18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spasiona laquisha się wkurwia bo musi zapłacić za kurs

~Velture • 2023-10-17, 17:44
Cytat:

Lewacka bezkarność u człekopodobnych ssaków doprowadziła do zachowań widocznych na filmie




Exclip

2023-10-18, 10:24
Wyzimlak napisał/a:

Już lepiej rozbrajać miny na ukrainie w sandałach niż j***ć dla ubera czy innego bolta.



Wypowiedź 12 latka, lub bezrobotnego nieuka

Ajot

2023-10-18, 10:34
metyoo napisał/a:

byś się zdziwił za jakie pieniądze pracują ludzie bez wyższego, a za jakie ci z wyższym



Ja to wiem, ale oni mają kwalifikacje zawodowe, np. kamieniarz, czy operator dźwigu zarobi więcej.
Do pracy w Uberze nie potrzeba natomiast nic umieć poza prowadzeniem osobówki i posiadaniem odrobiny kultury osobistej.

Yolanda

2023-10-18, 11:15
Maniecky napisał/a:

A murzyny i ich lewaki kreca filmy o tym ze nie moga zlapac taksy w Nowym Jorku bo "rasizm".....
Twoje zdanie ma sie nijak do jego wypowiedzi ...od razu widac ze IQ ameby



To nowy sport... "Paraamebing"- charakteryzuje się zachowaniami typu "pisałem nie myślałem, pieluchę zasrałem".

CzarnyAdolf

2023-10-18, 13:50
Przydałaby się opcja "nie obsługuję murzynów"

PeWuEn

2023-10-18, 14:57
Przydałby się ostrzegawczy strzał z broni palnej w tył głowy

neo001

2023-10-19, 04:25
erutlev napisał/a:

Lepiej być kimś na portalu dla zjebów i nikim w realu, czy odwrotnie? Do przemyślenia.



Jak w internecie jesteś nikim bo inaczej nie potrafisz, to i w realu najpewniej też jesteś nikim. Do przemyślenia.

Kameleon92

2023-10-19, 09:19
Mi się wydaje czy te małpy bez pana co raz bardziej rozwydrzone ?

PękniętySłoik

2023-10-28, 10:04
erutlev napisał/a:

...powiedział przedstawiciel zawodu "szlachta nie pracuje".



Nie. Zwyczajnie nie jestem takim śmieciem, żeby godzić się pracować w najgorszym z możliwych zagranicznych korpo, których 80% załogi to brudasy i zwierzęta ze wschodu jebiące za miskę ryżu. Ludzie mają coś takiego jak godność. Ale taki pie**olony robal tego nie zrozumie, i dalej będzie się cieszył bo znajdzie nadgryziony, gnijący ochłap pod stołem.