18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spetsnazy

Młynarz2033 • 2013-10-13, 09:44
Przez przypadek znalazłem w internecie filmik pokazujący szkolenie spetsnazu. Postanowiłem więc się nim podzielić z wami , drodzy sadole.


Ogląda się całkiem fajnie :hitler:

1.Podkład Muzyczny może nie najlepszy , ale jest.

Raira

2013-10-13, 13:09
a podpalonymi deseczkami to po spodenkach walą, a nie po ciałku. Biedny, poparzyłby się przecież.

@bsynt

2013-10-13, 13:11
kacper_IK160P napisał/a:

SpeCnazu, k***a, C...


Toż samo chciałem napisać. Bezmyślne kopiowanie z języka lengłidż. Takie kwiatki jak ten, czy tsar bomba.

Ti...........ch

2013-10-13, 13:13
Młynarz2033 napisał/a:

Spadochroniarze = WDW = specjalnoje naznaczenie = Specnaz



Nie!

Spadochroniarze = WDW = Wozduszno desantnyje wojska = Wojska powietrzno-desantowe

Specnaz = Specjalnego przeznaczenia = zwiad i dywersja = Jeden z pionów GRU = Woennaja razwiedka = pie**olony wywiad wojskowy.

Specnaz był jednym z pionów GRU. Za granicami Sojuza główną siłą wywiadowczą było GRU nie KGB. Specnaz to nie tylko żołnierze, ale też rezydenci i agenci. Ale to było za sojuza

Teraz jest zwyczaj ze wszystkie jednostki spacjalne na wschód od Buga nazywa sie specnazem. Pewnie jakby pokazali wam zdjęcia jednostki SOBR to też powiedzielibyscie że to specnaz.

Młynarz2033

2013-10-13, 13:18
@up Ja doskonale o tym wiem (no , tak w 80%). Tylko po prostu łatwiej napisać raz specnaz niż rozpisywać się że Wozduszno-diesantnyje wojska itd. Może to nie jest prawdą , ale jak się nie czepiają to jest git :hitler:
PS. A OMON się zalicza do specnazów ?

boberm

2013-10-13, 13:19
Jeśli te cyrki pokazują wszystko co potrafią, to są mniej warci bojowo niż murzyny z Mali co robią tratatata zamiast strzelać. Co to za żołnierz co potrafi tylko skakać, walczyć wręcz, skakać, rozwalać deski i skakać. Typowe ruskie gówno, pewnie broń widzą raz w roku a tak to skaczą i sprzątają kible własnymi szczoteczkami do zębów.

Młynarz2033

2013-10-13, 13:22
@up Żołnierz który nie potrafi dobrze skakać i walczyć wręcz to nie żołnierz :)
A co do broni to ci akurat pewnie z nią śpią.

Kislowy_wampir

2013-10-13, 13:38
@ up Raira

No widzisz oni po spodenkach walą, a na Ciebie walą i Ciebie walą :)

Chciałbym zobaczyć jak TY przyjmujesz takie ciosy palącą się deską na klatę lub plecki, bo to że w dupę potrafisz wiele wytrzymać to domena każdej kobietki jest :)

herdzik

2013-10-13, 13:39
3:26 - Szkolenie kanarów w Rosji :D

Ti...........ch

2013-10-13, 13:48
OMON jak sama nazwa wskazuje to Otriad Mobilnyj Osobnogo Naznaczenia cyli jednosta zmotoryzowana osobnego przeznaczenia i podlega chyba pod rosyjski MSW. I jest to jednostka wczesniej milicyjna, a teraz policyjna.

POW667

2013-10-13, 15:11
Ale specnaz to nie nazwa jednostki, a ogólne określenie dla jednostek do działań nieregularnych państw byłego bloku wschodniego. Czyli nie tylko Rosja, ale także jej republiki czy niepodległe państwa. Są nawet oddziały nazywane potocznie specnazem w ramach FSB.

Co do filmiku to czego wy się spodziewacie? Moim zdaniem lepiej pokazywać ogółowi cyrkowe sztuczki niż prawdziwe elementy szkolenia - wróg korzysta z wszelkich materiałów pozwalających poznać taktykę działania przeciwnika i nawet, jeśli materiały dawane przez zachodnich specjalsów (w tym i polskich) są pocięte, nie pokazują prawdziwego obrazu szkolenia, to zawsze może się wkraść coś, co przeciwnikowi pomoże.

ZimnySkurwiel

2013-10-13, 15:49
Prawda jest taka, że nie dorastają do pięt żadnym siłą specjalnym z zachodu.

ValvePlsFix

2013-10-13, 16:40
za obrazę The Prodigy należy ci się wielki murzyński ch*j w dupę.

tranzystor

2013-10-13, 16:55
ProfessorHix napisał/a:

A Afgańczycy tych filmików nie oglądali to nie wiedzieli, że powinni wojnę przegrać i się obronili.




Ruscy jak dotąd zajeli największą część Afganistanu, spośród wszystkich, którzy chcieli zrobić porządek w tym burdelu. Gdyby nie olbrzymia ilość broni wysyłanej przez USA afgańcom i szkoleniom terrorystów przeprowadzanym przez CIA, to Afganistanu by już nie było i pewnie dzisiaj problem terroryzmu na świecie byłby znikomy.

ZimnySk***iel napisał/a:

Prawda jest taka, że nie dorastają do pięt żadnym siłą specjalnym z zachodu.



Prawda jest taka, że nie masz pojęcia jaka jest prawda.

Młynarz2033

2013-10-13, 16:56
HiHtitmamnan napisał/a:

za obrazę The Prodigy należy ci się wielki murzyński ch*j w dupę.

Jeżeli nie potrafisz napisać nic sensownego to nie pisz. Nie obraziłem choć w jednym miejscu Prodigy , napisałem tylko że może nie najlepszy - bo k***a średnio pasuję do tego filmiku !
Co za ludzie... :roll: