18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stała pośród znajomych twarzy i czuła się tak samotna...

~olivier • 2018-07-18, 23:27
Film przedstawiający los porzuconej kobiety...


Zezrox987

2018-07-19, 07:32
traf napisał/a:

do wszystkich zatrwożonych tym filmem,za 15 lat jak te bękarty dorosną to chętnie komuś utną głowę więc lepiej żeby nie dorosły :)


Po pierwsze skąd wiesz, że nie sąd to dzieci np. chrześcijan? Po drugie te dzieci są za małe by cokolwiek rozumiały i znęcanie się nad aż tak małymi dziećmi mija się z celem. Co innego kilkuletnie dzieci, które faktycznie już mogą mieć mózg wyprany z moralności. W tym przypadku osoba która to robi jest zwyczajnym potworem.

Nellum

2018-07-19, 08:07
To je dobre materiał jak i komentarze płaczków :mrgreen:

~Angel

2018-07-19, 08:20
idejakprzecinak napisał/a:

k***a, nie ruszają mnie flaki i inne badziewia ale na takie coś nie mogę patrzeć. Normalnie gotuję się w środku. Co jej te dzieci zawiniły...



Stary aż boje się pomyśleć jaka byłaby twoja reakcja gdyby za miast dzieci były małe kotki :shock:

nowynick

2018-07-19, 08:36
Pewnie chciała po złości byłemu zrobić i mu to wysłała, jak nie gnije już w areszcie to chyba tylko efekt tego, że policjant widział to nagranie i została odj***na przy "próbie ucieczki"

~tip.top

2018-07-19, 08:37
Jakim trzeba być skończonym kretynem, żeby nagrywać dowód własnej winy :facepalm: i jeszcze wrzucać do sieci :szczerbaty:

Ne...........ro

2018-07-19, 11:32
Angel napisał/a:



Stary aż boje się pomyśleć jaka byłaby twoja reakcja gdyby za miast dzieci były małe kotki :shock:





:wyj***ne:

Argeusz

2018-07-19, 12:24
Mrok0700 napisał/a:

Skasowałbym ją jednym klapnięciem. Wszystko wezmę na klatę, ale coś takiego zasługuje na największe karę.


ch*ja byś zrobił.

spoons

2018-07-19, 12:39
A mie łojciec też bił jak byłem mały i przynajmniej nie wyrosłem na p*zde w rurkach. j***ć bezstresowe wychowanie!!!!

ckk666

2018-07-19, 13:07
Frajerską k***ę co tak robi przywiązałbym za p*zdę do samochodu i wlekł przez 100 kilometrów! Szmata nie ma prawa i przywileju żyć! pie**olona niedowartościowana szmata - jak taka silna to ja chętnie "zmierzę" się z nią!!!

spoons napisał/a:

A mie łojciec też bił jak byłem mały i przynajmniej nie wyrosłem na p*zde w rurkach. j***ć bezstresowe wychowanie!!!!



Chyba parę razy zbyt mocno przypie**olił ci w łeb!!

Ja...........ro

2018-07-19, 13:12
Dziecko na filmiku (na oko niespełna roczne) może nie jest do konca rozumne ale opiera się na uczuciach i instynktach, rozpoznaje już twarze i głos - instynktownie uspokaja się przy matce/ojcu, bliskość ciała, dotyk, zapach, widok, głos rodzica daje ukojenie, spokój. Ten wzrok dziecka w momencie kiedy własna matka je dusi jest niesamowity - te przerażenie w oczach, ból i krzywda zadawana przez najbliższą, najbardziej zaufaną osobę która staje się katem.
Ciało się broni, z ust dobiega krzyk ale w mózgu zachodzi nieodwracalna, nieuleczalna zmiana której nigdy już nie wyprze z czeluści podświadomości. Wzrok dziecka przypomina "1000 yards stare" (polecam zgooglować), w oczach widać jak łamane zostają najbardziej fundamentalne prawa natury.
Po jednej takiej akcji zostanie dziecku na zawsze, że matka to potwór, jedno złe skinienie i obudzi się diabeł, będzie strach, krew i ból. Już zawsze będą bać się własnej matki.

Też pobiorę zanim usuną.

Hireronim

2018-07-19, 13:39
Krwawy orzeł dla tego osobnika to łagodna kara!

do...........ka

2018-07-19, 14:01
Ciekawe, czy wykąpała dziecko przed zrobieniem z niego szmaty do podłogi.

A tak szczerze, przecież wszystko to było pewnie tylko po to, żeby w akcie furii zrobić ciekawy filmik, który tatuś będzie mógł obejrzeć.
Może dotarł do niej inny materiał, związany z jego zabawami i sama postanowiła zrobić domowe show.

k***a patrzy w te małe oczy i nie przestaje, nie wierzę.

Pa...........in

2018-07-19, 14:02
tępy ch*j

Banox

2018-07-19, 14:03
Piwko dali ci ktorzy mieli tak w dziecinstwie i przez rozj***ne ciemiaczko wyplynal im mozg...

lamaga123

2018-07-19, 14:04
nie dam piwa, bo za takie cos piwo to jak pozbycie sie czlowieczenstwa. żal mi tych dzieciaków, a ja powinni zywem ze skory obedrzec, nie zal mi takich kurew.