18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Świątecznie...

ASAKKU • 2013-12-21, 14:59
A żeby było trochę świątecznie :mikolaj:


milosciprzyjazn

2013-12-21, 19:01
Największy ból dupy sadolowych-'katoli'.. Jezus był ciapatym żydem :)


milling napisał/a:

Jestem praktykującym katolem i niestety muszę cię zmartwić: te obrazki mnie śmieszą.


Tak z czystej ciekawości - czy śmieszy Cię również to, że jako praktykujący katolik postępujesz wbrew nauczaniu Biblii (a nawet wbrew przykazanio Dekalogu) oddając pokłony wizerunkom, modląc się do świętych i używając w rytuałach religijnych symboli? :) Bo wg mnie to jest śmieszne, jak wszyscy z was mają wyj***ne na to, co napisane jest w Najświętszej Księdze - słowie Bożym!

op...........ve

2013-12-21, 19:01
MateuszMmz,
tutaj bardzo nie wiele potrzeba, żeby połowie hemoroidy powychodziły jak widać ;-)

quang-dat

2013-12-21, 19:02
@opusative
Cytat:

ha ha ha hi hi hi ale w 2 klasie LO miałem pałę z religii i pamiętam że pisałem o jakimś k***iszczu papieżu żeby poj***ny pedofil mi wpisał 2 na koniec



Najlepsze jest to, że właśnie tacy jak ty zapie**alają na starość na poranne msze pierwszym autobusem i są totalnymi dewotami, po tzw."nawróceniu" :-) Idź posłuchaj sobie swej wysublimowanej muzyki :->


SharpSe

2013-12-21, 19:04
Ojcze, przebacz im, bo nie wiedzą, co czynią. (Łk 23, 34)

milling napisał/a:



Jestem praktykującym katolem i niestety muszę cię zmartwić: te obrazki mnie śmieszą.



Zaprawdę, powiadam ci, jeszcze dziś będziesz ze mną w raju. (Łk 23, 43)

el...........wy

2013-12-21, 19:06
mam pytanie do wojujących ateistów rodem z internetu. Czemu nikt nie śmieje się z tych co wieża w UFO, potwora spagetti, reinkarnacje i masę innych pierdół tylko akurat chrześcijan. Ja tam sam nie jestem wierzący , ale do ciężkiej k***y ciężko się śmiać z czegoś co w moim mniemaniu nie istnieje. A jak już sobie ktoś wierzy to chyba jego sprawa co komu do tego. Ale tak to jest jak się jest zbuntowanym gimnazjalista, z logiką na bakier

i w ogóle to jebnijcie się w głowe z pisaniem " ból dupy" w każdym komentarzu , bo się rzygac już chce od tego

op...........ve

2013-12-21, 19:07
quang-dat napisał/a:

@opusative


Najlepsze jest to, że właśnie tacy jak ty zapie**alają na starość na poranne msze pierwszym autobusem i są totalnymi dewotami, po tzw."nawróceniu" :-) Idź posłuchaj sobie swej wysublimowanej muzyki :->

Obrazek


ave szatan 8-)
swoją drogą jesteś kolejną osoba której niewiele potrzeba by dostać bólu w okolicach odbytu, gorzej z jego łagodzeniem...typowe polaczki ;-)
buahah co tu się k***a dzieje kilka obrazków 2 klasyki kata + anegdotka o poj***nym księdzu biblie cytują :samoboj:

ASAKKU

2013-12-21, 19:09
elBiaauawy napisał/a:

A jak już sobie ktoś wierzy to chyba jego sprawa


Ale moje k***a pieniądze!!!
Aha, pajacu... Nie musiałem ściemniać ze swoim wiekiem, więc gimnazjalistów za moich czasów jeszcze nie stworzyli...

