18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

StopXam odc. 20+21

sm...........ka • 2012-01-19, 00:07
Niezła rozp***ucha... Takie coś tylko u Ruskich
btw. zajebiście brudne mają te merole...


:idzwch*j:

~tip.top

2012-01-19, 15:30
mało ma piwek, można ;)

Dalione

2012-01-19, 15:33

lukaszdzi

2012-01-19, 15:43
Czemu ich nie zastrzelił przecież to Rosja

Kukła

2012-01-19, 15:51
DOBRA AKCJA W ch*j!!! Po za tym mają jaja. Stanie taki ku*as na środku ani go ominąć ani wyjechać.

AAAA i powinni to zrobić z takiego papieru jak są plomby, że ni ch*ja nie idzie tego zdrapać.

Vasquez

2012-01-19, 15:55
to jest StopCham a nie k***a StopXam
X = CH po rusku

Masztojakwbanku

2012-01-19, 15:56
Drogi autorze tematu- zdecyduj się nareszcie którego alfabetu używasz- w tytule powinno być ' StopCham"

miszajew

2012-01-19, 16:00

Earth

2012-01-19, 16:02
Ruskie nie ruskie, ale gangsterka jest u nich konkretna, a nie jak u nas 30 letnie bejce.

marcinsud

2012-01-19, 16:19
I dobrze ch*jom, jeszcze mnie wk***iają ludzie "włączę awaryjki mogę stać gdzie chcę". Właściciele meroli powinni się cieszyć, że im tylko naklejkę przyklejają, bo znam człowieka co jak go ktoś zastawi to przepycha i ma wyj***ne czy pogniecie komuś auto :D

pawel-jwe

2012-01-19, 16:30
To że k***a parkują i zagradzają drogę czy wyjazd to faktycznie chamówa, ale częściowo popieram kierowców. W połowie przypadkach (jak nie więcej) w samochodach SĄ kierowcy w momencie przyklejania tego gówna (być może zatrzymał się i czeka na kogoś i zaraz pojedzie), a jak siedzi w samochodzie to w każdym momencie może przestawić auto (nawet mi się zdarza, że gdy czekam na kogoś to zatrzymuje się w miejscu gdzie kogoś blokuję, ale nawet wtedy nie gaszę silnika więc w każdym momencie mogę przestawić).
Druga sprawa to od takich rzeczy powinna być Policja, a nie banda j***nych małolatów. Swoją drogą wiadomo jak ta policja działa, zwłaszcza w Rosji, ale te j***ne dzieciary powinny przylepić raz czy drugi i już a nie wdają się w bójki i tym podobne akcje. Jak by mi ktoś przylepił to spoko, rozumiem że zrobiłem błąd, ale jak się jeszcze rzuca i na chama k***a przykleja to bym k***a klucz do kół chyba wyciągnął i przyj***ł każdemu po kolei.
Swoją drogą już czekam na filmik jak jeden czy drugi gangster wk***i się maksymalnie i urządzi polowanie na gówniarzy i w ten sposób akcja się zakończy.

Dziamian

2012-01-19, 17:00
akcja z tym kolesiem co giwere wyciągnął konkretna, jeszcze z kolanka w mordę wyłapał i tyle jego było :D

ct65

2012-01-19, 17:33
Wydaje im się, że robią to w słusznym celu, a deb*le tylko zwalniają odjazd tym kierowcom - w efekcie mają odwrotny efekt niż sobie założyli tą akcją :homer: