18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Świątecznie...

ASAKKU • 2013-12-21, 14:59
A żeby było trochę świątecznie :mikolaj:


Gwozdziuch

2013-12-21, 21:20
Kontynnujcie panowie. Niektórzy świetnie się bawią czytając to. :mikolaj:

lilmuzynio

2013-12-21, 21:41
Zrozumcie ludzie, że religia to jest biznes. Masz pieniądze (bez podatku), możesz obrażać innych w imię swoich idei, możesz prać innym mózgi - wszystko za free.

Websterthe1

2013-12-21, 22:13
:diabel: Właśnie nabijanie się z religii i osób wierzących jest kurewsko sadystyczne, to deptanie największych świętości drugiego człowieka, poniewieranie tego co w jego życiu najważniejsze, uwielbiam to bo w przeciwieństwie do 90 % użytkowników tego portalu jestem sk***iałym, zdegenerowanym sadystą. :D

FrycuBOP

2013-12-21, 22:21
Fajne podoba mi się tak

Polandball

2013-12-21, 23:31
@milosciprzyjazn Mówienie, że Boże narodzenie ma tradycje pogańskie jest jak twierdzenie, że Bracia Wright stworzyli F-16 - komuś się chyba coś popie**oliło...

Wolf3D

2013-12-22, 00:22
Za małe jaja żeby sie pośmiać z koranu...

Sebastin7

2013-12-22, 00:39
elBiaauawy napisał/a:

mam pytanie do wojujących ateistów rodem z internetu. Czemu nikt nie śmieje się z tych co wieża w UFO, potwora spagetti, reinkarnacje i masę innych pierdół tylko akurat chrześcijan.



Ale przecież UFO istnieje :-D to dlaczego mieliby się z tego śmiać ?

ReveN_RV

2013-12-22, 01:32
Cóż można powiedzieć, niektóre z nich mnie nawet bawią (jestem katolikiem).
No i ładna prowokacja, niczym Cezary Baryka i komuniści.

Ale memki z księżymi to przykład działania lewackiej medialnej propagandy. Płakać tylko nad takimi ludźmi...

milosciprzyjazn

2013-12-22, 08:48
mrMarek27 napisał/a:

@milosciprzyjazn Mówienie, że Boże narodzenie ma tradycje pogańskie jest jak twierdzenie, że Bracia Wright stworzyli F-16 - komuś się chyba coś popie**oliło...


Wow, naprawdę denne porównanie, a wystarczy tylko spojrzeć na to: Dzielenie się opłatkiem, pasterka, sianko pod obrusik, ubieranie drzewa, dodatkowe miejsce przy stole, 12 dań, aż w końcu sama data tego święta ( i wiele innych pomniejszych) wzięta z kultu boga słońca - wszystko to obrządki wywodzące się z pogaństwa, zaadaptowane na rzecz katolicyzmu, aby głupi lud miał spokój. Naprawdę szkoda, że tak dużo katolików kompletnie nie zna pierwotnego pochodzenia swoich pogańskich tradycji, które nadal odświętnie praktykuje.
Wolf3D napisał/a:

Za małe jaja żeby sie pośmiać z koranu...


... No niestety, jestem na to za słabym kozakiem. Wiem że obrażanie czegokolwiek w internecie na sadolu to zadanie dla nie lada śmiałków, takich jak ty

milling napisał/a:

Kłaniam się, przyklękam przed symbolem mojej wiary: krzyżem. Produkcją obrazków się nie zajmuję :D


No pięknie grasz tępaka (albo nim jesteś). Ale chodzi oczywiście tylko o to, że jesteś częścią tej wspólnoty, która wznosi te kościoły, inwestuje w całą tą otoczkę rytualno-wizerunkową. Wizerunek Chrystusa na krzyżu również jest czymś, co idzie wbrew pierwotnemu nauczaniu Biblii.

Polandball

2013-12-22, 13:14
@milosciprzyjazn, tak jak na przykładzie, może są jakieś podobieństwa, ale oba święta (konstrukcje samolotów) posiadają inny cel (inne zastosowanie)...

w skrócie ty patrzysz na gesty - ja (i reszta katolików) patrzymy na symbolikę tego święta, dlatego nie mogę się z tobą zgodzić, gdyż symbolika obu świat (święta Mitry i Bożego Narodzenia) jest inna i jej nie wymyślil poganie

Moja_Pani

2013-12-22, 13:33
Wojujący islam to kolesie gotowi mordować i krzywdzić w imieniu swoich idei. Wojujący katolicyzm to głównie starsi ludzie próbujący walczyć o swoje wartości, na mało medialne, ale jedyne znane sobie sposoby. Wojujący ateizm to domena dzieciaków ok. 15 r.ż. pokaranych tym, że mamusia wysyłała na mszę do kościółka, kiedy im się jeszcze chciało spać, lub grać w gry - bez idei. Bo nie powiecie mi, że oskarżanie wszystkich księży o pedofilię, albo branie Biblii zero-jedynkowo jest inteligentne.

A wierzący, zdrowi Muzułmanie, Katolicy i Ateiści patrzą na to z lekkim politowaniem i szanują swoje poglądy.

BTW. Podziwiam zaślepienie owych "ateistów", jak bardzo to są "wolni" i "świadomi"...a tak grzecznie robią i mówią dokładnie to, co im się każe przez media...takie małe, nieświadome szczeniaczki na smyczach. Cudowne maszynki do obalania tradycji. A jakie głupiutkie.