18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Somalijczycy tłumaczą dlaczego tak chętnie gwałcą kobiety

energetyk • 2013-09-14, 22:48
Norweski kanał informacyjny P4 przeprowadził wywiad z dwoma Somalijczykami, na temat tego dlaczego przemoc wobec kobiet w Skandynawii ze strony muzułmanów jest tak duża. Odpowiedzi są szokujące.


Jeden z nich Abid Raja oznajmił, iż jednym z powodów dlaczego imigranci tak często gwałcą jest nie zasłanianie twarzy. „Posłuchaj mnie, Norweżki skarżą się, że robimy z nimi to i tamto, ale tak naprawdę gwałty są kwestią zasłaniania twarzy, one chodzą prawie nago, – a potem narzekają, że są gwałcone? To ich wina.”
Rozmówcy nadmieniają, że częścią problemu jest także alkohol. „Kiedy pijemy dużo, zdarza nam się upić, wówczas wpadając na kobiety, czasem je atakujemy, ale gdy nie pijemy-staramy się je szanować”.


Największy wskaźnik gwałtów jest w Oslo, gwałciciele w zdecydowanej większości pochodzą z Bliskiego Wschodu i Afryki północnej.


podj***ne z ndie.pl

plonk

2013-09-15, 12:22
Kuriki napisał/a:


Czystą głupotą jest zachowywanie się prowokacyjnie, a po gwałcie płakanie, że przecież nie mają prawa gwałcić. Działać prewencyjnie trzeba, a nie psycholi prowokować.



Co Ty pie**olisz?! Norwegia to wolny kraj, mogą tam chodzić ubrane jak im się podoba.
Mogą chodzić w bikini choćby w środku zimy, a w środku lata w kombinezonach narciarskich i ch*j komu do tego.
A sposobem na gwałt nie jest ubranie panienek w islamskie prześcieradła, tylko wysłanie bydła muzułmańskiego tam skąd przyjechało.
Europa nie może się zmieniać tylko po to, żeby "nie prowokować" imigrantów.

Kuriki napisał/a:

Gwałt jest zły no ale nie można się przed nim obronić samym gadaniem. Niech kobiety chodzą z gazem pieprzowym, bronią palną, psem obronnym, pasem cnoty z zamontowaną gilotyną, k***a czymkolwiek do obrony przed gwałcicielem bo gwałcących psycholi nie ubędzie od zwykłego gadania, że nie wolno. Taka jest rzeczywistość.



Gaz pieprzowy nie zawsze pomoże a broń palną trzeba umieć obsługiwać.
W moim tradycyjnym, konserwatywno-faszystowsko-rasistowskim systemie wartości to mężczyzna ma bronić kobietę, głównie dlatego że jest słabsza fizycznie.
Problem jest taki, że wszystko co mieszka na południe od półwyspu bałkańskiego (włącznie!) ma inny system wartości.
I nie będziemy się zmieniać, żeby ich nie prowokować na naszym terenie.
Będziemy do nich strzelać. Rzekłem

Kuriki napisał/a:


Ja sam też zawsze mam jakieś narzędzie do obrony przed bandytą bo zdaję sobie sprawę, że gadanie "panie bandyto ale nie wolno" to mogę sobie w dupę wsadzić.


No widzisz, teraz naucz panienkę 55 kg i 160cm wzrostu obrony przed dwoma - trzema świrami. Tu jest potrzebna zmiana mentalności tej części społeczeństwa, która dopuszcza się gwałtu a nie uzbrajanie całej reszty. Niestety na zmianę mentalności nie mamy co liczyć - więc trzeba ich wyprosić.

