18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

StopXam odc. 20+21

sm...........ka • 2012-01-19, 00:07
Niezła rozp***ucha... Takie coś tylko u Ruskich
btw. zajebiście brudne mają te merole...


:idzwch*j:

Stefan_Sigal

2012-01-19, 18:09
pie**olicie że Rosja itd. a na tych filmikach może ze 3 auta miały więcej niż 5 lat

sergeantlipton

2012-01-19, 18:33
Założę się że te gnojki to dokładnie ten sam gatunek k***y co rysuje lakier w samochodach zaparkowanych na chodniku i przechodzi po masce aut zatrzymujących się na przejściu. Powinni k***a podchodzić pojedyńczo zasrańcy, k***a studenciki socjologii czy innej politologii lub stosunków międzynarodowych, pasożyty pie**olone, to by zobaczyli co oznacza ruski kozak. Aha i żałuję że naprawdę nie trafili na rekietiera.

brt1529

2012-01-19, 18:35
Rosjanie i murzyńscy raperzy to chyba dwa jedyne gatunki na świecie które, żeby pokazać, że mają pieniądze są gotowi pomalować samochód na złoto. Chociaż murzyni poszli jeszcze krok dalej bo zakłądają sobie też złote zęby

NomedN

2012-01-19, 18:39
sergeantlipton napisał/a:

Założę się że te gnojki to dokładnie ten sam gatunek k***y co rysuje lakier w samochodach zaparkowanych na chodniku i przechodzi po masce aut zatrzymujących się na przejściu. Powinni k***a podchodzić pojedyńczo zasrańcy, k***a studenciki socjologii czy innej politologii lub stosunków międzynarodowych, pasożyty pie**olone, to by zobaczyli co oznacza ruski kozak. Aha i żałuję że naprawdę nie trafili na rekietiera.



Oho widzę, że kolega z przejściami po kierunku "jedyny słuszny niezaprzeczalnie potrzebny światu" 8-)

Esz

2012-01-19, 19:35
@strony1984
Przez właśnie takich idiotów mamy ludzi ponad prawem, cenzurowanie internetu, benzyne po 6 zł, świnie u koryta, urzędasów więcej niż obywateli, więcej przerw w urzędzie niż prawdziwej pracy, rządy, które kradną nam 1/3 wypłaty, milicje zwaną policją, absurdalne prawo i jestesmy dymani w Europie. Bo bogate dzieci mają kształtowany światopogląd, że hajs jest najważniejszy, jak masz hajs możesz wszystko, niech biedni zapie**alają.

gin

2012-01-19, 20:47
Moim zdaniem dobra akcja z oklejaniem szyb. Jak by któryś z napinaczy pooglądał więcej filmików zauważył by, że nie tylko na mercedesy naklejają.


Znaki drogowe jak i prawo są po to, żeby ich przestrzegać. Ułatwiają wszystkim poruszanie się po mieście. Nie może być tak, że są równi i równiejsi.


Co do wypowiedzi użytkownika strony1984 to wydaje mi się, że nie rozumiesz o co w tym chodzi. Nie spinaj się tak bo ci żyłka pęknie

maxs90

2012-01-19, 20:53
niektórzy chyba nie skminili idei jak to nazwali "nalepkarzy"
w Rosji ludzie przy kasie mogą wszystko, kupują koguty i przejeżdżają korki na sygnale i inne cyrki ,a tutaj chodzi o to,ze sobie parkują gdzie chcą , jak chcą i ile chcą i nie chodzi o to ,że "nalepkarze" im dają te naklejki bo maja merole tylko ,ze w dupie maja przepisy. wsiadł do auta i król dróg i chodników ,a inni kierowcy czy przechodni niech się gonią. teraz i u nas stają się modne "karne ku*asy za ch*jowe parkowanie" . Czasami jak widzę parkujących tak jakby byli umysłowo upośledzeni to sam mam ochotę im przykleić tą naklejkę i nie chodzi o to ,że nie równo z linia czy co tylko ,że baran zajmuje 2 miejsc bo jest debilem :)

dwakilo

2012-01-19, 20:59
preddy napisał/a:

zajebiście brudne mają te merole...



Pomieszkaj trochę za wschodnią granicą i pojeździj w zimę autem. Nie wiem dlaczego ale po przejechaniu kilkudziesięciu kilometrów auto mam dosłownie czarne... No k***a, syf na drogach...

minetek

2012-01-19, 21:35
łańcuch i napie**alać w szybę a nie sranie z naklejkami
miałem sąsiada sk***ysyna co na lini zawsze parkował przypie**oliłem mu kiedyś po pijaku wkrętakiem przez cały bok - żonka nie mogła bidna wjechać i miałem spokój do końca z parkowaniem
ch*j w dupe sk***ysynom i złodziejom!!!

michal3323

2012-01-19, 21:44
Koleś w złotej X5 to jakiś ruski przedsiębiorca, był dużo razy w telewizji. Pieprzony ruski milioner :)

TrynnaBeFunny

2012-01-19, 21:46
powinien jakis wysiasc i odjebac frajerow z karabinu wtedy by sie gowniarze uspokoili

Pit89

2012-01-19, 21:51
no nie powiem k***a odwazne seczesyny, w rosji takie rzeczy

sm...........ka

2012-01-19, 21:55
Masztojakwbanku napisał/a:

Drogi autorze tematu- zdecyduj się nareszcie którego alfabetu używasz- w tytule powinno być ' StopCham"


Dobra, poprawiam się:
Idź pan w xuj

BulletTime

2012-01-19, 22:05
Nikt się nie pyta nawet o muzę...

W pierwszym filmiku jest X-Ray Dog - Screaming Souls

A teraz chciałbym, żeby ktoś mi powiedział, co to za muza na drugim.

Esz

2012-01-19, 22:19
@Pit89
Masz piwo za podpis.