18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sokół wyrzuca fana ze sceny

lansnaskary • 2013-03-03, 20:42
Zasady trzeba mieć, ale chyba bez przesady


rockface123

2013-03-03, 20:45
Raperzy, mają mniej pkt IQ od przeciętnych policjantów więc pozostaje im rymowanie ,,wlazł kot na płot i tak dalej" do tego bit, i ciemna masa ma czego słuchać ;-)

piotrekp25

2013-03-03, 20:53
sokół a jak by mu zaj***ł byle kto w ten pusty beret to by dziad zajażył że jest tylko zwykłym dziadem

[Magik]

2013-03-03, 20:54
hahaha serio ? :D czekamy na twoja wrzute na sadisticka , z twoimi rymami bitami , chetnie posluchamy jacy oni to ciemna masa :D , Heaters Gonna Hate

rockface123

2013-03-03, 20:57
nie bawi mnie rymowanie, wolę zrobić coś bardziej ambitnego czego nigdy nie uda ci się nawet zrobić i piszę się Haters Gonna Hate, kolejny który tylko potwierdza tępote słuchaczy tego ch*jostwa :)

HotSzot

2013-03-03, 21:07
Ja pie**ole, poplaczcie sie bo czegos nie lubi i to pokazal. Nie lubi jak mu sie ktos z butami wpie**ala w trakcie koncertu i go wypie**olil. Wlasnie tego byscie oczekiwali jakbyscie za koncert zaplacili? Moze zaraz kazdy bedzie sobie wchodzil na scene i np piateczke albo zdjecie sobie walnie?Powinien wysluchac co ma do powiedzienia, stac jak c**a i go sluchac? Aaa no tak, zapomnialem ze tak wlasnie funkcjonuje nasz kraj, przez takie cioty jak Ci wypowiadajacy sie wyzej, nasz kraj upada na dno, a zaraz Twoje dziecko ktore panstwo Ci odbierze bo godnie Ci nie placi da parze pedalow.

[Magik]

2013-03-03, 21:12
hahaha nie bawi cie rymowanie , jasne nie bawi cie rymowanie , a jedyne co ambitne Tobie udalo sie zrobic , to wrzucic glupi komentarz :)

Sl...........nx

2013-03-03, 21:17
[Magik] napisał/a:

hahaha nie bawi cie rymowanie , jasne nie bawi cie rymowanie , a jedyne co ambitne Tobie udalo sie zrobic , to wrzucic glupi komentarz :)



Nie żebym coś sugerował, ale nick zobowiązuje...


Astartte

2013-03-03, 21:17
myslalam, ze jest normalniejszy -.- Za kogo on się uważa? Kasa mu mozg zzarla.

stery_srh

2013-03-03, 21:23
Od tego wydarzenia sokół jest dla mnie zwykłym fiejem. Zrobił się z niego jaśniepan w ch*j.
Zapomniał wół, jak cielęciem był - kiedyś tak nie gwiazdorzył, nie cwaniakował. Oto co kasa robi z niektórymi. :-/

SirWilly

2013-03-03, 21:23
Ehh... Zbędne jest tutaj wasze pie**olenie . Zgadzam się z @mrsatanem , Sokół powiedział że tego nie lubi , a ten wszedł na scenę bo wypił za dużo albo miał parcie na szkło i chciał się pokazać jaki to on "ziomal" nie jest. Proszę was , jeśli macie tutaj stękać jakbyście się bawili 20 cm dildo , to nie piszcie już nic .

Edit.
Sam uważam że zachował się nieodpowiednio, ale to nie pretekst żeby już obrażać ten gatunek muzyki.

djoshin

2013-03-03, 21:31
mógł mu powiedzieć kolego zejdź ze sceny bo nie lubię jak mi ktoś przerywa jeśli to by nie poskutkowało to poprosić ochronę o grzeczne usunięcie go ze sceny ale nie lepiej wypie**olić drugiego idiotę ze sceny dobrze że tej plastuś pie**olony z ucha go nie potraktował

kiedyś też miał policzyć do trzech przy słowie dwa i uderzył kolesia

każdy ponad każdym innego traktuje jakby był niczym

w jego wykonaniu puste słowa

Muzz

2013-03-03, 21:35
Jaki artysta - taki fan.

ziemniak1311

2013-03-03, 21:39
rockface123

Taki cwaniak jesteś. To pokaż że sam nie jesteś "ciemną masą"