18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spasiona laquisha się wkurwia bo musi zapłacić za kurs

~Velture • 2023-10-17, 17:44
Cytat:

Lewacka bezkarność u człekopodobnych ssaków doprowadziła do zachowań widocznych na filmie




Jesse.Pinkman

2023-10-17, 17:49
Nie powiem ,,codzienność na uberku" bo nie trafiają mi się często takie p*zdy a szczególnie fekalnoskórne ale czasami jestem zmęczony tą robotą. Pozdrawiam wszystkich kierowców ubera użerających się z takim gównem.

PękniętySłoik

2023-10-17, 18:15
Jesse.Pinkman napisał/a:

Nie powiem ,,codzienność na uberku" bo nie trafiają mi się często takie p*zdy a szczególnie fekalnoskórne ale czasami jestem zmęczony tą robotą. Pozdrawiam wszystkich kierowców ubera użerających się z takim gównem.



Już lepiej rozbrajać miny na ukrainie w sandałach niż j***ć dla ubera czy innego bolta.

BonsaiFikus

2023-10-17, 18:35
Jesse.Pinkman napisał/a:

Nie powiem ,,codzienność na uberku" bo nie trafiają mi się często takie p*zdy a szczególnie fekalnoskórne ale czasami jestem zmęczony tą robotą. Pozdrawiam wszystkich kierowców ubera użerających się z takim gównem.


Na ch*j sie szczypać. Walisz gazem po oczach i drugi raz juz sie tak nie zachowa

Amebix

2023-10-17, 18:53
Agresywne zwierzę powinno jeździć w klatce a nie. Kaganiec zresztą już ma na ryju

Rak.Odbytu

2023-10-17, 18:55
Velture napisał/a:

Lewacka bezkarność u człekopodobnych ssaków doprowadziła do zachowań widocznych na filmie


A to już nie Żydzi winni? Myślałem, że za wszystkim stoją.

Wyzimlak napisał/a:

Już lepiej rozbrajać miny na ukrainie w sandałach niż j***ć dla ubera czy innego bolta.


...powiedział przedstawiciel zawodu "szlachta nie pracuje".

Jesse.Pinkman

2023-10-17, 19:21
Wyzimlak napisał/a:

Już lepiej rozbrajać miny na ukrainie w sandałach niż j***ć dla ubera czy innego bolta.

Zapie**alam tak od ponad 10 lat. Wyrobiłem sobie już stałych klientów i świetne kontakty, mam mnóstwo stałych zleceń i dobre napiwki. Gdyby nie dobry szmal to już dawno bym to jebnął.

BonsaiFikus napisał/a:

Na ch*j sie szczypać. Walisz gazem po oczach i drugi raz juz sie tak nie zachowa

Mam gaz pieprzowy w lewej i w prawej kieszeni kurtki. Do tej pory nie użyłem ich ani razu chociaż w gębę już kilka razy dostałem.

Maniecky

2023-10-17, 19:24
A murzyny i ich lewaki kreca filmy o tym ze nie moga zlapac taksy w Nowym Jorku bo "rasizm".....


erutlev napisał/a:

A to już nie Żydzi winni? Myślałem, że za wszystkim stoją.


Twoje zdanie ma sie nijak do jego wypowiedzi ...od razu widac ze IQ ameby

Rak.Odbytu

2023-10-17, 19:29
Maniecky napisał/a:

Twoje zdanie ma sie nijak do jego wypowiedzi. od razu widac ze IQ ameby


Złośliwa uwaga do autora wrzutki, nie musisz rozumieć.

dżonyłojlker

2023-10-17, 19:47
erutlev napisał/a:

nie musisz rozumieć.



Wyjaw swoje imię, szatanie :rabin:

KrwawyEric

2023-10-17, 19:48
Pojadę klasykiem: czarne gówno do utylizacji

Cipczan

2023-10-17, 19:52
Gość miał bielactwo. Pozazdrościła.

dżonyłojlker

2023-10-17, 19:55
Cipczan napisał/a:

Gość miał bielactwo.



To od pracy.

Rak.Odbytu

2023-10-17, 20:02
motylekwbrzuchu napisał/a:

Wyjaw swoje imię, szatanie


Ty znasz je dobrze, czyż nie? Jestem jak nowotwór, nie do zaj***nia. Gdy cieszysz się, że zniknął, atakuje znienacka pod inną postacią. :mrgreen:

saves

2023-10-17, 20:21
Na miejscu kierowcy zawiózłbym to tłuste k***iszcze na komisariat.