18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spetsnazy

Młynarz2033 • 2013-10-13, 09:44
Przez przypadek znalazłem w internecie filmik pokazujący szkolenie spetsnazu. Postanowiłem więc się nim podzielić z wami , drodzy sadole.


Ogląda się całkiem fajnie :hitler:

1.Podkład Muzyczny może nie najlepszy , ale jest.

stalowyszczur

2013-10-13, 20:46
Cytat:

Ale specnaz to nie nazwa jednostki, a ogólne określenie dla jednostek do działań nieregularnych państw byłego bloku wschodniego.



I tak, i nie. Jak ktos juz slusznie zauwazyl (zgaduje ze milosnik Suworowa) specnaz to i nazwa wojsk specjalnego przeznaczenia jak i nieoficjalna nazwa jednostki podleglej pod wywiad wojskowy czyli GRU. I to wlasnie ta jednostka to byly najwieksze przech*je na swiecie, najlepsi z najlepszych, sporo ruskich olimpijczykow w atletyce wywodzilo sie z GRU. Szkolenie jak z horroru, ciagle popychanie zolnierzy poza granice wytrzymalosci, po czyms takim to juz nie byli ludzie. Nie wiadomo ile z tego co sie przedostalo o ich szkoleniu jest prawda, ale wyciaganie kocich plodow golymi rekami, kapiele-niespodzianki w bydlecej krwi, szczunie psami, wezami, mordowanie skazanych na kare smierci w ramach treningu itp itd.

Do ksiazek, Wiktor Suworow - Specnaz

Ti...........ch

2013-10-13, 22:04
stalowyszczur, własnie nie pamietam w czym były konkretniejsze informacje, bo czytałem i Specnaz i Akwarium wiec mi sie pozacierało :-/