18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Srolne-pierdziolne, czyli zapowiedź nowego odcinka pyta.pl.

Archeolog • 2012-12-14, 23:21


Chłopaki z pyta.pl trollują Najprawdziwszego Polaka- J. Kaczyńskiego.

lofi

2012-12-15, 21:00
Głosowałem kiedyś za PO i tego nie żałuje. Jestem dość mocno zawiedziony tym że nic nie robią aby było nam wszystkim lepiej, chociaż to pewnie najlepsze wyjście w dobie kryzysu na świecie o którym chyba w PIS nikt nie wie. Oczywiście jeśli już wiedzą to jak zawsze wina Tuska i PO. Nie wiem jak wy ale ja jestem optymistą i zdecydowanie wolę aby nikt z władzy nas nie straszył tym co może być a wcale nie musi. Znacznie łatwiej żyć kiedy w dobie kryzysu każdy się stara żyć jak dawniej nie straszony katastrofalnymi wizjami wymyślanymi w chorych umysłach.
Fajnie by było aby była jakaś konkretna alternatywa dla PO jednak obecnie nic sensownego nie ma dla ludzi o poglądach jak moje. PIS mógł by być takową ale tylko bez swojego chorego z nienawiści wodza i jego kilku przydupasów. Jest tam sporo wartościowych ludzi jednak nigdy się nie wybiją do władzy bo zostaną w porę usunięci jak już to bywało. PSL to partia mafia która zagarnia wszystko co tylko można sprzedając swoje glosy poparcia dla władzy. SLD już było i jakoś do komuny mnie nie śpieszno. Pamiętam kolejki w których się stało, puste półki w sklepach i towary na kartki. Ale największą szkodą jaką wyrządzili to chore myślenie ludzi którzy uważają że każdy musi mieć pracę i opiekę socjalną niezależnie czy się będzie starał czy leżał do góry kołami. Tamte czasy zniszczyły ludzkie myślenie i mentalność. Każdy musiał mieć pracę nie zależnie czy coś robił czy nie. Jak nasze zakłady czy fabryki miały być konkurencyjne i wydajne kiedy zatrudniały ludzi w nadmiarze bo tak trzeba było. Całe zyski zamiast na rozwój szły na utrzymanie rzeszy niepotrzebnych pracowników. Nie wspominam oczywiście o tym że każdy uważał że wszystko jest państwowe czyli każdego i każdy kradł co chciał.

Niestety dziś nadal się kradnie jednak niech każdy uderzy się we własna pierś i pomyśli sobie jaka jest wasza cena za którą bylibyście chętni zaryzykować. Jak to się mówi każdy ma swoją cenę i tylko oszust stwierdzi inaczej.

Jak dla mnie demokracja to nie do końca sprawiedliwy ustrój jednak aby go dopracować do odpowiedniego poziomu nie trzeba by wiele pracy. Wystarczy aby było odpowiednie prawo dla każdego które było by surowo egzekwowane na każdym niezależnie od statusu społecznego. Jednak pewne jest to że nigdy tak nie będzie ponieważ władza by sama siebie musiała pozamykać do więzień niezależnie z jakiej partii by się wywodziła.

Na koniec moje ostatnie zdanie w tym temacie. Jaka jest najbardziej zauważalna różnica między zwolennikami PIS czy Rydzyka a resztą partii? Otóż z każdym można normalnie dyskutować na temat polityki czy kościoła jednak spróbujcie takiej rozmowy ze zwolennikami PIS czy Rydzyka...

