18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Straż miejska Konin. Odmowa pokazania legalizacji

obywatelja • 2012-11-28, 15:36
Straż miejska Konin. Odmowa pokazania legalizacji . Inicjatywa Obywatelska.
Niestety straznik nie pokazal nam legalizacji urzadzenia i bardzo szybko zniknal z fotoradarem

mr_9mm

2012-11-28, 17:50
@Marbi
Kto mu kazał wybrać taki zawód?

je...........ę

2012-11-28, 17:56
Takich sk***ysynów powinno się karać i to najlepiej dyscyplinarką i więzieniem co to za oszukiwanie społeczeństwa i okradanie? Przecież jeżeli nie robią to niezgodnie z zasadami korzystania tego gówna to naciągają ludzi kto Ci potem udowodni,że pomiar nie był zakłócony czy ch*j wie co?

Robią nas w ch*ja na grubą kasę j***ne sk***ysyny a tych zj***nych prezydentów miast co zatrudniają staż wiejską bym wyj***ł na zbity pysk albo obiecują,że nie będą te k***y robiły zdjęć albo niech wypie**alają.

Niech idą pomagać policji a nie opie**alają się k***y głupie.Niech pomagają łapać chuliganów grube tępe p*zdy a nie siedzą na kacu w budzie.

fdr

2012-11-28, 17:57
zapraszam na trase torun-biały bór-koszalin. nie ma większeg skurczysyństwa.

Ernando

2012-11-28, 18:06
Bardzo dobra inicjatywa. Już drugi filmik w ostatnim czasie o Koninie. Nie wiem o co chodzi. Niby jest tam schronisko, a i tak psy czuja władze...

Kryn3k

2012-11-28, 18:18
fdr napisał/a:

skurczysyństwa.


O widzę kolega tu nowy ;)

WIEWIORa

2012-11-28, 18:20
mr_9mm napisał/a:

@Marbi
Kto mu kazał wybrać taki zawód?



bo każdy kto idzie na "budżetówkę" do roboty to ma lepiej niż u prywaciarza i tak właśnie robi się podziały w Polsce.
Albo srasz po gaciach przed prywaciarzem, lub masz pracę którą nie dotyczy "sezonowość" i / lub "restrukturyzacje" i robisz co państwo / władza chce. Tak czy inaczej jesteś w dupie.
A własna działalność gospodarcza zniszczy cię od wewnątrz jak tylko popełnisz mały błąd z fiskusem.

demobil

2012-11-28, 18:23

Marbi

2012-11-28, 18:26
froobbie napisał/a:

@Marbi, podobała mi się ta część o "Marionetce w rękach swoich podwładnych"




"Marionetka w rękach swoich zwierzchników" ;)

mathew14

2012-11-28, 18:27
Widać że policja albo straż miejska to max co może być z tego grubasa. :) A jak łamie prawo to do kryminału go!

Diesel9.1

2012-11-28, 18:43
i to k***a za moją stacją onu!!!

M4rkOPL

2012-11-28, 19:55
Garulec napisał/a:

Jeszcze nie pies a już nie człowiek :D


Dzięki zgadałeś mi hasło do krzyżówki :D

wciazszukam

2012-11-28, 19:58
1. Fotoradar musi stać za znakiem informacyjnym D-51 w odległości:
- 100-200m na drodze o prędkości dopuszczalnej do 60km\h
- 200-500m na drodze o prędkości dopuszczalnej powyżej 60km\h
- 500-700m na autostradach i drogach ekspresowych

2. Straż miejska musi posiadać pisemną zgodę miejscowego komendanta policji na używanie fotoradaru w ściśle określonym miejscu i czasie (pozwolenie na używanie na terenie całego miasta jest nieważne - musi być dokładny adres/odcinek drogi).

3. Wymagania dla urządzeń Fotorapid (najpopularniejsze w Polsce):
- ustawione pod kątem 22° do kierunku ruchu pojazdu
- temperatura powietrza musi wynosić od -10°C do +60°C (od -30°C do +60°C jeśli fotoradar jest zamontowany w klimatyzowanym maszcie)
- wilgotność względna powietrza musi być niższa niż 95%

4. Fotoradar musi posiadać aktualne świadectwo legalizacji, a na śrubkach zabezpieczających blok komputera, blok radarowy i wejście sygnału symulacji prędkości muszą być plomby opisane w tymże świadectwie.

Jeśli straż nie potrafi udowodnić któregoś z powyższych, nie ma prawa karać nas mandatem na podstawie zdjęcia z danego fotoradaru. Cztery proste punkty, a mogą sprawić mnóstwo radości z walki ze sk***ysyństwem tych nieudaczników. Nie polecam tylko walczyć z krokodylkami, bo oni faktycznie znają się na własnej robocie.

Ni...........py

2012-11-28, 21:32
Konin to ch*jowe miasto.... Tak, mieszkam w Koninie

szyderaff

2012-11-28, 21:41
Wiadomo Konin to straszna wiocha i straż pewnie tak działa. U mnie w gminie jest straż gminna i akurat dzieki temu, że jest ten cały radar na odcinku na którym stoi od dawno nie było wypadku a mieszkańcy chwalą , że maszynka stoi bo ich dzieci mogą normalnie wracać do domu ze szkoły bo niestety ale na odcinku nie ma chodnika... A kierowcy gdyby uważali wcale by nie wpadali gdyby chociaż trochę patrzyli na znaki a nie walili w terenie zabudowanym ponad 100.. a co do strażników... facet cieszy się, że ma w tej naszej polsce jakąś legalną prace ale wątpię, że jest dumny ze swojej pracy ale za coś trzeba żyć...