18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stała pośród znajomych twarzy i czuła się tak samotna...

~olivier • 2018-07-18, 23:27
Film przedstawiający los porzuconej kobiety...


DzidaZawodnik

2018-07-19, 14:07
Odpalić matkę, a ojca na dożywocie i prace społeczne.

Pankracy666

2018-07-19, 14:07
Takiego śmiecia jak kolega wyżej napisał - Krwawy orzeł lub kamienie i na dno.

do...........ka

2018-07-19, 14:10
Banox napisał/a:

Piwko dali ci ktorzy mieli tak w dziecinstwie i przez rozj***ne ciemiaczko wyplynal im mozg...



lamaga123 napisał/a:

nie dam piwa, bo za takie cos piwo to jak pozbycie sie czlowieczenstwa. żal mi tych dzieciaków, a ja powinni zywem ze skory obedrzec, nie zal mi takich kurew.



To Wy zazwyczaj dajecie piwa, za coś pod czym się podpisujecie? Czy o co chodzi? :->
Dla niektórych materiał godny piwa, to taki, który przekracza wyobrażenie, np. o naturze człowieka.

Mom and Death

2018-07-19, 14:13
Jeszcze nie zdążyłem odpalić filmiku a już usłyszałem ten znajomy chór wycia, płaczu, lamentu i pie**olenia sadolowych miłośników dzieci donoszący się z sekcji komentarzy... A te najazdy na autora postu i na ludzi dających piwa, to już w ogóle trąca poważnym upośledzeniem umysłowym.

szybkiLopez1991

2018-07-19, 14:18
Gdyby okazalo się że moja kobieta robi cos takiego mojej córce to bym ja zaj***l, wyrwal chwasta

loszo

2018-07-19, 14:36
Ja pie**ole, zawsze przewijam takie filmy bo nie mogę tego oglądać, ale teraz obejrzałem.... i to parę razy.

k***a jestem w takim szoku, jak matka, ciotka ktokolwiek może robić coś takiego tak małemu bezbronnemu dziecku, przecież to jest nieludzkie. Krew na podłodze, rzucanie dzieckiem, i na koniec to duszenie, coś okropnego....

Najgorsze, że cały czas widzę oczy tego dziecka jak jest duszone, k***a masakra. W takich chwilach jestem po prostu rozj***ny.

Mam tylko nadzieję, że spotka ją zasłużona kara, niech umiera w męczarniach.

Gogul

2018-07-19, 14:49
mogłem oglądać takie rzeczy póki nie miałem własnego dziecka które cieszy się, uśmiecha i jest niewinne a to jest sk***ysyństwo powinni za to na żywca najpierw łamać a potem odcinać ręce. dziecko jest niewinną istotą, która jest uzależniona w swojej egzystencji od osób trzecich. nie mogę na to patrzeć.

WrednaSzuja

2018-07-19, 14:54
To samo zrobił bym gdyby ktoś uwiązał mnie przy dzieciach. Moje życie obróciło się w piekło gdy brat się urodził. Nigdy nie bd chciał własnych potworów.

Mors_Nigra

2018-07-19, 15:08
Nie wiem, jakoś mi to obojętnie, ni ziębi ni parzy... chociaż ciekawe, że do krwi biła, wyglądało jakby nie chciał uszkodzić. Tak czy siak ta strona powinna się składać właśnie z takich filmików. No nic, trzeba się cieszyć z tego co jest, hybrydy kwejka z hardem. Dodam, że na moje ucho to jakiś arabski języka na końcu, a suka na bank nagrała to by ranić swojego byłego, wysłać mu, pokazać jak traktuje jego potomstwo. Nic nowego na świecie, jakiś czas temu jakaś chińska mamuśka z podobnym materiałem tu była.

Dżizas_kurde

2018-07-19, 15:10
Siedzę na tym portalu już jakiś czas i rożne rzeczy widziałem...
Ale po tym filmie jestem po prostu wstrząśnięty.
Nawet jak zobacze coś okrutnego tutaj to zawsze jest takie wewnętrzne "fuj" albo "ja pie**ole"
Ale teraz... k***a... zatkało mnie..
Dramat k***a....


coś więcej info na temat filmu ? Skąd pochodzi ? co ze sprawcą ?
Jakieś backstory ?

facet85

2018-07-19, 15:13
od samych komentarzy mnie k***a telepie..A tu do tych co ich to nie rusza.. "brak odczuwania emocji i uczuć nazywamy anhedonią. Zjawisko to jest charakterystyczne w przebiegu depresji, a także przy schizofrenii jako tzw. objaw negatywny. Anhedonii towarzyszą również inne objawy, jak spłycenie afektu, brak spontanicznego wyrazu takich emocji, jak radość, gniew, żywiołowość. Wyrażane w anhedonii stany emocjonalne są „zszarzałe”, o zbliżonym kolorycie i podobnej ekspresji. Anhedonia jest stosunkowo częstym skutkiem ubocznym stosowania antydopaminergicznych leków przeciwpsychotycznych."

proponuję zacząć się leczyć :)

GoblinJanusz

2018-07-19, 15:14
jak sie ktos zneca nad zwierzetami to mnie wk***ia, ale jak gowniaki napie**ala to jakos zero reakcji, a jak dusi tego ciapatego sk***iela na koncu to nawet mnie to rozbawilo

oby kazda ciapata tak robila ze swoimi wyp***kami!! brawo dla niej, dac jej dluzszy lancuch w nagrode!

100Burned

2018-07-19, 15:36
Znajdźcie nagranie na którym ktoś katuje kobietę, następnie wyobraźcie sobie że to ta co pastwi się nad tymi dziećmi. Nie ma za co. :kawa:

facet85

2018-07-19, 15:37
parafrazując już tak na poważnie. Ludzie się oburzają na krzywdę dzieci i jest to zdrowa instynktowna reakcja. zastanawiam się jak to jest, jak np. wyżej gdzie serio ? Nie odczuwasz żadnych emocji ? Przecież wiesz chyba co jest dobre i zle więc nie trzeba ci tego tłumaczyć A mimo wszystko bawi cię krzywda dzieci. czy na żywo jakbyś widział krzywdę dziecka też byś się śmiał? pytam serio.