18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sparta Praha vs Banik Ostrava

BamaBoyGRR • 2012-10-10, 21:41
Walkę wygrała ekipa Sparty. Btw. policja aresztowała 63 kibiców obu ekip.

0-58s bijatyka, dalej relacja z aresztowania...




massq

2012-10-11, 17:33
BongMan napisał/a:

Po kim jak po kim, ale po Czechach bym się tego nie spodziewał...


Dokładnie. Kto to widział, żeby wiązać ręce i nogi czerwoną taśmą :roll:

omgłomatkobosko

2012-10-11, 19:54
Teraz kazdemu z osobna po trzy ostrzegawcze strzały w tył głowy , zeby się pedalstwo ogarnęło.

Kicosławek

2012-10-11, 21:16
Miły czwartkowy wieczór + widok napie**alającyc* się kiboli , coś pięknego ;D

brylant1412

2012-10-12, 06:58
Magik2501-ty to masz pojęcie o kibicowaniu jak nasz kumpel z pracy.Pytamy się go kaziu jaki był wynik meczu a on do nas nie wiem ale fajnie się napie**alało

czarkou

2012-10-12, 07:09
Widzę ładnie się tam w Czechach bawią chłopaki :lol:

Arkxen

2012-10-12, 08:08
Widzę, że większość z was ma takie pojęcie o Kibicach że brak mi do was słów. Kto z was zasiadł kiedyś na młynie wciągnął się w kibicowanie? Kto z was poszedł wspierać drużynę głośnym dopingiem nie siedzeniem i opie**alaniem parówki ? Są ustalone zasady na trybunach jak i poza nimi. Jeżeli mowa o nabojce (ludzi którzy się tłuka pod lasami jak to mówicie) to jest to zamknięta grupa zazwyczaj którzy maja umowne miejsca. Owszem czasem zdarza się bojka na mieście lecz jest to już żadkością lata 90-te już minęły gdzie na peronach druga grupa kibiców czekała na przyjazd/odjazd kibiców. Ale cóż gówno się widziało gówna się wie ale TVN i Wyborcza wszystko wam powie jacy jesteśmy źli.

DamianG

2012-10-12, 08:47
BongMan napisał/a:

Po kim jak po kim, ale po Czechach bym się tego nie spodziewał...


No tak, taki jest efekt jak się ogląda TVN. Przykładowa wypowiedź w Faktach: "...walka kibiców w Czechach jest wyjątkiem potwierdzającym regułę, że w Polsce mamy najgorszych kibiców, bo w żadnym innym kraju nie ma walk grup kibicowskich..."

okar19

2012-10-12, 09:09
skąd wiedzą czy nie napie**alają swojego ?

EdmundKemper

2012-10-12, 10:24
Kris LaMuerte napisał/a:


Nie kibicowskich - chuligańskich bądź też kibolowskich. Takie coś z kibicowaniem nie ma NIC, ale to KOMPLETNIE NIC, wspólnego.



Pouczasz kogoś, a sam niewiele wiesz. kibicowskich=kibolowskich i proszę, naucz się tego, bo siejesz zamęt jeśli używasz synonimów jako antonimy.

Echelon napisał/a:

Ty masz duże skoro tych idiotów kiboli masz czelność nazywać kibicami.



To samo co wyżej.

Szeryfian napisał/a:

Największym debilizmem u nas jest jak kibole prowokują policje żeby to ona użyła siły i żeby było na policjantów.



A jak nazwiesz sytuację, gdy to policjanci prowokują? Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że dla Ciebie taka sytuacja jest niemożliwa, pytam tylko czysto teoretycznie.

xts

2012-10-12, 10:24
Magik2501 napisał/a:



Czemu? Bo nie masz najmniejszego pojęcia o r*chach kibicowskich w Europie, a wypowiadasz się o nich?



dobrze ich nazywasz, kibice. Hahahahahah

pała ogolona?

St...........ke

2012-10-12, 10:40
AmorPatriaeNostraLex napisał/a:


Pouczasz kogoś, a sam niewiele wiesz. kibicowskich=kibolowskich i proszę, naucz się tego, bo siejesz zamęt jeśli używasz synonimów jako antonimy.



Tobie te ustawki chyba mózg uszkodziły, ewentualnie jesteś miernym trollem. Nie ma innej opcji.

Panich

2012-10-12, 11:03
pie**olenie że komuś kto jest neutralny nie stanie się krzywda.. u nas jak szczewa wjeżdżają na osiedle w 2 auta to "próbują" lać każdego w wieku 16-30 lat, i nie ważne czy to kibic czy nie. a często jeszcze wracają z rozj***nymi autami

konował

2012-10-12, 11:18
I jak zwykle policja wygrała.

BongMan

2012-10-12, 15:00
DamianG napisał/a:

No tak, taki jest efekt jak się ogląda TVN.


Skąd wiesz, że oglądam TVN? ch*j tam, bardziej mnie zastanawia jakim cudem to robię, skoro od ponad dwóch lat nie mam telewizora...