Kuriki

2013-09-15, 12:39
plonk napisał/a:

Co Ty pie**olisz?! Norwegia to wolny kraj, mogą tam chodzić ubrane jak im się podoba.
Mogą chodzić w bikini choćby w środku zimy, a w środku lata w kombinezonach narciarskich i ch*j komu do tego.
A sposobem na gwałt nie jest ubranie panienek w islamskie prześcieradła, tylko wysłanie bydła muzułmańskiego tam skąd przyjechało.
Europa nie może się zmieniać tylko po to, żeby "nie prowokować" imigrantów.


Wolny czy nie wolny- przestępstwa się zdarzają i trzeba chociaż próbować się obronić.

plonk napisał/a:

Gaz pieprzowy nie zawsze pomoże a broń palną trzeba umieć obsługiwać.


Może mieć psa, może mieć obstawe złożona z kolegów czy cokolwiek innego- ważne by nie była bezbronna. No i przecież nikt nie zabrania nauczyć się obsługi broni palnej.

plonk napisał/a:

W moim tradycyjnym, konserwatywno-faszystowsko-rasistowskim systemie wartości to mężczyzna ma bronić kobietę, głównie dlatego że jest słabsza fizycznie.


Kretynizm i podbudowywanie swojego ego + przedłużanie fiuta własną pięścią. Bronić trzeba się umieć niezależnie czy od płci.

plonk napisał/a:

No widzisz, teraz naucz panienkę 55 kg i 160cm wzrostu obrony przed dwoma - trzema świrami.


Niech chodzi na lekcje samoobrony. Na świecie pełno jest supermistrzów uczących walki to niech taka kobietka idzie i trenuje. Kilka moich znajomych jest takimi małymi kobietkami ale nauczyły się walczyć i teraz walce to zwykły bandyta z nożykiem szans nie ma, więc jednak mała dziewczyna nie musi być bezbronna.

plonk napisał/a:

Tu jest potrzebna zmiana mentalności tej części społeczeństwa, która dopuszcza się gwałtu a nie uzbrajanie całej reszty.


Jak jesteś nieuzbrojony to nie płacz później, że cię ktoś pobił- przed agresorem trzeba się bronić skutecznie, a przynajmniej próbować.
Cytat:

Niestety na zmianę mentalności nie mamy co liczyć - więc trzeba ich wyprosić.


Trzeba skończyć z poprawnością polityczną i kazać obcym przestrzegać norm panujących w danym kraju, a dopiero wtedy jak ktoś nie będzie się podporządkowywał to wyprosić.

plonk

2013-09-15, 13:09
Kuriki napisał/a:


Może mieć psa, może mieć obstawe złożona z kolegów czy cokolwiek innego- ważne by nie była bezbronna. No i przecież nikt nie zabrania nauczyć się obsługi broni palnej.


Pewnie, "córeczko, nie idź po bułki bez naszego amstaffa. Albo najlepiej zadzwoń po kolegów, bo jak pójdziesz sama to możesz sprowokować Ahmeda do gwałtu."
pie**olisz aż głowa boli mimo kaca nieobecności.

Kuriki napisał/a:


Kretynizm i podbudowywanie swojego ego + przedłużanie fiuta własną pięścią. Bronić trzeba się umieć niezależnie czy od płci.


Fiuta mam przyzwoitego - przedłużania nie przewiduję. O walce też coś wiem. A ego nie muszę podbudowywać, a nawet jak muszę to nie na sadolu.
Przyjmij do wiadomości, że istnieją ludzie wyznający jakieś inne wartości niż twoje zalecenia o ubieraniu burki za każdym razem, kiedy wychodzi się z domu.

Kuriki napisał/a:


Niech chodzi na lekcje samoobrony. Na świecie pełno jest supermistrzów uczących walki to niech taka kobietka idzie i trenuje. Kilka moich znajomych jest takimi małymi kobietkami ale nauczyły się walczyć i teraz walce to zwykły bandyta z nożykiem szans nie ma, więc jednak mała dziewczyna nie musi być bezbronna.


:lol:
za dużo pokazów krav maga na jutjubie się naoglądałeś.
Trenowałem km kilka lat, trenowałem też bjj - i z ręką na sercu mogę powiedzieć, że jeśli kobitka waży 60 kg, a agresor 90-120 i w dodatku ma nóż, to musiałaby być pie**olonym brucem lee żeby cokolwiek zrobić. Rozbrajanie klientów z noży to największy absurd jakiego uczą na km i 'samoobronach'.
Wystarczy wziąć do ręki zwykły flamaster do white board'ów i pobawić się w symulowanie ataku nożem. Każdy ślad po flamastrze oznacza ranę - widząc rany na rekach, twarzy czy korpusie szybko wyleczysz się z pie**olenia supermistrzów o nauce 'skutecznej obrony przed nożem w 2 tygodnie!'/
W walce na kije wygrywa generalnie ten, który ma dłuższy kij ;)
A najskuteczniejszą obroną przed nożem jest sp***alanie tak szybko jak tylko się da. Jakimś pomysłem mogą być te żelowe gazy pieprzowe, ale szału i tak nie ma.

Kuriki napisał/a:


Jak jesteś nieuzbrojony to nie płacz później, że cię ktoś pobił- przed agresorem trzeba się bronić skutecznie, a przynajmniej próbować.


Chadzam przygotowany do obrony, acz konfliktów unikam. Z drugiej jednak strony noszenie ze sobą noża/pałki jest idiotycznym pomysłem. To nie jest pie**olone GTA - noże na prawdę zabijają.

Kuriki napisał/a:


Trzeba skończyć z poprawnością polityczną i kazać obcym przestrzegać norm panujących w danym kraju, a dopiero wtedy jak ktoś nie będzie się podporządkowywał to wyprosić.


Nie. Przyjeżdżając do danego kraju mają przestrzegać tych norm od pierwszego dnia. Jeśli ktoś na to nie wpadł, niech sp***ala.

Kuriki

2013-09-15, 13:51
plonk napisał/a:

Pewnie, "córeczko, nie idź po bułki bez naszego amstaffa. Albo najlepiej zadzwoń po kolegów, bo jak pójdziesz sama to możesz sprowokować Ahmeda do gwałtu."


Świadomość istnienia niebezpieczeństwa i przygotowanie do obrony wydaje mi się lepszym wyjściem niż ignorowanie. "Curuś weź naszego pieska i ten paralizator co ci dałem na urodziny".
plonk napisał/a:

Trenowałem km kilka lat, trenowałem też bjj - i z ręką na sercu mogę powiedzieć, że jeśli kobitka waży 60 kg, a agresor 90-120 i w dodatku ma nóż, to musiałaby być pie**olonym brucem lee żeby cokolwiek zrobić.


To teraz sobie wyobraź; umiesz dobrze walczyć (tego nawet nie musisz sobie wyobrażać chyba :-P ) , jesteś drobną dziewczyną, napada cię gwałciciel z nożem. Bandyta nie zna się na walce, nóż wziął z kuchni od krojenia ziemniaków i liczy, że taka drobna dziewczyna jak ty się przestraszy samego widoku i podda się bez walki. Raczej w takim wypadku ty masz przewagę pomimo tego, że bandyta ma nóż. Zresztą sam widziałem jak jedna taka drobina, dobrze wytrenowana, sobie poradziła w starciu. Palcem nie musiałem kiwnąć, a nawet bym nie zdążył :-P

plonk napisał/a:

Z drugiej jednak strony noszenie ze sobą noża/pałki jest idiotycznym pomysłem.


