



Tylko się nie zesraj z podniecenia. Szacunek mogę mieć do własnej matki, ojca, szefa czy kogoś kogo znam a nie do jakiejś cioty z tv która tym bardziej nie jest dla mnie jakimś wzorem etc. A po drugie gówno mnie obchodzi po tym co się stanie jak "kopnę w kalendarz"

xnxx

2014-08-12, 16:30
czuje się zażenowany widząc sam tytuł, k***a co ludzie nie zrobią dla wirtualnego piwa

Iquid

2014-08-12, 16:33
Fejk!!! On nie zyje!

Spadra

2014-08-12, 16:33
fremen007 napisał/a:

Szczerze to ch*j was to obchodzi ale chłopa jako komika samego w sobie nigdy nie kojarzyłem. Dla mnie był przyzwoitym aktorem z rodzinnych filmów które lubiłem. Szkoda chłopa ale jakoś za nim nie płacze.

No może trochę skłamałem, raz go widziałem w ,,whose line is it anyway".

Piwko leci bo mi się spodobało ale powiem szczerze że na sadistica wchodzę żeby zobaczyć jak ktoś jedzie po żydach albo murzynach. Chociaż z drugiej strony jechał po chamburgerach których też nie lubie.



O k***a! Dzięki, że o tym wspomniałeś, o tym to przyznaje nie widziałam! Teraz to...jestem jeszcze jego większa fanką :metalhead:

Arinek

2014-08-12, 16:45
Teraz wiem za co popełnili mu samobójstwo ! Oczywiście za komentarz w 0:58 XD

go...........ek

2014-08-12, 17:13
Imie_jego_44 napisał/a:

Kilka lat temu ogladałem TOK-SZOŁ na BBC PRIME,nie znam prowadzącego z nawiska ,ale to taki starszy siwy gość ,zawsze zapraszał do siebie największe gwiazdy.Oglądałem odcinek z Robinem Williamsem.Robił sobie niewybredne żarty z Jana Pawła II.I nie chodziło tu o kościół katolicki czy całą organizację.Williams uderzał prosto w papieża jako człowieka,śmiał się z jego niedołęzności,ze sposobu poruszania, niemożności jedzenia czy mówienia.Parodiował jeo ruchy(poruszął sie ja robot) i mowę papieża (niewyraźny bełkot)Wspominał,że papiez jest bezwolnakukłą na usługach Watykanu.Miał z tego setny ubaw,mimo wiem że brytole i amerykanie są często skrajnie nastawieni wobec kościoła katolickiego to bardzo mnie to wtedy poruszyło i mam Williamsa za kompletnego ćwoka.
I co, nadal jesteście jego wielkimi fanami?



a ile razy na tym portalu obrażali papieża ?? :homer:

jak potępiłem to że się z niego wyśmiewają to jeszcze na mnie posypały się hejty..

as...........88

2014-08-12, 17:28
Ktoś tu pisał o "starym pie**ole" czy inne takie ch*jstwa, a nie zauważacie jednego.

Jak ch*jowo musiało mu być skoro postanowił zakończyć swój żywot.
Miał przecież ka$ę - bilet do szczęścia wg sporej części społeczeństwa. Nie chodzi mi nawet o współczucie tylko spróbujcie sobie wyobrazić jak sadystycznie życie go potraktowało.

Aaa no i osobiście polecam film w którym "tłumaczy" jak powstały damskie i męskie narządy płciowe, (p*zda i ku*as). Znajdziecie sobie w internecie :)

Samudaripen

2014-08-12, 18:21
To ten wokalista Nirvany, który zadławił się swoimi wymiocinami?

Majozen

2014-08-12, 18:40
pie**olicie, że wysyp sezonowców, ale nikt pod uwagę nie bierze, że był zajebistym aktorem. W filmie Patch Adams był po prostu przech*jem, podobnie jak w Stowarzyszeniu umarłych poetów czy Buntowniku z wyboru. Gość był naprawdę zajebistym aktorem, niestety skończył jak skończył.

Fatum93

2014-08-12, 19:00
Jutub napisał/a:

teraz wyjdzie , że każdy był jego przezajek***istym fanem ... tak jak było z MJ



Nie mów tak! Byłem jego fanem od zawsze ! :amused: