18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Somalijczycy tłumaczą dlaczego tak chętnie gwałcą kobiety

energetyk • 2013-09-14, 22:48
Norweski kanał informacyjny P4 przeprowadził wywiad z dwoma Somalijczykami, na temat tego dlaczego przemoc wobec kobiet w Skandynawii ze strony muzułmanów jest tak duża. Odpowiedzi są szokujące.


Jeden z nich Abid Raja oznajmił, iż jednym z powodów dlaczego imigranci tak często gwałcą jest nie zasłanianie twarzy. „Posłuchaj mnie, Norweżki skarżą się, że robimy z nimi to i tamto, ale tak naprawdę gwałty są kwestią zasłaniania twarzy, one chodzą prawie nago, – a potem narzekają, że są gwałcone? To ich wina.”
Rozmówcy nadmieniają, że częścią problemu jest także alkohol. „Kiedy pijemy dużo, zdarza nam się upić, wówczas wpadając na kobiety, czasem je atakujemy, ale gdy nie pijemy-staramy się je szanować”.


Największy wskaźnik gwałtów jest w Oslo, gwałciciele w zdecydowanej większości pochodzą z Bliskiego Wschodu i Afryki północnej.


podj***ne z ndie.pl

Dziua

2013-09-14, 22:53
czyli każdy z nas jest prawie nagi ?

energetyk

2013-09-14, 22:54
tak bo nie zasłaniasz ryja. kozy tez nie zasłaniaja dlatego maja przej***ne w turcji

da...........82

2013-09-14, 22:54
Proponuję eksportować do Norwegii wielkie stado kóz i problem się skończy ;)

Ramasjang

2013-09-14, 23:00
W takim razie niech wytłumaczą skąd się biorą gwałty na muzułmankach, które mają zasłonięte wszystko oprócz oczu? Pewnie to wina ich spojrzenia?

Jo

2013-09-14, 23:03
Kozy są całkiem nagie bo nie noszą ubrań. Dlatego też są bardzo często gwałcone...

bionicle93

2013-09-14, 23:15
sama turcja to jeszcze nawet do odratowania jest.

zonabregana

2013-09-14, 23:39
to ja proponuję (tak z babskiej strony) nasłać na gwałcicieli bandę spragnionych seksu, czarnoskórych gejów z przyrodzeniem jak kij od wideł

Kuriki

2013-09-14, 23:49
Ok, wyznanie, tradycję i podobne pierdoły zostawmy na chwilę.
Ja bym się chciał odnieść do tego fragmentu;
Cytat:

one chodzą prawie nago, – a potem narzekają, że są gwałcone


Niech każda sobie chodzi jak chce. ALE! jeśli się chodzi w miniówkach, które ledwo co zasłaniają pośladki i w bluzkach z maxymalnym dekoltem to niech się później takie lachony nie dziwią, że ktoś je zgwałcił. Bo to tak jak by przyszła do domu człowieka strasznie wygłodzonego i machała mu przed nosem przepysznym, pachnącym jedzeniem, a później się dziwiła, że się na talerz człowiek głodny i sprowokowany rzucił.

Za to ten kawałek jest super śmieszny;
Cytat:

ale gdy nie pijemy-staramy się je szanować


:amused:

Dziua napisał/a:

czyli każdy z nas jest prawie nagi ?


Owszem. Podejrzewam, że na tej samej zasadzie co ja jestem prawie imperatorem Sith i władcą tej galaktyki :krejzi:

Ramasjang

2013-09-14, 23:54
@up Niby masz rację, to jest nawet dość logiczny wniosek, ale kobiety również bardzo często są gwałcone w zwykłych jeansach i trampkach, bo takiemu brudasowi spodobał się blond kolor jej włosów albo po prostu przypadkiem szła sama pustą ulicą. Poza tym, same zakryte muzułmanki są też często gwałcone - jak to wytłumaczysz? Sprowokował go granatowy/czarny kolor jej hajibu albo nikabu?

Kuriki

2013-09-15, 00:05
Ramasjang,
No tego nie wytłumaczę inaczej niż brakiem zahamowań i/lub kulturą/religią/tradycją/wierzeniami/niskim IQ. Zauważ jednak, że pisałem jedynie o bardzo konkretnym schemacie sytuacyjnym.

Riva

2013-09-15, 03:07
Logika tych dzikusów jest totalnie popie**olona, won z Europy

ja...........ax

2013-09-15, 03:52
@kuriki powiedz mi dlaczego usprawiedliwiasz gwałcicieli? i nich chodzą nago ch*j komukolwiek do tego. nie chce się r*chać to nie r*chasz. jak mieszkania nie zamkniesz i ktoś ci wyniesie wszystko z chaty to nie będzie kradzież bo było otwarte?

plonk

2013-09-15, 10:56
@kuriki - to że nie nigdy nie zamoczyłeś i na widok panienki w miniówie Ci staje - Twój problem. W niczym to nie usprawiedliwia gwałtów.
Po to k***a się produkuje miniówy, żeby fajne dupy mogły w nich chodzić i cieszyć nasze samcze oczy.
A jak dzikusy nie potrafią opanować emocji, to wypad do somalii czy skąd oni tam k***a pochodzą.

btw. Mieszkanki Norwegii to całkiem przyzwoite laski w większości, więc jak podejmą decyzję o emigracji - zapraszamy do Polski :)

Kuriki

2013-09-15, 11:16
Cytat:

@kuriki powiedz mi dlaczego usprawiedliwiasz gwałcicieli? i nich chodzą nago ch*j komukolwiek do tego. nie chce się r*chać to nie r*chasz. jak mieszkania nie zamkniesz i ktoś ci wyniesie wszystko z chaty to nie będzie kradzież bo było otwarte?



plonk napisał/a:

@kuriki - to że nie nigdy nie zamoczyłeś i na widok panienki w miniówie Ci staje - Twój problem. W niczym to nie usprawiedliwia gwałtów.
Po to k***a się produkuje miniówy, żeby fajne dupy mogły w nich chodzić i cieszyć nasze samcze oczy.
A jak dzikusy nie potrafią opanować emocji, to wypad do somalii czy skąd oni tam k***a pochodzą.



Nie usprawiedliwiam, a zwracam uwagę na fakt, że na tym świecie istnieją zdegenerowane jednostki i ględzenie, że nie mają prawa gwałcić gówno zmieni. Czystą głupotą jest zachowywanie się prowokacyjnie, a po gwałcie płakanie, że przecież nie mają prawa gwałcić. Działać prewencyjnie trzeba, a nie psycholi prowokować.
Gwałt jest zły no ale nie można się przed nim obronić samym gadaniem. Niech kobiety chodzą z gazem pieprzowym, bronią palną, psem obronnym, pasem cnoty z zamontowaną gilotyną, k***a czymkolwiek do obrony przed gwałcicielem bo gwałcących psycholi nie ubędzie od zwykłego gadania, że nie wolno. Taka jest rzeczywistość. Ja sam też zawsze mam jakieś narzędzie do obrony przed bandytą bo zdaję sobie sprawę, że gadanie "panie bandyto ale nie wolno" to mogę sobie w dupę wsadzić.