18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Świątecznie...

ASAKKU • 2013-12-21, 14:59
A żeby było trochę świątecznie :mikolaj:


milling

2013-12-21, 19:28
milosciprzyjazn napisał/a:

Największy ból dupy sadolowych-'katoli'.. Jezus był ciapatym żydem :)



Tak z czystej ciekawości - czy śmieszy Cię również to, że jako praktykujący katolik postępujesz wbrew nauczaniu Biblii (a nawet wbrew przykazaniom Dekalogu) oddając pokłony wizerunkom, modląc się do świętych i używając w rytuałach religijnych symboli? :) Bo wg mnie to jest śmieszne, jak wszyscy z was mają wyj***ne na to, co napisane jest w Najświętszej Księdze - słowie Bożym!



Jakoś nie przypominam sobie, żebym modlił się do obrazka kiedykolwiek. Tak samo nie modli się do świętych, tylko o wstawiennictwo u Boga.

Mi też wiele kwestii, o których mówi Kościół, się nie podoba. A śmieszni to mogą być co najwyżej wojujący ateiści :)

oozyxak0o napisał/a:


Dobry troll :piwo:



Rozczaruję cię, napisałem to na serio ;-)

op...........ve

2013-12-21, 19:31


się k***a rozkręca

milling

2013-12-21, 19:33
^^

Meh, póki co to słabo jest.

op...........ve

2013-12-21, 19:37
trza dołożyć do pieca bo coś wygasa :mrgreen:

muzyczno katolickie hemoroidy zaraz się na scenie pojawią :mrgreen:

milosciprzyjazn

2013-12-21, 19:43
milling napisał/a:


Jakoś nie przypominam sobie, żebym modlił się do obrazka kiedykolwiek. Tak samo nie modli się do świętych, tylko o wstawiennictwo u Boga.


"4Nie uczynisz sobie obrazu rytego ani żadnej podobizny tego, co jest na niebie w górze i co na ziemi nisko, ani z tych rzeczy, które są w wodach pod ziemią. 5Nie będziesz się im kłaniał ani służył. Ja jestem Pan, Bóg twój, mocny, zawistny, karzący nieprawość ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidzą; 6a czyniący miłosierdzie tysiącom tych, którzy mię miłują i strzegą przykazań moich."
A więc nie pokłoniłeś się nigdy przed rzeźbą, obrazem lub ołtarzem z wizerunkami świętych? Zresztą samo wyrabianie takich obrazków już jest zakazane przez Słowo Boże...

milling

2013-12-21, 19:48
Kłaniam się, przyklękam przed symbolem mojej wiary: krzyżem. Produkcją obrazków się nie zajmuję :D

el...........wy

2013-12-21, 19:51
@milosciprzyjazn , powinieneś oddać państwu pieniądze włożone na twoją edukację, bo zwyczajnie poszły w błoto

Polandball

2013-12-21, 19:53
Gdy zaczyna się jakieś dłuższe wolne od szkoły to nagle na Sadolu pojawiają się tłumy ateistów...

przypadek? nie sądze

Zarammoth

2013-12-21, 19:56
quang-dat napisał/a:


Najlepsze jest to, że właśnie tacy jak ty zapie**alają na starość na poranne msze pierwszym autobusem i są totalnymi dewotami, po tzw."nawróceniu"

:idzwch*j:
Och, ta słynna katolicka legenda o ateiście chodzącym na starość do kościoła. Jeszcze sam nigdy takiego osobiście nie poznałem. Chyba, że mówisz po prostu o zwykłych wierzących-niepraktykujących, którzy całe życie żyli jako hipokryci, a na starość karmią klechów. No to takich to jest 90%...

Freedomik

2013-12-21, 20:05
A jednak udało się rozkręcić katolików.

Ładnie tak hipokryci nabijać się z innych religii czy tego co nie jest po myśli w waszej książce?

I uświadomcie sobie, że wyznajecie tę religię z czystego przypadku miejsca i czasu narodzin.

ka...........91

2013-12-21, 20:07
ateusze, ateusze ...
w granicach dobrego smaku większość rzeczy na sadolu jest ok, murzyni podpalani żywcem i masa innych pierdół...
ale dwóch rzeczy NIE znoszę - naśmiewania się z religii oraz maltretowania zwierząt.
dzękuje.

GrzesMk4

2013-12-21, 20:10
pomijając wszystko bóle w komentarzach, ostatnie miażdży :D

quang-dat

2013-12-21, 21:10
Jedna rzecz najbardziej- nie wychowanie, polska tradycja czy nasza kultura przekonuje mnie w jakiś sposób do wartości chrześcijańskich tylko postawa środowisk, które najbardziej narzekają i niszczą te wartości- feministki, lewaki, chomosie, zwolennicy k***a tzw. "gender", nasi pejsaci starsi bracia w wierze..

Jakoś im nie ufam... Pewnie prześladowcza mania..