Noszenie przy sobie noża/pałki jest pomysłem całkiem dobrym jeśli nie masz ochoty rozstawać się ze swoim portfelem albo dostać wpie**olu. Wiem też, że może to sprowokować do większej agresji jak się broń wyciągnie ale to jest ryzyko, które warto podjąć jak nożem "machać" się umie.

p1col0

2013-09-15, 14:35
Inna sprawa że Norwegia sama też sprowadza sobie brudasów do kraju. Znajoma ostatnio mówiła, że do jej miejscowości gdzie mieszka 5 tyś. osób sprowadzają 100 osób/rodzin z Somalii i Erytreii. Sami sobie robią kuku, bo ponoć od jakiejś organizacji międzynarodowej ONZ/NATO (nieistotne) dostają grubą kasę za to. Następnie takie dzikusy dostają mieszkanie oraz pracę. Jednak z tą pracą jest tak, że zazwyczaj szmatogłowcy gardzą nią i wolą zasiłek (jak wszędzie). Później narzekają do niej czemu nie dostaną większego zasiłku i mieszkania w Oslo. Norwegia piękny kraj, ale przydałoby się tam zrobić porządek...

plonk

2013-09-15, 15:12
Kuriki napisał/a:


Świadomość istnienia niebezpieczeństwa i przygotowanie do obrony wydaje mi się lepszym wyjściem niż ignorowanie. "Curuś weź naszego pieska i ten paralizator co ci dałem na urodziny".


No dobra - paralizator to klawy pomysł. Tym bardziej taser. Pytanie brzmi, czy wpuszczą kogoś z tym w kieszeni do knajpy.
Dobrym pomysłem są też rewolwery hukowe.

Kuriki napisał/a:


To teraz sobie wyobraź; umiesz dobrze walczyć (tego nawet nie musisz sobie wyobrażać chyba :-P ) , jesteś drobną dziewczyną, napada cię gwałciciel z nożem. Bandyta nie zna się na walce, nóż wziął z kuchni od krojenia ziemniaków i liczy, że taka drobna dziewczyna jak ty się przestraszy samego widoku i podda się bez walki. Raczej w takim wypadku ty masz przewagę pomimo tego, że bandyta ma nóż. Zresztą sam widziałem jak jedna taka drobina, dobrze wytrenowana, sobie poradziła w starciu. Palcem nie musiałem kiwnąć, a nawet bym nie zdążył :-P



Jedynym atutem tej dziewuszki było to, że napastnik nie spodziewał się jakiejkolwiek reakcji. Jak nie będzie kompletnym idiotą (nie musi być super fighterem - wystarczy osiedlowy cwaniak... albo ciapatuch z Somalii, gdzie od 20 lat toczy się wojna domowa) to ją wypatroszy. Tego że jestem małą dziewczynką nie potrafię sobie wyobrazić - mam 197 wzrostu i prawie 120 kg wagi ;)
Nie widzę problemów - niech laski chodzą na treningi samoobrony. Problem polega na tym, że wmawiają wszystkim "z tymi umiejętnościami pokonacie gościa z nożem", co jest oczywistą bzdurą.
PS noże kuchenne są doskonałym narzędziem do wbicia komuś w bebechy. Leżą pewnie w ręce i najczęściej są ostre.
Na marginesie - z policyjnych statystyk wynika, że do gwałtów (i nie tylko )najczęściej dochodzi w domach wielorodzinnych. http://statystyka.policja.pl/portal/st/941/50854/Rok_2010.html
Natomiast najczęściej używanym podczas gwałtów narzędziem jest 'niebezpieczne narzędzie', czyli noże, siekiery i takie tam.
Na uwagę zasługuje też niemały procentowy udział gwałtów z bronią palną. Zastanawiają mnie te gwałty, do których ofiary były zmuszane "psem lub innym zwierzęciem" :amused:
http://statystyka.policja.pl/portal/st/952/50844/Przestepstwa_przy_uzyciu_broni.html

Kuriki napisał/a:


Noszenie przy sobie noża/pałki jest pomysłem całkiem dobrym jeśli nie masz ochoty rozstawać się ze swoim portfelem albo dostać wpie**olu. Wiem też, że może to sprowokować do większej agresji jak się broń wyciągnie ale to jest ryzyko, które warto podjąć jak nożem "machać" się umie.


