18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sprawiedliwość dosięgnie każdego

PingwinRiko • 2014-01-28, 17:46
Weekendowe późne popołudnie, centrum miasta. Drugi patrol drogówki zablokował dość ważny węzeł komunikacyjny i urządzili sobie akcję "trzeźwość", my próbujemy ogarnąć dokumentację z dwóch kolizji, szkody parkingowej i czegoś tam jeszcze schowani między jakimiś budynkami w drugiej części miasta. Słuchamy na przemian szczekania dyżurnego i innych kierowców na CB radiu. Po chwili na CB wywiązuje się taki dialog
-Mobilki, jak tam droga z X do Y?
-Halo, halo, misiaki urządziły sobie polowanie na nietrzeźwych, polecam bezpieczny objazd przez Z
-No dzieki kolego, uratowałeś mi życie
Czyli właśnie jakiś szanowny obywatel ostrzegł prawdopodobnie pijaka o takiej małej zasadzce i bydlak uniknie odebrania prawka. Można by jechać go szukać? Można. Ale przejechać ponad 15 km i szukać jakiegoś auta spośród setek innych... powodzenia...
Nie mija 10min
-[mój kryptonim] zgłoś się do 00
-zgłaszam się
-Udaj się pilnie, Z, ulica sadystyczna, potrącenie pieszego, osoba nieprzytomna, pogotowie w drodze, zgoda na sygnały świetlne i dźwiękowe.
Jedziemy, po kilku min na miejscu, pogotowie już próbuje coś zdziałać. Sprawca na miejscu w szoku. 30-latek potrącony na przejściu dla pieszych umiera w szpitalu na stole. W toku śledztwa: Czemu jechał do Y przez Z nadkładając 20kilosów? bo był nietrzeźwy, bo chciał uniknąć blokady, bo tak ktoś mu doradził przez CB.

Tak od siebie. Jak ktoś ma zamiar wsiąść za kółko po pijaku, niech od razu strzeli sobie w łeb, niech zabije siebie, innych proszę o zostawienie w spokoju.

--------------------------------------

Wiecie jak się pozbyć gapiów na jakimś zdarzeniu np drogowym? Musisz zawołać kolegę z patrolu i wskazując na osobę/osoby podejść do nich i powiedzieć że będą świadkami do zdarzania, zaraz kolega wróci spisać dane. Jak wracamy to już jest puściutko :)

--------------------------------------
Poprzednie historie:
1. Rozpustna żona
2. dz**ki pod oknem

MortiCRX

2014-01-28, 17:51
Tak tak pijani kierowcy to najpoważniejszy problem tego kraju. Proponuje wszystkich, łącznie z tymi 0,01 promila rozstrzeliwać na poboczu...

Guzik

2014-01-28, 17:55
MortiCRX, mam nadzieję, że przekonasz się kiedyś na własnej skórze jak bardzo ważny jest to problem. Będziesz pewnego dnia szedł przez miasto/wieś rozmyślając o najpoważniejszych problemach tego kraju i jakiś pijak zrobi z Ciebie kalekę/warzywo albo zabije.

PS PingwinRiko, coś mało Twoich historii na sadisticu. Nie wierzę, że w robocie same nudy. ;-)

MortiCRX

2014-01-28, 18:09
Równie dobrze może mnie potrącić trzeźwy albo mogę wpaść do studzienki, może zabić mnie również milion innych rzeczy. Z drugiej strony spośród wszystkich nietrzeźwych uczestników wypadków 30% to właśnie piesi i jakoś o tym się nie trąbi. Chociażby w formie "Nie plącz się naj***ny jak szmata po ulicach bo ktoś cię w końcu pie**olnie i zepsujesz mu cały wieczór". Ale po potrąceniu takie właśnie nietrzeźwego pieszego który nagle wleciał asem prosto pod koła samochodu jaki zobaczymy rano nagłówek w na lokalnej stronce/gazecie? Ano oczywiście "kierowca potrącił pieszego", zbój jeden, ch*j i patol. A już nie daj Bóg żeby to było BMW, wtedy to już w ogóle bandyta... Tak czy siak, temat zastępczy.