Koniec Świata

2012-12-15, 21:29
@lof

Właśnie. Na kogo ma głosować człowiek o umiarkowanych poglądach, którego mierzi nacjonalizm i oszołomstwo? PiS odpada zupełnie dzięki Kaczysławowi i jego ulubieńcach z problemami umysłowymi, oraz coraz bardziej nawiedzonych fanatycznych wyborcach, którzy zachowują się jak jakieś niespełna rozumu zombie. Tak sobie patrzę na Tuska i Kaczyńskiego i widzę dwie zupełnie różne osoby: Tusk, może i kłamca (jak wszyscy inni właściwie), ale przynajmniej zachowuje się racjonalnie i spokojnie. Kaczyński, również kłamca, ale zachowuje się jak jakiś archaiczny populistyczny wódz z czarno-białego filmu, pomawia i pie**oli androny, czego nikt normalny nie zdzierży. Na dodatek wyborcy PiS przejmują jego chore fazy i wzmacniają je stukrotnie, co widać po komentarzach na portalach informacyjnych lub w filmikach m.in. Pyty. Wyzywają wszystkich myślących inaczej od lemingów, komuchów, lewaków, zdrajców, dzieci SBków i UBków itd. po czym pie**olą głupoty, że to Tusk straszy PiSem. Przecież to PiS i jego nawiedzeni fanatycy odstraszają potencjalnych wyborców, czego zwolennicy PiS nie są w stanie zauważyć, bo mają klapy na oczach i mózg wyprany przez "niezależne" media i portale. I weź tutaj normalnie porozmawiaj z fanatykiem, któremu po jednym zdaniu żylka pulsująca wyskakuje na czoło, a pięści same się wyrywają do bicia.

To pewnie wina Tuska.

(znalezione w necie)

kulos

2012-12-15, 23:29
nie rozumiem tej całej lemingowo-lewackiej-innej osobowości. kiedyś głosowałem za po ostatnio bodajże sld, moje gusta gdzieś po środku są. nie popieram pis m.in. za pakowanie ludzi w grupki, szacun za wynoszenie polskiej nacji , byle nie jak czasem się zdarza z nienawiścią w kierunki innych. każdy z nich kłamie, zmienia zdanie względnie pasujące do danej sytuacji i zapomina o wypowiedziach wczesniejszych czy tusk, czy kaczyński czy miller. oni mówią co chcą a my weryfikujemy to i dopasowujemy do siebie. ALE jesteśmy polakami, kocham i lemingów i lewaków jak to mówicie bo to polacy, bo mamy wspólną historię nasi dziadkowie walczyli za ten kraj. jestem dumny z POLSKI piękna waleczna dumna historia, z potknięciami jak najbardziej. ale koledzy, koleżanki trochę empatii. dla niektórych nasi bohaterowie nie są tacy bohaterscy, a nawet zbrodniarzami chociażby napoleon porównywany z cezarem który chciał podbić zdominować świat ale wsparł nas więc jest git człowiek. chodzi oto aby z elokwencją wyrażać się o ludziach innej wiary innych poglądów a szczególnie że jesteśmy rodakami. wiem znajdą się tacy którzy wyjdą ze słowem iż ci drudzy to nie polacy bo coś... trochę wiary trochę miłości... czy to był rząd sld pis po każdy dla polski chce dobrze, ale po swojemu. czy to oszołom kaczor rządząc zniszczył polskę albo rudy cwe* no nie... jak będzie źle to wtedy robimy coś co już nasi przodkowie robili, łączymy się i bierzemy sprawy w swoje ręce bo to Polska nasza jest wspaniała i piękna

KoTu

2012-12-16, 01:48
Jarosław Kaczyński od lat próbóje zbudować wizerunek prawdziwego opozycjonisty, mimo iż za czasów PRL gdzie za złe słowo na rząd w najlepszym wypadku szło się siedzieć, pan Jarosław jedynie przesiadywał na kanapie w domu, jego brat trochę się udzielał ale on nic, nigdzie go nie było pojawił się jak było już bezpiecznie i teraz robi z siebie bohatera, pomijam już fakt, że każdy kto ma inne zdanie jest żydo-komuno czymśtam na zlecenie rosji czy niemiec.
Oczywiście jego brat został zamordowany bo w dzisiejszym czasie służby nie mają niczego lepszego do roboty niż zamachy na nic nie znaczące osoby.

Matuch90

2012-12-16, 15:19
Pyta to propagandowy projekt, pod płaszczykiem niezależnych kolesi, którzy sobie robią jaja. Niestety jest wielu baranów, którzy bardzo się tym jarają i sugerują.

Koniec Świata

2012-12-16, 19:25
Matuch90 napisał/a:

Pyta to propagandowy projekt, pod płaszczykiem niezależnych kolesi, którzy sobie robią jaja. Niestety jest wielu baranów, którzy bardzo się tym jarają i sugerują.



Rozumiem, że masz na to dowody?