18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stała pośród znajomych twarzy i czuła się tak samotna...

~olivier • 2018-07-18, 23:27
Film przedstawiający los porzuconej kobiety...


100Burned

2018-07-19, 15:41
facet85 napisał/a:

parafrazując już tak na poważnie. Ludzie się oburzają na krzywdę dzieci i jest to zdrowa instynktowna reakcja. zastanawiam się jak to jest, jak np. wyżej gdzie serio ? Nie odczuwasz żadnych emocji ? Przecież wiesz chyba co jest dobre i zle więc nie trzeba ci tego tłumaczyć A mimo wszystko bawi cię krzywda dzieci. czy na żywo jakbyś widział krzywdę dziecka też byś się śmiał? pytam serio.



Nie pytaj czy serio bo jak gość postanowił tutaj, na forum kreować obraz siebie jako zimnego, niewzruszonego przech*ja to na pewno się do tego nie przyzna.



Czasem się zdarzają socjopaci i inne pojeby na forach ale rzadko. Oni są ciągle zajęci. A to stalkowaniem kogoś. A to znęcaniem się nad zwierzętami. A to uczestniczeniem w skrajnie lewicowych manifestacjach itd.

pitteroo

2018-07-19, 15:47
Rzadko tu coś piszę ale żal mi niektórych z was zachwycających się tym co robi ta baba, w necie jesteście na siłę zajefanymi, w realu pewnie jeszcze większymi piz tzn nygusami, rozumiem że strona pokazuje drastyczne, chore sceny i głupotę ludzką, ale podniecanie się tym, ze ktoś mając całkowitą przewagę, bez powodu znęca się nad kimś bezbronnym i nierozumiejącym zupełnie tego, jest niepojęte i niegodne człowieczeństwa. Kończąc wypowiedź mam nadzieję, że ta baba wystąpi tu niebawem na hardzie jako główna atrakcja, a także znajdzie sie też materiał z tymi nieco bardziej podekscytowanymi obejrzanym materiałem. Sorry cenzor ale jesteś zupełnie niekonsekwentny czyniąc cenzurę brzydkich słów tylko wybiórczo. Pozdr PokeJa.

facet85

2018-07-19, 15:48
parafrazując już tak na poważnie. Ludzie się oburzają na krzywdę dzieci i jest to zdrowa instynktowna reakcja. zastanawiam się jak to jest, jak np. wyżej gdzie serio ? Nie odczuwasz żadnych emocji ? Przecież wiesz chyba co jest dobre i zle więc nie trzeba ci tego tłumaczyć A mimo wszystko bawi cię krzywda dzieci. czy na żywo jakbyś widział krzywdę dziecka też byś się śmiał? pytam serio.

ch...........li

2018-07-19, 15:58
Oli, zacny materiał ;)

wormgoro

2018-07-19, 16:03
Trzeba przyznać że jak ten olivier coś już wrzuci to jest to mocna rzecz.

TB303

2018-07-19, 16:24
Angel napisał/a:

Obrazek


Mnie bili laczkiem. Czy to znaczy, że miałem ch*jowe dzieciństwo? :krejzi:

~olivier

2018-07-19, 16:33
EDIT:

Cytat:


Nagranie pochodzi z Arabii Saudyjskiej. We wtorek zaczęło krążyć po Twitterze (publikacja zajął się Mohanad Al Hashdi - znajomy ojca dzieci) i wywołało fale oburzenia wśród użytkowników a następnie władz.

Nagranie trafiło do Saudyjskiego Ministerstwa Pracy i Rozwoju Społecznego, które z kolei poinformowało Centrum przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

Matka jest Somalijką, która po ślubie z Jemeńczykiem zamieszkała w Arabii. Po rozwodzie mężczyzna przestał interesować się losem jej i dzieci i filmiki miały na celu przekonanie go do wysyłania pieniędzy.

Al Hashdi apelował o pomoc w odnalezieniu dzieci, z powodu trudności w podróżowaniu z Jemenu.
Kilka godzin po apelu rzecznik ministerstwa Khalid Aba Khail napisał na Twitterze, ze obie dziewczynki zostały odebrane matce i znajdują się pod opieka Ministerwstwa - przeszły w międzyczasie badania.

Matka została aresztowana i podjęto odpowiednie procedury prawne.



Dzieki Allahowi dzieciaki są całe i zdrowe... Poniżej już pod opieka Saudyjskiego Ministra...


ŹRÓDŁO

WrednaSzuja

2018-07-19, 16:43
Fu miałem nadzieję, że po nich...

dulek93

2018-07-19, 17:26
Myślcie co chcecie ale mam nadzieję że ta k***e powiedzą. Fajnie jakby to nagrali i materiał trafił na sadola. Wolę oglądać jak strzelają do siebie członkowie gangów w Brazylii czy osxinaja se tam głowy. Jak karaja złodziej jak się cArni zabijają czy debile rzucają pod pociąg. Ich mi nie szkoda bo to szkodniki debile tepaki. Ale dzieci jak i zwierzęta gdy ktoś tak traktuje to mam ochotę taka osobę zajebac gołymi rękami.

wasyl88

2018-07-19, 18:52
k***a wiele wytrzymam ale na takie coś nie mogę patrzeć, zajęcie kkuuurrrwwwweeeeeeeeeee :evil:

Irenvelle

2018-07-19, 18:59
olivier napisał/a:

EDIT:

Dzieki Allahowi dzieciaki są całe i zdrowe... Poniżej już pod opieka Saudyjskiego Ministra...
Obrazek


ŹRÓDŁO


k***a, z deszczu po rynne

buszujacy

2018-07-19, 21:41
ja pie**ole ten gość wygląda jak Josef Fritzl...

idejakprzecinak

2018-07-19, 21:47
Angel napisał/a:



Stary aż boje się pomyśleć jaka byłaby twoja reakcja gdyby za miast dzieci były małe kotki :shock:



Kotów akurat nie lubię ;)

DoubleBorger

2018-07-20, 00:45
Kwintesencja słabych ludzi, znęcać się nad bezbronnymi.

Napie**alać słabszego to jeszcze, w końcu jest się silniejszym, ale bezbronnego całkowicie już dziwnie :roll:

daro_2028

2018-07-20, 03:26
Zaj***lbym ta k***e szmatę
Oby zdechła j***na p*zda