milosciprzyjazn

2013-12-21, 19:10
elBiaauawy napisał/a:

mam pytanie do wojujących ateistów rodem z internetu. Czemu nikt nie śmieje się z tych co wieża w UFO, potwora spagetti, reinkarnacje i masę innych pierdół tylko akurat chrześcijan. Ja tam sam nie jestem wierzący , ale do ciężkiej k***y ciężko się śmiać z czegoś co w moim mniemaniu nie istnieje. A jak już sobie ktoś wierzy to chyba jego sprawa co komu do tego. Ale tak to jest jak się jest zbuntowanym gimnazjalista, z logiką na bakier


Najprawdopodobniej dzieje się tak, bo jesteście znaczną większością (do niedawna rządzącą światem zachodnim i tępiącą wszelkie przejawy odstępstwa od wiary i narzucająca wszystkim swoje zasady), która próbuje wcibiać się w sprawy świeckie, a naktórą dajemy pieniądze. Ci ateiści nie śmieją się z waszych bogów czy tam innych postaci fikcyjnych, ale z faktu że dorosły człowiek może uważać że to co napisane jest w mitologii czy jakiejś innej świętej księdze jest prawdą - mniej więcej tak jakbyś żył w świecie otoczonym przez ludzi wierzących w istnienie św. Mikołaja (mimo że sami dawaliby sobie prezenty i znajdywali jakieś pokrętne, głupie tłumaczenia na fakt jego wiecznej nieobecności), czułbyś się nieco dziwnie, co? O ile nie wyprali by Ci mózgu już w dzieciństwie

Patrysio

2013-12-21, 19:15
to dodam cos od siebie:


Bog kazal sie dzielic

el...........wy

2013-12-21, 19:16
@milosciprzyjazn, do szkoly zapie**alaj naucz sie czytac ze zrozumieniem

oozyxak0o

2013-12-21, 19:17
milling napisał/a:



Jestem praktykującym katolem i niestety muszę cię zmartwić: te obrazki mnie śmieszą.


Dobry troll :piwo:

zonik

2013-12-21, 19:18
A ja mam wyj***ne jak ktos sie nabija z firmy zwanej kościół. Jednak jak chodzi o nasmiewanie sie w wiare to mnie to juz wkuriwa ..... resumujac zylasty ch*j zarazony trądem tym co gardza ludzka wiara!

op...........ve

2013-12-21, 19:23
internetowa społeczność sadola wystarczy obrazek, nuta byle co podrzucone by popuszczały katolickie zwieracze, dzisiaj pie**olą smenty na sadolu jutro w obłudzie polecą do kościoła nie wiedząc nawet po co tam idą...dobra rozczuliłem się lece teraz kota oskórować i do gara wrzucić na jutro bo czarna msza się szykuje :emo:

quang-dat,
powiadasz , że jebie lewactwem hmy teraz wszystko co jest inne jebie lewactwem nieprawdaż ? Taka moda :lol:

milosciprzyjazn

2013-12-21, 19:24
elBiaauawy napisał/a:

@milosciprzyjazn, do szkoly zapie**alaj naucz sie czytac ze zrozumieniem


Tobie radzę nauczyć się jak sformulować zrozumiały dla odbiorców komunikat, bo odpowiedziałem tylko na twoje pytanie i nic wiecej (ew. ty nie zrozumiales nawet tego co napisalem)

el...........wy

2013-12-21, 19:26
@zonik, zgadzam się, jak już wcześniej pisałem , sam nie wierze (oczywiscie osoba , która mi odpisała nie zrozumiała tego) , ale nie widze nic złego co by wynikało z wiary chrześcijańskiej. Oczywiście w kościele szerzą się różne patologie, ale raz , że nie o tym teraz mowa, a dwa że nie są to moim zdaniem patologie na tyle duże jak chce się nam to pokazać w telewizji itd.\

Może się powtórzę , ale skupiłbym się bardziej na wyśmiewaniu ludzi wierzących w głupsze rzeczy, takie jak socjalizm, równość i wszechobecną poprawność i tolerancje