Noszenie noża to duży, ale często popełniany błąd. Noże na prawdę zabijają i to z dużą łatwością. I nawet jeśli zabijesz w potencjalnej samoobronie - zapewne pójdziesz siedzieć. Na 307 zabójstw w 2012 roku aż 271 powstało przy użyciu niebezpiecznego narzędzia. Nie trzeba dużo, żeby zabić człowieka - niewielkie nacięcie na szyi-wiadomo, wbicie noża w udo może uszkodzić tętnicę udową, wbicie noża w wątrobę to praktycznie pewna śmierć klienta. Można by tak długo. W dodatku jeśli nie potrafisz się nim posługiwać to zapewne go stracisz równie szybko jak go wyciągnąłeś. Skuteczną obroną byłaby powszechnie dostępna broń palna i bardziej liberalne prawo, ale niestety nie możemy jej posiadać, a i o zmianie prawa nie mamy co chwilowo myśleć... Coś na zasadzie Teksasu, gdzie zwyczajnie nie opłaca się napadać na sklep, bo każdy z 30 klientów sklepu ma broń.

Wracając do tematu - mamy tu inny rodzaj gwałtu. Wg statystyk jakiejś feministycznej organizacji (bo na nie trafiłem w necie jako pierwsze) tylko 4% gwałtów w USA jest powodowane przez nieznajomych. Tutaj zmienia się profil - 100% gwałtów (o których mówimy - bo oczywiście będą też inne) wynika z różnic kulturowych.

donkihot666

2013-09-15, 15:15
coś mi się wydaje, że fejk. z tego co wiem, kORAN kategorycznie zabrania pić alkohol. więc albo wybiórczo się do niego stosują (w tym wypadku by mieć powód do gwałtu) albo to fejk.

albo po prostu są spier****ni

jamesowow

2013-09-16, 14:20
"Muzułmanom nie wolno pić alkoholu, używać narkotyków, jeść wieprzowiny, uprawiać hazardu, stosować w biznesie lichwy (czyli pożyczać pieniędzy na procent), oddawać czci bóstwom innym niż Allah, ludziom i jakimkolwiek przedmiotom oraz używać strzał wróżbiarskich" NIE WOLNO PIĆ ALKOHOLU:)

Polglish

2013-09-16, 14:21
Ale wydaje mi się że każda narodowość z równym bestialstwem gwałci kobiety...tylko w krajach cywilizowanych mniej się o tym mówi.

pawu95

2013-09-16, 14:24
Polglish napisał/a:

Ale wydaje mi się że każda narodowość z równym bestialstwem gwałci kobiety...tylko w krajach cywilizowanych mniej się o tym mówi.



To teraz odpal google i poszukaj statystyk:
1. ile procent ludnosci mieszkajacej w skandynawii to brudasy
2. ile procent gwaltow w skandynawii dokonali brudasy.

Bez wiedzy nie masz wjazdu na taka gadke.

Polglish

2013-09-16, 14:26
Nie mówię że inne rasy nie są bardziej skłonne do gwaltów i bestialskiego zachowania, ale powiedz mi z czystym sumieniem że Polacy

a) nie gwałcą kobiet u nas
b) nie gwałcą kobiet za granicą

Dranzes

2013-09-16, 14:30
do pieca z nimi

c1chy

2013-09-16, 14:32
Gwałty zdarzają się codziennie na całym świecie w Polsce również, ale nie z takim nasileniem. Jak dla mnie to niech się modlą do allaha, buddy czy świętego mikołaja ale morderców i gwałcicieli wraz z pedofilami powinni odstrzeliwać z przyłożenia. To już nie są ludzie i nie ma sensu trzymać tego przy życiu.

MrCollie

2013-09-16, 14:36
Dobre wytłumaczenie nie ma co.
To ja w takim razie mogę zabić kogoś kto krzywo na mnie spojrzał.... przecież mnie sprowokował zwyrodnialec jeden...