18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sparta Praha vs Banik Ostrava

BamaBoyGRR • 2012-10-10, 21:41
Walkę wygrała ekipa Sparty. Btw. policja aresztowała 63 kibiców obu ekip.

0-58s bijatyka, dalej relacja z aresztowania...




BongMan

2012-10-10, 21:45
Po kim jak po kim, ale po Czechach bym się tego nie spodziewał...

Magik2501

2012-10-10, 22:03
Oj tam. Leją się między sobą to git. Osobiście nie mam nic do takich ustawek. Udział biorą tylko zainteresowani, postronnym nie dzieje się krzywda. W ogóle dziwne, że to w mieście jest, przeważnie chuliganki ustawiają się gdzieś pod lasem.
Zaraz pewnie zleci się pełno gamoni narzekających na "kiboli", ale sam wyznaję Rzymską zasadę, że "chcącemu nie dzieje się krzywda".

BongMan napisał/a:

Po kim jak po kim, ale po Czechach bym się tego nie spodziewał...



Czemu? Bo nie masz najmniejszego pojęcia o r*chach kibicowskich w Europie, a wypowiadasz się o nich?

Ravager

2012-10-10, 22:04
A teraz powinna tamtędy przechodzić parada równości...

Pater patriae

2012-10-10, 22:29
Magik2501, popieram, każdy na tym zyskuje: oni się wyżyją, my sobie pooglądamy, jakiś dentysta zarobi na wstawianiu nowych zębów, więc czego tu zabraniać.
Tylko uzupełniając Twoją wypowiedź (bo o to Ci pewnie chodziło) niech to robią właśnie pod tym "lasem", bo jeżeli jest to miejsce publiczne, to cóż, pałą w głupi łeb.

Kris LaMuerte

2012-10-10, 22:57
Magik2501 napisał/a:

Oj tam. Leją się między sobą to git. Osobiście nie mam nic do takich ustawek. Udział biorą tylko zainteresowani, postronnym nie dzieje się krzywda. W ogóle dziwne, że to w mieście jest, przeważnie chuliganki ustawiają się gdzieś pod lasem.
Zaraz pewnie zleci się pełno gamoni narzekających na "kiboli", ale sam wyznaję Rzymską zasadę, że "chcącemu nie dzieje się krzywda".



W szczególności też nie dzieje się nic mieniu. Przecież kibice nic nie niszczą postronnym, a dźwięk tłuczonej szyby i animację gościa w nią wpadającego wstawili hejterzy.

Magik2501 napisał/a:


Czemu? Bo nie masz najmniejszego pojęcia o r*chach kibicowskich w Europie, a wypowiadasz się o nich?


Nie kibicowskich - chuligańskich bądź też kibolowskich. Takie coś z kibicowaniem nie ma NIC, ale to KOMPLETNIE NIC, wspólnego.

PS: przymiotniki piszemy z małej litery.

push3k

2012-10-10, 23:06
Walki chuliganów...Powinni z tego zrobić sport i pokazywać w telewizji. Właściwie to są już kraje, gdzie to funkcjonuje, ale bez tv.

Next010

2012-10-10, 23:20
Za dzień lub 2 usłyszymy jaka to policja niedobra i że oni ich źle potraktowali bo musieli leżeć a gleba była zimna a oni nic nie zrobili.

djoshin

2012-10-10, 23:49
i teraz każdemu z nich ostrzegawczy strzał w potylicę z ostrej amunicji

Ec...........on

2012-10-10, 23:52
Magik2501 napisał/a:





Czemu? Bo nie masz najmniejszego pojęcia o r*chach kibicowskich w Europie, a wypowiadasz się o nich?



Ty masz duże skoro tych idiotów kiboli masz czelność nazywać kibicami.

Sz...........an

2012-10-11, 00:19
Największym debilizmem u nas jest jak kibole prowokują policje żeby to ona użyła siły i żeby było na policjantów. A powinno być tak że policja używa siły bez prowokacji i to kibole są winni za to że robią zamieszanie. To już wystarczający powód żeby im spuścić wpie**ol, nawet choćby za to że drą ryja.

~Tołdi

2012-10-11, 12:11
borewiczbori napisał/a:

Kto wygrał?



Nie widzisz, że policja?

BamaBoyGRR

2012-10-11, 15:28
borewiczbori napisał/a:

Kto wygrał?



Tak napisałem w pierwszym poście Sparta

BongMan

2012-10-11, 16:00
Magik2501 napisał/a:

Czemu? Bo nie masz najmniejszego pojęcia o r*chach kibicowskich w Europie, a wypowiadasz się o nich?


Myślałem, że ruchy kibicowskie zajmują się prowadzeniem dopingu, a nie napie**alaniem się. No ale przecież nie mam najmniejszego pojęcia ;)

Dla mnie to nie są kibice, tylko hołota, którą powinno się pozamykać.