18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Srolne-pierdziolne, czyli zapowiedź nowego odcinka pyta.pl.

Archeolog • 2012-12-14, 23:21


Chłopaki z pyta.pl trollują Najprawdziwszego Polaka- J. Kaczyńskiego.

Moreq

2012-12-14, 23:36
nie będę pisał że pisy to oszołomy bo to każdy wie.

Pyta miażdży system

pkh

2012-12-15, 00:05
'srolne-pierdziolne' hahahaha! nowy tekst w moim słowniku :D

Koniec Świata

2012-12-15, 00:24
Kaczysław ma swoje odblaskowe gestapo od usuwania wolnych mediów.

Moonlord

2012-12-15, 01:07
w polskiej polityce nigdy nie będzie lepiej, ale napewno będzie śmienieszniej

sMieciu

2012-12-15, 01:23
kaczucha ledwo znad transparentu wystaje :-)
Armię ochroniarzy ma niczym rydzyk zastępy beretów

Moreq

2012-12-15, 07:29
@up
Obok niego idą dzieci z podstawówki żeby wodzu wyglądał mężniej..

jak kiedyś dojdzie do władzy, to nas wszystkich internuje za te komentarze..
k***a Kołchoz czeka.

wydrunio

2012-12-15, 10:09
Moreq napisał/a:

k***a Kołchoz czeka.


Kołchoz to my już teraz mamy.

BrunerOvned

2012-12-15, 12:49
Przecie to jasne, że p*zda nam władzę! :D

Kawagawa

2012-12-15, 12:55
Chłopaki z pyta.pl ciągną pytongi.

Bladeone

2012-12-15, 13:00
Srolne-pierdzolne smoleńsk k***a !

Policeman

2012-12-15, 13:09
Ja nie wiem, Kaczyński od lat nie steruje polityką, kiedy rozwiązywał "rząd" [co to za rząd, którego główna partia miała 25% w wyborach] Polska miała najszybszy wzrost gospodarczy w Unii ponad 7% , co zdaniem PO było śmiesznym wynikiem. Kiedy tylko PO dorwało się do praktycznie całościowych rządów, wzrost przyhamował od razu do 5, potem 4 z kawałkiem. Być może głównie dlatego, że zamiast [jak to obiecywali] obniżać podatki, to je podwyższali na co tylko mogli. [wtedy jeszcze nie było kryzysu] i dopiero w 3 roku ich rządów kryzys dotknął rynków europejskich. No i co? I tak ciemniaki na sadolu wolą kpić z Jarka [zresztą socjalista pełną gębą]. Zresztą te ćwoki z pyta nigdy nie zaatakują rządu, to taki typowy lemingowy portal, dla takich jak wy.

siwers3

2012-12-15, 13:14
@up Spokojnie kolego, każdy człowiek ma swój własny mózg i śmieje się, szydzi i nienawidzi tego Co sam uważa za stosowane. Może się zdarzyć tak, że poglądy innego człowieka nie zawsze będą się zgadzać z Twoimi, wówczas jest naprawdę mała szansa(a w takich tematach jak polityka to już w ogóle jej nie) na przekonanie kogoś do swoich racji.

Pyta.pl to Panowie z naprawdę dobrym pomysłem ;)

croyna

2012-12-15, 13:15
@Policeman

Działania rządu nie są widoczne z dnia na dzień, istnieje pewien bufor czasowy. PiS rządził zbyt krótko, by efekty ich pracy były widoczne za ich kadencji. Dobrobyt za czasów PiS to efekt pracy rządu SLD. Efekt pracy rządu PiS były widoczne w pierwszym roku, dwóch do trzech rządu PO. Nie jestem za żadną partią.

Kawagawa

2012-12-15, 13:20
croyna napisał/a:

@Policeman

Działania rządu nie są widoczne z dnia na dzień, istnieje pewien bufor czasowy. PiS rządził zbyt krótko, by efekty ich pracy były widoczne za ich kadencji. Dobrobyt za czasów PiS to efekt pracy rządu SLD. Efekt pracy rządu PiS były widoczne w pierwszym roku, dwóch do trzech rządu PO. Nie jestem za żadną partią.



Biorąc pod uwagę horyzont czasowy masz na myśli że przez ostatnie 5 lat wybito większą część dowództwa wojskowego, finalizuje się degenerację marynarki wojennej i powybijano lotników i ekspertów od lotnictwa? :D