18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Srolne-pierdziolne, czyli zapowiedź nowego odcinka pyta.pl.

Archeolog • 2012-12-14, 23:21


Chłopaki z pyta.pl trollują Najprawdziwszego Polaka- J. Kaczyńskiego.

ErmEr1908

2012-12-15, 15:44
Moreq napisał/a:

nie będę pisał że pisy to oszołomy bo to każdy wie.

Pyta miażdży system



wszystko fajnie ale jak Pis rządził to nikt tak na nich nie narzekał jak dzisiaj na tuska ;)

Koniec Świata

2012-12-15, 16:12
Muzz napisał/a:


Jesteś tu służbowo albo trollujesz albo jesteś skończonym debilem. Osobiście obstawiam 2 i 3 lub 1 i 3.
Mimo wszystko - pozdrawiam gorąco! Może mózg rozmrozi ;-)



Żadne z wymienionych.

Frekwencja w wyborach w 2011 roku wynosiła 48,92%. Należę do tych pozostałych 51,08%. Pewnie jestem lemingiem, który nie chce prawdziwie polskiej Polski Kaczysława, ani prawdziwie polskiej brunatnej Polski innych najprawdziwiej prawicowych przygłupów, chociaż Polska Tuska też mi niespecjalnie odpowiada.

:badyl:

jołop

2012-12-15, 16:17
Co to za debaty, ludzie? Kaczyński zapewne nawet nie potrafił odpowiedzieć na pytania reportera który został tu potraktowany jak śmieć.

idymy

2012-12-15, 16:23
Wiecie jak kaczyński będzie wyglądał w spodniach giertycha ?




Przez rozporek :evil:

etecoben

2012-12-15, 16:41
Za same tagi już browarek się należy.
:mrgreen:
Ani to prawica, ani coś racjonalnie wyglądającego, do tego chyba najmniej udolna partia.
Zresztą jaki koń jest każdy widzi... ;-)

Nierozsądny_Wojciech

2012-12-15, 16:51
Ja zagłosowałem na PO by teraz gimby sadolowe się spinały xD

I zagłosuje jeszcze raz.

di...........os

2012-12-15, 16:57
Muzz napisał/a:


Jesteś tu służbowo albo trollujesz albo jesteś skończonym debilem. Osobiście obstawiam 2 i 3 lub 1 i 3.
Mimo wszystko - pozdrawiam gorąco! Może mózg rozmrozi ;-)




A ja mimo wszystko uważam, że to jednak ty powinieneś poćwiczyć mózg.


Koniec Świata ma rację: hasła wyborcze odwołujące się do wartości bogo-ojczyźnianych są jedynie wabikiem na wyborców, PRem. Bo k***a, do ch*ja wafla, oczywistym wydaję się fakt, że wszystkie partie chcą przekonać wyborców, że to właśnie oni bardziej kochają swój naród; większość partii pragnie też nam udowodnić, że zaopiekować się krajem przy tym najlepiej potrafią.


Lecz nie partie ultra-konserwatywne - te jadą cały czas (i chwała bogu; dzięki temu nie wejdą nigdy do sejmu) wyłącznie na frazesie bogo-ojczyźnianym. Mam nawet taką teorię - zbierają oni w ogóle jakiekolwiek głosy, bo wreszcie panowie kibicowie zrozumieli cały program wyborczy! A ten nietrudny: kochać Polskę, j***ć żydów, kochać Polskę, j***ć murzynów, kochać Polskę, j***ć policję... itd.

danielk309

2012-12-15, 17:13
Jestem za ludzmi z "pyty" , rządzący robią sobie kpine z obywateli tak więc dlaczego nie mogło by być na odwrót; choć hm, mają pieprzna przewage i kontrole, manpilulacja mediami itd.. kolorowe spoty Tuska z przebłyskiem wszystkich jego dokonań i miejsc w których niesiono pomoc .. Prawda jest taka iż każdy komuch w tym państwie chce sie dorwać do władzy, mało jest filantropów. dlatego przydałaby sie taka mała "wiosna ludów" w naszej Polsce; może także ktoś wie że np ZuS i wysokie podatki są niepotrzebne. Taki właśnie rozkmin miały stany , finowie i inne kraje które królują w gospodarce.. dlazego? bo niie kradli pieniędzy przedsiębiorcom; wolny rynek to podstawa rozwoju kraju, bo po co panstwo ma sie wchrzaniac w sprawy miedzy pracownikiem a pracodawcą ? ; lecz no niestety.. "nasi" o tym dobrze wiedzą, poprostu chcą wydoić z każdego wydoić ile sie da. Tak więc.. Polacy na ulice.. trzeba obalić komunizm.

