18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

mrmleee

2013-12-28, 21:40
klecha chyba jeszcze w sredniowieczu zyje i mysli ze dziesiecina jeszcze obowiazuje

anetamineta

2013-12-28, 21:55
k***a,ja to nie wiem ,jak to jest możliwe by ksiądz robił takie cyrki.U mnie w parafi jest ksiadz na którego złego słowa powiedzieć nie mogę,choć jestem z tych wierzących niepraktykujacych .Wiem też ze zawsze funduje dzieciom kolonie i takie inne.Naprawde jest spoko ,choć nie chciał mnie puścić do bierzmowania i mówił rodzice tacy wierzący do koscioła chodzą a ty co ?no a ja zawsze mówiłem no i nic .Kurde co by tu nie gadać to jest naprawde spoko ksiedzem ,takim k***aa z powołanie a nie takim co by bzykną małęgo człowieka.

milling

2013-12-28, 22:00
Na szczęście nie w każdej parafii są takie popaprańce.

Wyborowa

2013-12-28, 22:12
Nie wiem czym wy się dziwicie - na wsiach to norma że owieczki z parafii sprzątają kościół, ale wszystko odbywa się na jakiś tam zdrowych zasadach.... A wyczytywanie numerów z ambony, oraz chwytliwe hasła typu "kto się czuje upokorzony" to najnormalniejsze sk***ysyństwo jest...

adamko

2013-12-28, 22:14
Ksiądz probosz czym zajęty cały dzień? Nie łaska ruszyć opasłe cztery litery, zakasać rękawy i pozmywać podłogę skoro nie ma chętnych wiernych owieczek? Swoją drogą nieźli ci Bagienni katolicy. Na mszę pewnie odj***ni co niedzielę i po 2 złote do koszyczka a jedna osoba z rodziny dychę, ale żeby troszczyć się o wspolnotę to już nie łaska.

Cyrk

2013-12-28, 22:19
Jestem katolikiem, ale jestem tez liberałem. Jakby mi ksiądz z radnym takie pisemko odpie**olili to bym im nasrał na środek nawy głównej...

Wolf3D

2013-12-28, 22:45
atakujcie własny kościół zacznijcie wierzyć w allaha.. i umierajcie z allahem na ustach.. albo w nic nie wierzcie... puste garnki.

go...........et

2013-12-28, 22:58
Wolf3D napisał/a:

atakujcie własny kościół zacznijcie wierzyć w allaha.. i umierajcie z allahem na ustach.. albo w nic nie wierzcie... puste garnki.



A więc jednak! Zjawiłeś się o, obrońco wiary, dzielny rycerzu o zakutym łbie!

tranzystor

2013-12-28, 23:00
Ten "radny", to najwyraźniej występuje incognito, albo mają jednego radnego i mieszkańcy wiedzą o kogo chodzi :mrgreen:

ACoCieToObchodzi

2013-12-28, 23:40
Możliwe, że to fake wymyślony przez kolejnego wojującego gimbo-ateistę, ale jeżeli to prawda to zostaje tylko zamknąć opasłą świnię w zakładzie, z kopalnią i czterema rosłymi kolegami w celi :psycho:

mazin

2013-12-29, 00:35
Niezłe bagno...

Imper3838

2013-12-29, 00:48
Zdjęcie w temacie z maja 2009 roku

A tutaj strona główna parafii.

Kościół NMP w Bagnie

Dział nowości i ogłoszenia duszpasterskie na 29 grudzień i punkt 6.

Cytat:

Dziękujemy za przygotowanie naszych kościołów do Świąt oraz na niedzielę. Dziękujemy za piękny wystrój świąteczny i zrobienie betlejemskich szopek. >Bagno - troskę o kościół od soboty prosimy mieszkańców Bagna z domów o numerach 72, 73 i 74



Widać do dzisiaj tak mają. Wyczuwam trochę katofaszyzmu.

WalniętyKnur

2013-12-29, 00:48
co to k***a, średniowiecze j***ne jakies?

St...........on

2013-12-29, 01:06



Tyle w temacie...