18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sparta Praha vs Banik Ostrava

BamaBoyGRR • 2012-10-10, 21:41
Walkę wygrała ekipa Sparty. Btw. policja aresztowała 63 kibiców obu ekip.

0-58s bijatyka, dalej relacja z aresztowania...




stalowyszczur

2012-10-12, 16:40
Ja powiem tak: powinno sie zrobic dla takich fanow specjalne areny, na ktorych mogliby sie scierac pod okiem setek kamer, replaye i te sprawy, punktacja, bron biala po osiagnieciu okreslonego pulapu punktow. Albo cos jak GunGame z CS'a, zaczynaliby od palki, a konczyli na pile mechanicznej.
Ogladalbym jak cioty Wojewodzkiego.

A co do ogolnego tematu kibicow: Nie wzielo sie z ksiezyca, ze sa uznawani za agresywnych debili.

Trzeba byc NAPRAWDE konkretnie pie**olnietym, zeby chciec najebac komus, za to ze kibicuje innej druzynie. Po prostu nie ogarniam, chyba mam za duzo szarych komorek.
Dlaczego tylko w pilce noznej takie akcje sie dzieja?

Polonia

2012-10-12, 17:42
Te wasze wszystkie gadki o strzale w tył głowy to genetyczne uwarunkowania po ojcach z SB i dziadkach z NKWD?

Azazel91

2012-10-12, 19:41
mówienie o nich "kibice" uwłacza godności prawdziwym kibicom tych drużyn. Chuligani i tyle.

ssssss-94

2012-10-12, 20:12
To co sadole organizujemy arenę? Poszukacjie jakiego ustronnego miejsca, kilkiu dobrych kamer i dwóch nienawidzącyh się grup...Hord kiboli :P
nagrajmy i bedzie ciekawy temat na sadola :P

hrabia9933

2012-10-12, 20:28
na miejscu ruskich jakbym uslyszal po czesku NAPERDALAAAC to bym sie posikal ze smiechu i im odpuscil ;D

davidian

2012-10-13, 01:27
Przecież i tak w polskiej TV by powiedzieli że zamieszki sprowokowali kibole z Polski.
Wszak Banki to zgoda GKS Katowice :lol:

Arkxen

2012-10-13, 08:16
davidian napisał/a:

Przecież i tak w polskiej TV by powiedzieli że zamieszki sprowokowali kibole z Polski.
Wszak Banki to zgoda GKS Katowice :lol:



Gieksa juz nie ma zgody z Bankiem.


A tak powracając do tematu to po pierwsze my Kibice nie atakujemy dzieci ani rodzin. Przejmowanie barw czy flag to już tego urok lecz zauważcie ze te osoby nie czują się pokrzywdzone i nie szukają rozwiązań prawnych wchodzisz w tą grę znasz ryzyko. Jedni zbierają znaczki, drudzy chodzą do kina... A my lubimy jak skacze nam adrenalina. Chodź mówi się, że Anglicy opanowali strefe Hool's jest jednak błędne jako, że zamieszkuje Wyspy wiem jakie są realia wciąż są starcia wciąż jakoś tutaj to żyje lecz:
-bardzo ucichło życie na stadionie
-media NIE pokazują starć kibiców gdyż temat jest chowany by pokazać że został zażegnany.
(dla osób co myślą ze to ściema poruszyłem temat w pracy z jednym anglikiem który jest fanem West Ham i potwierdził moją teze że Anglicy oficjalnie zażegnali temat "Kiboli" więc nie pokazują ich bo oficjalnie tego nie ma )

A co do naszych trybun niektórzy są zbyt zacofani by coś zrozumieć bądź nasze media dobrze dają sobie rade z manipulowaniem naszego społeczeństwa. Gdyby nie puste obietnice które rząd nie potrafi spełnić pewnie wciąż by o nas nie było mowy i każdy miał to w dupie. Nie będę już wspominał o tym jak wspieramy Dzieci z domu dziecka chorych na nieuleczne choroby czy organizowanie obozów czy wycieczek dla niemajętnej młodzieży.

Wiec dalej piszcie o czymś o czym nie macie pojęcia bo wasza wiedza opiera się na telewizji która pokazuje to co złe bo to interesuje ludzi. Nikt nie pokaże co robimy dobrego bo to ch*j was obchodzi. Tyle w Temacie. ULTRAS NEVER DIE

ErmEr1908

2012-10-14, 15:14
Magik2501 napisał/a:

Oj tam. Leją się między sobą to git. Osobiście nie mam nic do takich ustawek. Udział biorą tylko zainteresowani, postronnym nie dzieje się krzywda. W ogóle dziwne, że to w mieście jest, przeważnie chuliganki ustawiają się gdzieś pod lasem.
Zaraz pewnie zleci się pełno gamoni narzekających na "kiboli", ale sam wyznaję Rzymską zasadę, że "chcącemu nie dzieje się krzywda".



Czemu? Bo nie masz najmniejszego pojęcia o r*chach kibicowskich w Europie, a wypowiadasz się o nich?



ta ale jak rozpie**alają sklep obok to nadal uważasz że git?