18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spawaczka

Qunda • 2014-10-30, 09:33
Krótki film o dziewczynie spawaczce.


Spawałbym :seksik:

tranzystor

2014-11-01, 10:40
Film ma dobry przekaz, pomijając dość nietypowe zajęcie, jakie znalazła sobie ta dziewczyna. Podstawa, to znaleźć sobie prace, która jednocześnie będzie pasją, co jak słusznie stwierdza dziewczyna jest niełatwe. Dodam, że pracownicy posiadający predyspozycje, wiedzę i pasję do wykonywanego zawodu są często pracownikami lepszymi od tych posiadających tylko wykształcenie kierunkowe.

Kezzerdrix

2014-11-02, 08:58
Nie zgodzę się z tym, ze MMA odchodzi w niepamięć. Wiele rzeczy wykonuje się spawając elektroda. Na przykład podczas spawania rur, przetop wykonuje się TIGiem, a wypełnienie elektrodami. Spawanie wszystkiego TIGiem jest po prostu nieopłacalne i zbyt wolne. Do tego sam często przy grubszych materiałach stosuje elektrodę przy większym pradzie, żeby łatwiej "wygonić" zanieczyszczenia z materiału (o ile nie uda się tego zrobić wcześniej TIGiem za pomocą drutu do stali nierdzewnej). A poza tym jakość spoiny MMA, przy dobrych umiejętnościach i odpowiednim czyszczeniu spoiny ze szlaki, niewiele odbiega od spoiny TIG.


Co do kobiet spawaczek, znam ich kilka, a w zawodzie są pożądane, z racji tego, ze są po prostu precyzyjniejsze i bardziej cierpliwe od mężczyzn. Tak samo jak w zawodzie suwnicowego tez pracuje dużo kobiet z tego względu.





Tak, jestem spawaczem w metodzie TIG i do tego palnikowcem :)

MidasPL

2014-11-03, 19:25
szymy napisał/a:

Laska ma coś w sobie z Sashy Grey.



A myślałem, że to tylko moja wyobraźnia! :D