18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spawaczka

Qunda • 2014-10-30, 09:33
Krótki film o dziewczynie spawaczce.


Spawałbym :seksik:

Kaskaderdx10

2014-10-30, 20:44
wszyscy eksperci od elektrodowych @up
a acetylenem spawali kiedy? czy myślą że to do zapalania zniczy?

zagiel1111

2014-10-30, 20:48
Ale k***a eksperci wyzej... Rzygac sie chce od tego badziewia jakie piszecie.

quartz75

2014-10-30, 20:48
@pawcio9014 - no żeś k***a błysnął. Spoina to jest łączenie, już po. A to potoczna mowa to już ch*j, najważniejsze co napisali w książkach. Nie prowokuj mnie, bo jak zaraz wyciągnę tych 50 kilogramów literatury z szafy to inaczej pogadamy. ;) I wierz mi, zapie**olę ciebie cytatami z knig, które mają więcej niż 70 lat.

scarface1911

2014-10-30, 20:56
a na ch*j jej ten odkurzacz podłaczony do maski? :shock:

pawcio9014

2014-10-30, 22:27
quartz75 napisał/a:

@pawcio9014 - no żeś k***a błysnął. Spoina to jest łączenie, już po. A to potoczna mowa to już ch*j, najważniejsze co napisali w książkach. Nie prowokuj mnie, bo jak zaraz wyciągnę tych 50 kilogramów literatury z szafy to inaczej pogadamy. ;) I wierz mi, zapie**olę ciebie cytatami z knig, które mają więcej niż 70 lat.



"Spoina to jest łączenie"... :lodowka: chyba Ci się poj***ło coś ze spajaniem...

Spoina to jest samo złącze spawane, które powstaje w wyniku spawania czyli trwałego łączenia materiałów. "Spaw" to jest u pana Mietka, który "pie**olnie spaw na dyszlu przyczepy za flaszkę". I mi nie pie**ol o tonach książek bo 3 miesiące temu broniłem magistra z technologii spawalniczych.

A jak chcesz to dawaj mi te cytaty 70letnie, bo jestem ich ciekawy :D

I ch*j Ci w dupę tak apropos :)

quartz75

2014-10-30, 23:35
ch*j mnie obchodzi twój magister. I pie**ol tak dalej to na bank zyskasz tu sympatyków.
k***a, jak można uzyskać tytuł magistra spawalnictwa? Magistra? Czyli jesteś od pie**olenia bzdur.

Na ch*j ci te studia skoro nie potrafisz zrozumieć tekstu pisanego dla zwykłych ludzi?

Na zasypanie cytatami z komunistycznych poradników inżyniera niestety musisz trochę poczekać. Bo mi się popie**oliło, co w której chacie mam.

ch*j ci w dupę, tego byś chciał. Ale na takie pieszczoty to se musisz zasłużyć, po drugie znaleźć takiego pedała jak ty. Na razie polecam ogórka, są całkiem tanie. A później możesz zrobić mizerię dla mamusi i tatusia, przytulając koleżankę.

Miłego ogórkowania. ;)

aydahoo

2014-10-31, 00:14
scarface1911 w przeciwieństwie do odkurzacza jest to nadmuch który ma za zadanie nadmuchiwać świeże przefiltrowane powietrze do przyłbicy,dla komfortu i zdrowia spawacza ;)

blackbird969

2014-10-31, 01:02
scarface1911 napisał/a:

a na ch*j jej ten odkurzacz podłaczony do maski? :shock:



żeby raka płuc nie dostała, niestety ale jak się chce częściej przy tym grzebać to najlepiej się w to zaopatrzyć. Dopiero co kolega mi mówił, że z jego zakładu jeden spawacz tego dostał..

Rozkurwia7or

2014-10-31, 01:22
Przeciez ta laska jest z Czekajac na sobote ta niewydazona tancerka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

plugnplay

2014-10-31, 01:45
quartz w dupie byłeś gówno widziałeś :)
i to pie**olenie w kolko o mma, ta metoda sie spawa male pie**oly albo to gdzie nie podola mig/mag. mig/mag to szybka masowa produkcja, a tig to jakosc i precyzja
i ch*j mnie obchodza twoje komunistyczne poradniki przy dzisiejszej technologii

Arvidas

2014-10-31, 02:35
Garnki będzie spawać.

bamburska69

2014-10-31, 10:21
quartz to jakis zakompleksiony ch*jek co sie lubi kłucić z gimbusami.w zyciu ch*ja widział a świruje jarząbka

fumfel

2014-10-31, 12:31
posmyrał bym ją moją elektrodą :)

pawcio9014

2014-10-31, 21:17
quartz75
Nie szukam tu zwolenników ;) skoro Ty szukasz kija w dupę to nie wnikam w to.

I idź bądź ciulem gdzie indziej :)

qwerty1234567890

2014-10-31, 23:19
Takie to ważne; mig mag tig mma, ch*j z tym, robi to co lubi i ogarnia temat, to się liczy. Ile tu z komentujących czy czytających jest zwykłymi p*zdami, co mając cały dzień wolny przepie**olą przed kompem na sadistic, yt, wiocha, fejs i pokrewnych. Ilu k***a robi sobie plany z których nic nie wychodzi od rzucania palenia przez zrzucenie sadła po jakiekolwiek zainteresowania czy pasje. Wszyscy pie**olą jak to w kraju źle, siedząc całe dnie przed komputerem i wychodząc tylko do sracza o ile nie ma pod ręką pustej butelki i kuchni o ile mama żarcia nie przyniesie.