Guzik

2014-01-28, 18:18
MortiCRX napisał/a:

Równie dobrze może mnie potrącić trzeźwy albo mogę wpaść do studzienki, może zabić mnie również milion innych rzeczy. Z drugiej strony spośród wszystkich nietrzeźwych uczestników wypadków 30% to właśnie piesi i jakoś o tym się nie trąbi. Chociażby w formie "Nie plącz się naj***ny jak szmata po ulicach bo ktoś cię w końcu pie**olnie i zepsujesz mu cały wieczór". Ale po potrąceniu takie właśnie nietrzeźwego pieszego który nagle wleciał asem prosto pod koła samochodu jaki zobaczymy rano nagłówek w na lokalnej stronce/gazecie? Ano oczywiście "kierowca potrącił pieszego", zbój jeden, ch*j i patol. A już nie daj Bóg żeby to było BMW, wtedy to już w ogóle bandyta... Tak czy siak, temat zastępczy.



Głupoty gadasz, ja nie mówię, że piesi/trzeźwi kierowcy nie zabijają. Tylko, że oni są bardziej przewidywalni. Stosując zasadę ograniczonego zaufania można znacząco zmniejszyć szansę na wypadek. Tymczasem to dziwne uczucie wsiadać do samochodu i zastanawiać się czy dzisiaj jakiś pijany kretyn nie zrobi z ciebie miazgi zderzając się z tobą czołowo przy 90km/h.
Mój znajomy zabił pijanego pieszego, który wszedł mu pod koła w nocy poza terenem zabudowanym i jakoś nie widziałem żadnych takich wiadomości a mieszkam w małej miejscowości. Puścili go wolno bo wina była ewidentnie pijanego.
Temat zastępczy czy nie, chłopak dzieli się z nami swoimi historiami i przemyśleniami. Ciekawie się czyta a jak jesteś mądry to i tak się nie dasz otumanić tematami zastępczymi.

zajetynick

2014-01-28, 20:05
Velture kiedy Twoja dziewczyna skasowała bilet między nogami.

Sledziu_w

2014-01-28, 20:06
Szacun za pilnowanie porządku!

cenius

2014-01-28, 20:15
Jestes mendą bo lubisz czy zwyczajnie za głupi na cokolwiek innego?

Ra...........py

2014-01-28, 20:16
Żeby pozbyć się gapiów wystarczy krzyknąć ''niech ktoś pomoże!''

wrobel242424

2014-01-28, 20:18
pijany pijanemu nie równy
a w Polsce dopuszczalna norma alkoholu we krwi jest ciut za niska
jest różnica pomiędzy naj***nym jak bela, a kimś kto godzinę temu wypił piwo i praktycznie już o tym zapomniał nie odczuwając jakichkolwiek skutków działania alkoholu

ml...........kv

2014-01-28, 20:20
paczta lepiej jakie rzeczy w tescu do kupienia


Bociek

2014-01-28, 20:21
PingwinRiko napisał/a:


Tak od siebie. Jak ktoś ma zamiar wsiąść za kółko po pijaku, niech od razu strzeli sobie w łeb, niech zabije siebie, innych proszę o zostawienie w spokoju.



Ja sobie wypraszam, komenda we wrocławiu nie chciała mi wydać pozwolenia na beryla! A swojego tigra nie chce krwią zachlapać bo sam do niego kolbę robiłem :snajper2:

Edyta:
Tzn powiedzieli że musiałbym go dać do koncesjonowanego rusznikarza który przerabia broń na tylko samopowtarzalną, bo o samoczynnej nie ma mowy :cry:

spiepszaj_dzbanie

2014-01-28, 20:26
PingwinRiko napisał/a:

Jak ktoś ma zamiar wsiąść za kółko po pijaku, niech od razu strzeli sobie w łeb


Tylko czym niech se strzeli w łeb? Siekierą czy tłuczkiem do mięsa?
Przeciętny obywatel może se tylko popatrzeć na pistolet, bo widzimisię komendanta itp.

Pampers88

2014-01-28, 20:30
cenius napisał/a:

Jestes mendą bo lubisz czy zwyczajnie za głupi na cokolwiek innego?



Wystartuj do jakiejkolwiek mundurówki to porozmawiamy, tylko usuń to JP 100% z klatki piersiowej. Jak można być takim ignorantem to ja nie wiem. Dla kolegi za starania utrzymywania tego wszystkiego w ryzach zawsze piwo ;)

no i BONUS:


QKLUX

2014-01-28, 20:31
Te, PingwinRiko,
Ale jak radny na bani jedzie to jest cacy, nie?
Weź Ty obłudniku takich miejskich historii nam tu nie wciskaj, połowa nawalonych na drogach to Twoi i ich kolesie.