18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Somalijczycy tłumaczą dlaczego tak chętnie gwałcą kobiety

energetyk • 2013-09-14, 22:48
Norweski kanał informacyjny P4 przeprowadził wywiad z dwoma Somalijczykami, na temat tego dlaczego przemoc wobec kobiet w Skandynawii ze strony muzułmanów jest tak duża. Odpowiedzi są szokujące.


Jeden z nich Abid Raja oznajmił, iż jednym z powodów dlaczego imigranci tak często gwałcą jest nie zasłanianie twarzy. „Posłuchaj mnie, Norweżki skarżą się, że robimy z nimi to i tamto, ale tak naprawdę gwałty są kwestią zasłaniania twarzy, one chodzą prawie nago, – a potem narzekają, że są gwałcone? To ich wina.”
Rozmówcy nadmieniają, że częścią problemu jest także alkohol. „Kiedy pijemy dużo, zdarza nam się upić, wówczas wpadając na kobiety, czasem je atakujemy, ale gdy nie pijemy-staramy się je szanować”.


Największy wskaźnik gwałtów jest w Oslo, gwałciciele w zdecydowanej większości pochodzą z Bliskiego Wschodu i Afryki północnej.


podj***ne z ndie.pl

Polglish

2013-09-16, 14:40
Zgadzam się ...również jestem za karą śmierci albo chociaż dożywocia dla gwałcicieli, a jeszcze bardziej dla pedofili !

stalowyszczur

2013-09-16, 15:28
Szybko by sie skonczylo jakby dorwali jednego, ktory mial na sumieniu taki wystepek, zatlukli jak psa, po czym oblali swinska krwia i wepchneli wieprzowego ku*asa do mordki. To zwierzeta, wiec trzeba z nimi postepowac jak ze zwierzetami.

Alien_12

2013-09-16, 16:09
Zaraz, a czy oni przypadkiem nie mają zakazu picia? :-P

PolaczekBuba

2013-09-16, 16:16
Po co gwałcą biedne północne kobiety jak polki zrobiłyby to bez oporu?

Da...........us

2013-09-16, 17:15
Rozj***ć jedne i drugich, będzie spokój! :fuck-off:


usion

2013-09-16, 18:01
Chorzów zaprasza somalijczyków

pi...........ta

2013-09-16, 18:03
Przyjdzie taki dzień, kiedy to całe islamskie gówno przegnie pałkę i ludzie zrobią z tym porządek.

LICH0

2013-09-16, 18:47
No przecież to oczywiste, że największą winę za gwałty na Norweżkach ponoszą Norweżki.. Do pierdla z nimi!! Albo najlepiej kwasem je!!

Kosmokoza

2013-09-16, 21:54
W Norwegii nie ma kanału informacyjnego P4.