18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spasiona laquisha się wkurwia bo musi zapłacić za kurs

~Velture • 2023-10-17, 17:44
Cytat:

Lewacka bezkarność u człekopodobnych ssaków doprowadziła do zachowań widocznych na filmie




No...........95

2023-10-17, 20:24
Eh... ciekawe czy Ci złośliwi i nienawistni są tacy sami w rzeczywistości.

ruchamdziwki

2023-10-17, 20:35
Jesse.Pinkman napisał/a:

Zapie**alam tak od ponad 10 lat. Wyrobiłem sobie już stałych klientów i świetne kontakty, mam mnóstwo stałych zleceń i dobre napiwki. Gdyby nie dobry szmal to już dawno bym to jebnął.
Mam gaz pieprzowy w lewej i w prawej kieszeni kurtki. Do tej pory nie użyłem ich ani razu chociaż w gębę już kilka razy dostałem.



„dobry szmal” na uberze lub bolcu to oksymoron, chyba że dniówka 300pln za 12h roboty cię zadowala

OlejhunterPL

2023-10-17, 20:39
Murzynowo- przygody smolucha.

Smoluch Bambo na przedmieściach mieszka
Złodziej i sk***iel ten czarny koleżka.

Leni się wiecznie przez całe ranki,
nie złazi ze swej murzyńskiej wersalki,

A gdy do domu z dzielni wraca ,
Kradnie i bije - to jego praca.


Aż policja krzyczy: "Bambo, intruzie!'
A Bambo sięga po klamkę w bluzie

Policja krzyczy: ręce po sobie!
A Bambo myśli że jest na godmodzie.

I zaraz Policja Bambo zastrzeli,
nic innego murzyna nie zmieni.

Lewactwo Bambo zaraz kanonizuje,
i motłoch do burdy mobilizuje.

Szkoda że Bambo o czarnym sumieniu,
Nie skończył za w czasu w więzieniu.

shoe5maker

2023-10-17, 21:29
"Dont touch me", a sama wymach*je mackami. Typowe małpie zachowanie.

Sznita

2023-10-17, 22:48
To jakiś staroć, czy ci debile dalej w maskach zapie**alają?

Radian1

2023-10-17, 23:10
Ale co ma wspólnego lewactwo z człekokształtnymi?

Siriuz

2023-10-17, 23:39
Wyzimlak napisał/a:

Już lepiej rozbrajać miny na ukrainie w sandałach niż j***ć dla ubera czy innego bolta.



A co powiesz o złotówach? To są dopiero parówy...

Wombat212

2023-10-18, 00:13
Po kiego ch*ja to wrzeszczące gówno tu wrzucacie. Omijam co raz częściej filmy z murzynami. Bo albo dra mordę i skaczą komuś po głowie (nie ma albo)

opółnocyuciebie

2023-10-18, 02:42
ja bym murzyna nigdy do auta nie wpuścił, bo tapicerka by śmierdziała

neo001

2023-10-18, 04:43
erutlev napisał/a:

Ty znasz je dobrze, czyż nie? Jestem jak nowotwór, nie do zaj***nia. Gdy cieszysz się, że zniknął, atakuje znienacka pod inną postacią.



Jesteś nikim i w sumie to potwierdziłeś. Nie potrafisz prowadzić jednego profilu z pełnymi tego konsekwencjami i do tego jak zwykły klaun jeszcze się tym chwaliszz :lol:

Ajot

2023-10-18, 04:53
r*chamdz**ki napisał/a:

„dobry szmal” na uberze lub bolcu to oksymoron, chyba że dniówka 300pln za 12h roboty cię zadowala



Dla osób bez wykształcenia wyższego i bez umiejętności zawodowych, 300zł to chyba dobra dniówka...
Zresztą znam ludzi po studiach i ze sporym doświadczeniem zawodowym, którzy również cały dzień za tyle pracują.

Rak.Odbytu

2023-10-18, 06:32
neo001 napisał/a:

Jesteś nikim i w sumie to potwierdziłeś. Nie potrafisz prowadzić jednego profilu z pełnymi tego konsekwencjami i do tego jak zwykły klaun jeszcze się tym chwaliszz


Lepiej być kimś na portalu dla zjebów i nikim w realu, czy odwrotnie? Do przemyślenia.

metyoo

2023-10-18, 08:15
Ajot napisał/a:

Dla osób bez wykształcenia wyższego i bez umiejętności zawodowych, 300zł to chyba dobra dniówka...
Zresztą znam ludzi po studiach i ze sporym doświadczeniem zawodowym, którzy również cały dzień za tyle pracują.



byś się zdziwił za jakie pieniądze pracują ludzie bez wyższego, a za jakie ci z wyższym :D

vladok

2023-10-18, 09:20
Ktoś uczony ogarnia co ona tam faktycznie pie**oli?