18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

StopXam odc. 20+21

sm...........ka • 2012-01-19, 00:07
Niezła rozp***ucha... Takie coś tylko u Ruskich
btw. zajebiście brudne mają te merole...


:idzwch*j:

Maxwell

2012-01-19, 22:36
strony1984 napisał/a:

nalepkarze powinni wpie**ol dostac. niech sie za robote wezma tez ich bedzie stac na mercedesy, ktos im kiedys taki wpie**ol spusci ze im sie odechce.



Nalepkarze powinni jeszcze wpie**ol spuszczać. Odechciałoby się j***nym merolom zastawiać chodniki/pasy. Myśli taki ku*as że jak ma drogiego merca to może go sobie postawić gdzie chce. Niech się nauczą jak się jeździ/parkuje.

Legon

2012-01-19, 23:07
j***ne buractwo u nas bedzie to samo juz sie zaczyna tak robic ale watpie czy pobija polskich zajebistych taksowkarzy ja dzis jechalem sobie spokojnie skrecalem z lewego pasa na srodkowy juz bylem w polowie i taki ch*j z prawego pasa sie wpie**ala no i slow brak k***a bo taksowkarz z 160 mial wiecej nie ledwo co bylo ryj widac przez szybe i co mu zrobisz nic k***a bo jakbym mial mu pie**olnac to bym poszedl siedziec za pobicie ze skutkiem smiertelnym ale mam nadzieje ze go kara spotka sk***ysyna zeby tak nie mogl jezdzic z pare lat to by sie nauczyl troche kultury cwe* btw. nie nie uzylem klaksona
takze pamietajcie prawidziwy kierowcy w polsce nie tylko pilnuja siebie ale i innych

Krak

2012-01-20, 12:34
Piwo dla młodzieży, widać myślą inaczej, nie tylko sie nawpie**alać, ajak ktoś jest bucem i nie potrafi się przyznac do swojego prostactwa..j***ć prostaków drogowych

ss1984

2012-02-28, 11:37
Maxwell napisał/a:



Nalepkarze powinni jeszcze wpie**ol spuszczać. Odechciałoby się j***nym merolom zastawiać chodniki/pasy. Myśli taki ku*as że jak ma drogiego merca to może go sobie postawić gdzie chce. Niech się nauczą jak się jeździ/parkuje.




nech se do roboty ida albo kupy zbierac tez ich bedzie stac na mercedesa i parkowanie. a wogole jak ja stoje w aucie i zastawilem inne niby auta to chyba logiczne ze jak ktos bedzie chcial odjechac to go wypuszcze

sergeantlipton napisał/a:

Założę się że te gnojki to dokładnie ten sam gatunek k***y co rysuje lakier w samochodach zaparkowanych na chodniku i przechodzi po masce aut zatrzymujących się na przejściu. Powinni k***a podchodzić pojedyńczo zasrańcy, k***a studenciki socjologii czy innej politologii lub stosunków międzynarodowych, pasożyty pie**olone, to by zobaczyli co oznacza ruski kozak. Aha i żałuję że naprawdę nie trafili na rekietiera.

dokladnie albo trafili kolego tylko tego nie pokazuje bo ktos im wpie**ol spuscil

pawel-jwe napisał/a:

To że k***a parkują i zagradzają drogę czy wyjazd to faktycznie chamówa, ale częściowo popieram kierowców. W połowie przypadkach (jak nie więcej) w samochodach SĄ kierowcy w momencie przyklejania tego gówna (być może zatrzymał się i czeka na kogoś i zaraz pojedzie), a jak siedzi w samochodzie to w każdym momencie może przestawić auto (nawet mi się zdarza, że gdy czekam na kogoś to zatrzymuje się w miejscu gdzie kogoś blokuję, ale nawet wtedy nie gaszę silnika więc w każdym momencie mogę przestawić).
Druga sprawa to od takich rzeczy powinna być Policja, a nie banda j***nych małolatów. Swoją drogą wiadomo jak ta policja działa, zwłaszcza w Rosji, ale te j***ne dzieciary powinny przylepić raz czy drugi i już a nie wdają się w bójki i tym podobne akcje. Jak by mi ktoś przylepił to spoko, rozumiem że zrobiłem błąd, ale jak się jeszcze rzuca i na chama k***a przykleja to bym k***a klucz do kół chyba wyciągnął i przyj***ł każdemu po kolei.
Swoją drogą już czekam na filmik jak jeden czy drugi gangster wk***i się maksymalnie i urządzi polowanie na gówniarzy i w ten sposób akcja się zakończy.





popieram cie w calosci kolego

P@...........@C

2012-03-16, 11:51
parkowanie na pasach


ss1984

2012-05-01, 19:48
ktos zna ruski kogo oni tlukli i jak sie to skonczylo

solteck

2012-05-05, 00:36
będzie wpie**ol... (od 1:30) [słychać strzały]

metal15

2012-05-05, 01:31
dawaj więcej ;)

Suq-Madiq

2012-05-05, 01:32
cytujac klasyka: "Dobrze, ze sa napisy, bo nic bym nie zrozumial." :amused:



Btw. troche przeskakiwalem i chyba nie zalapalem kto komu wpie**ol spuszcza... ale najwazniejsze, ze sam w sobie wpie**ol byl spuszczany ;}

WhiteAngel

2012-05-05, 01:33
ni ch*ja nie rozumiem, ale rosja i się napie**alają

ss1984

2012-06-16, 08:17
w koncu dostali wpie**ol

P@...........@C

2012-07-25, 10:13