18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziwki pod oknem...

PingwinRiko • 2013-12-18, 19:58
Cieszę się, że historia o rozpustnej żonie przypadła Wam do gustu! Może ta perełka też się Wam spodoba :)

W jednej z dzielnic mojego miasta stoi sobie blok, obok niego jest dość duży plac przy głównej drodze. Na tym placu dochodziło swego czasu do... nierządu... na duuużą skalę. Panie miały własne samochody, tabory, namioty itp. i oferowały w nich "masaż". W końcu mieszkańcy wcześniej wymienionego bloku się wkurzyli na te złe i cudzołożne kobiety i poszli na skargę. Do burmistrza/prezydenta/papieża, nie wiem, ale po pewnym czasie poskutkowało i plac został oczyszczony, panie poszły w inne miejsce. Bądź co bądź zrobiło tam się fajne miejsce do wszelkiego rodzaju akcji 'trzeźwość', pomiarów prędkości i np do tzw "oddziaływania prewencyjnego". Pewnego dnia stoję sobie przy drodze w omawianym miejscu w celach zarobkowych z "suszarką" (tak wiem, jestem złodziejem, żydem, lewakiem, gumisiem i pewnie głosowałem na PO) i pracuję. Nie minęło 5 min od naszego przyjazdu jak otwiera się okno w pobliskim bloku i z pierwszego czy drugiego piętra pojawia się głowa starszego pana 70+ i krzyczy w naszym kierunku
-"Przecież pisałem do władz miasta że nie lubię jak mi ku**y stoją pod oknem"
Pisał... miasto mu rację przyznało więc pojechaliśmy gdzie indziej...

weynrob

2013-12-18, 20:15
no nawet to smieszne :D

Mojoo

2013-12-18, 20:23
co k***a, polucjant czy SM na sadolu?!

Garbatyx

2013-12-18, 20:58
Ty żydzie, lewaku, gumisiu i Pełowcu

Crossblade

2013-12-18, 21:24
Jak Policja to looz :) Piwko dla Ciebie ! Tylko bądź normalny a nie popier***ny jak częśc ludzi w Twojej firmie ;)

PingwinRiko

2013-12-18, 21:28
Crossblade napisał/a:

Jak Policja to looz :) Piwko dla Ciebie ! Tylko bądź normalny a nie popier***ny jak częśc ludzi w Twojej firmie ;)



Staram się jak mogę! W TYM temacie już wypowiedziałem się o mojej pracy.
Pozdro!

Crossblade

2013-12-18, 22:00
Są ludzie i ludziska...mam wielu znajomych w "firmie" w tym dwóch naczelników...ch*je okrutne jak ktoś ich nie zna i z nimi wódki nie pił ;) ale Oni sami mówią, że naprawdę w P jest mnóstwo idiotów i poprostu trzeba zawsze uważąć z kim rozmawiasz i jak ;) Ostatnio tez pierwszy raz w zyciu mnie spisali na ulicy...zresztą gdzies to tutaj opislaem..szkoda gadać... 3maj się !!! i Spokojnych Świąt dla Ciebie i Twojej rodziny :)

Dolot_93

2013-12-18, 22:56
Szacun za dystans do siebie i pracy. Mam kumpla który od niedawna jest policjantem i jak się dowiedzieliśmy z kolegami to pogratulowaliśmy mu mówiąc, teraz będzisz miał niezły dostęp do używek :P

MaczoJuh

2013-12-19, 00:47
nie jeden :X jestem w szkolce policyjnej :X

motoguru

2013-12-19, 00:59
PingwinRiko, A ja najzwyczajniej współczuję roboty. Do inteligentnych ludzi na interwencje się nie jeździ, a na pewno nie często :D

Co do tych kolesi HWDP itp. Mnie nie posłuchacie, ale może Peje...

http://www.youtube.com/watch?v=690GRQhLhk8

maciejs007

2013-12-19, 01:41
tutaj na sadolu niby taki spoko i luzak, a pewnie wpieprza mandaty malolatom za byle co, bo "komendant kaze"

pauauek

2013-12-19, 02:37
maciejs007 napisał/a:

tutaj na sadolu niby taki spoko i luzak, a pewnie wpieprza mandaty malolatom za byle co, bo "komendant kaze"

Jak zasłużyli to czemu nie? Taką pracę ma, skoro jeden z drugim idiota pije, krzyczy i szcza gdzie popadnie to ma go po główce głaskać i kupić mu kolejne piwko? Jestem gnojem, mam 21 lat, ale nigdy nie spotkałem się z nieprzyjemnościami, może dlatego, że zachowuję się jak człowiek?