Pater patriae

2012-12-15, 17:17
dionizodoros, nie myl konserwatystów z narodowcami...

Tak samo zaliczanie sytuowanie PiSu na prawym skrzydle jest śmieszne, przecież to partia wierząco-etatystyczna, czyli gdzieś tak lewa strona centrum, przecież sam Kaczor odwołuje się do Piłsudskiego, który z socjalisty przekształcił się w państwowca...

Dodam jeszcze, że Kaczor jest idealnym "partnerem" dla Tuska, większość ludzi głosuje przeciwko czemuś, nie za czymś. Czyli:
- ludzie którym się wiedzie jako tako lub dobrze, głosują na Tuska. Nie głosują za tym, żeby było im jeszcze lepiej (niskie podatki itd.), tylko oddają na niego głos, bo się boją rządów "szaleńca" Kaczora, który im to wszystko ma jakimś cudem zabrać (wojna z Rosją, czy wyssane z dupy rzeczy)
- ludzie którym wiedzie się źle lub w miarę dobrze (gdzie wiedzą, że za Tuska nic więcej nie dostaną, a wręcz im się zabierze) głosują na Kaczora, jako jedyną siłę zdolną zdetronizować Tuska.

I tak oto Polska jest rządzona przez idiotów i złodziei. :-(

Zuku1916

2012-12-15, 17:26
ErmEr1908 napisał/a:



wszystko fajnie ale jak Pis rządził to nikt tak na nich nie narzekał jak dzisiaj na tuska ;)



no kolego, argumencik pierwsza klasa, nie ma co :roll:

Koniec Świata

2012-12-15, 17:45
@dionizodoros

Wszyscy tak bardzo kochają Polskę i Polaków i "rozbijają układy" zanim dorwą się do władzy.

sz...........r9

2012-12-15, 18:56
Policeman napisał/a:

Ja nie wiem, Kaczyński od lat nie steruje polityką, kiedy rozwiązywał "rząd" [co to za rząd, którego główna partia miała 25% w wyborach] Polska miała najszybszy wzrost gospodarczy w Unii ponad 7% , co zdaniem PO było śmiesznym wynikiem. Kiedy tylko PO dorwało się do praktycznie całościowych rządów, wzrost przyhamował od razu do 5, potem 4 z kawałkiem. Być może głównie dlatego, że zamiast [jak to obiecywali] obniżać podatki, to je podwyższali na co tylko mogli. [wtedy jeszcze nie było kryzysu] i dopiero w 3 roku ich rządów kryzys dotknął rynków europejskich. No i co? I tak ciemniaki na sadolu wolą kpić z Jarka [zresztą socjalista pełną gębą]. Zresztą te ćwoki z pyta nigdy nie zaatakują rządu, to taki typowy lemingowy portal, dla takich jak wy.



Święta racja. To po prostu ślepota społeczna. Żadnych argumentów przeciwko kaczakowki. Czemu nie zagłosujesz na Kaczyńskiego ? "bo to kaczor" i tak myśli przeciętny popie**oleniec który zagłosował na swojego rudego, który zrobił piękną zieloną wyspe.

Koniec Świata

2012-12-15, 19:33
szwagier9 napisał/a:

Święta racja. To po prostu ślepota społeczna. Żadnych argumentów przeciwko kaczakowki. Czemu nie zagłosujesz na Kaczyńskiego ? "bo to kaczor" i tak myśli przeciętny popie**oleniec który zagłosował na swojego rudego, który zrobił piękną zieloną wyspe.



No, ta, mhm, bo to kaczor, właśnie dlatego... :krejzi:

Nierozsądny_Wojciech

2012-12-15, 19:38
Dokładnie, nie chcę, by rządził kaczor i tylko tusk mnie od niech chroni, więc będę na niego głosować, lemingi pisowskie.

croyna

2012-12-15, 19:58
ErmEr1908 napisał/a:



wszystko fajnie ale jak Pis rządził to nikt tak na nich nie narzekał jak dzisiaj na tuska ;)



a od kiedy Ty się polityką interesujesz? no chyba, że ironizujesz, to nie załapałem.