18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sokół wyrzuca fana ze sceny

lansnaskary • 2013-03-03, 20:42
Zasady trzeba mieć, ale chyba bez przesady


HotSzot

2013-03-03, 23:04
luftwafel napisał/a:




Polecam właczyć filmik od 6:00 i obejrzeć do końca, to jest artysta, który ma szacunek do swojej publiczności, bo wie, że zapłacili za bilety i też chcą mieć coś z koncertu, oprócz samej (choćby własnie głupie przybicie piątki z idolem)


I jeszcze jeden film, tym razem od 5:25, ten minus poiwnien uczyć się od nich zachowania na scenie


Dla przykladu jezeli ktos lubi jak go zapinaja w dupe(pedal) to wszyscy co tego nie lubia, nie praktykuja sa be, i powinni sie od niego uczyc? swoja droga, w pierwszym filmiku "artysta" jest zydem, na drugim jest murzyn. Na pewno nie pomyliles portali?

Epepe

2013-03-03, 23:17
@rockface123

Pod Twoimi komentarzami widnieje ,,Słucham metalu i dobrze mi z tym. Słuchajcie czego chcecie i nie wytykajcie innych gatunków to nie będe hejtował ;-) PEACE! " wiec raczej Twoje IQ jest mniejsze od ,,czarnej masy" skoro hejtujesz Sokoła uzywajac takiego wpisy, wiec zamknij dupe , pJona

feelsofly

2013-03-03, 23:19
Sokół się zachował beznadziejnie i tyle. Wyj***ć typa i powiedzieć, że "strasznie tego nie lubie" co on chciał, usprawiedliwić swój godny pożałowania czyn? Rozumiem, żeby mu tam 4 typa weszło pomimo jego uwag, żeby wypie**alali ze sceny oni dalej uparcie tam stali, ale k***a, tutaj wszedł jeden typ widać, ze pozytywnie zajarany rapem, chciał przybić pione zapewne kupuje jego płyty, zapłacił za koncert a tu coś takiego - co to ma być? Jak tak strasznie mu to przeszkadza, mógł spokojnie mu powiedzieć "weź gościu wyjdź, pogadamy potem będę pił piwo przy barze" czy coś w tym stylu. Koleś ma już chyba 30 na karku a zachowuje się jak 18 z zaburzeniami na tle psychicznym. Taka powinna być reakcja na 'fucki', wbijanie na scene fanów itp:

zły_skurwiel

2013-03-03, 23:25
błazen powiedz mi co to za zespół ?

Shidu

2013-03-03, 23:26
Burak burak i jeszcze raz burak! Nie mam nic do h-h , rapu , ale tego typu gwiazdeczki to zwykłe męty i pomyje jakie wyprodukował rynek i które tak naprawdę nigdy nie powinny ujrzeć sceny . Jak tak bardzo go wk***ia publiczność to niech się trzyma od niej z daleka na dobre to wszystkim wyjdzie. Odwiedziłem już masę koncertów i takiego prostactwa nie widziałem jeszcze nigdzie ,bo zawsze ktoś wybiegał na scenę i zawsze wszystko kończyło się pokojowo jakaś piona albo uścisk , parę ciepłych słów i wszystko gra. A to gówno szerzej znane jako wielki mc Sokół powinno grać koncerty co najwyżej w cygańskim taborze.

Black Snake

2013-03-03, 23:39
Chciałbym powiedzieć, że nie tylko raperzy to cioty. Byłem na TSA i na ręce mnie podnieśli i wrzucili na scenę. Chciałem zejść to nie -.- trzeba było mnie z tej sceny sp***olić w dół. Na szczęście mnie złapali.

ukasz93

2013-03-03, 23:49
wielkie mi halo, są pewne zasady, których się nie łamie, po to są barierki żeby nie przełazić, jeżeli ktoś na chama próbuje się przedostać przez ogrodzenie to jest pie**olnięty, jakby nie mógł poczekać na afterparty, gdzie można na lajcie pogadać przy barze z każdym artystą i jebnąć fote. Zet I Pe

zippo

2013-03-03, 23:49
@rockface123

no widzisz, w tym twoim metalu nawet bitu i rymow nie ma, tylko darcie ryja i ciaganie za struny - idealne dla ludzi, ktorzy dopiero co zeszli z drzewa i nie wiedza jak wyglada mydlo, turbok***o

Machol

2013-03-03, 23:52
Pewnie myślał, że jest tak popularny jak Lennon i trafił na jakiegoś psychola :P

Nie no, trochę spanikował, trzeba to przyznać. Ale kto wie, czy ktoś mu się na paru koncertach nie wpie**olił będąc agresywnym ;-) Na koncercie Pei koleś z daleka wyciągał fucki, ale w mniejszych klubach łatwo o wjazd na scenę i nie wiadomo na jakiego psychola trafisz. Może poczuł od niego stos browarów i uznał że nie ma co dyskutować - poza sceną była by to normalka, ale tak to wyszło że odj***ł gwiazdorstwo przed publiką.

methos23

2013-03-04, 00:17
Kto to jest Sokół?

ch...........07

2013-03-04, 00:41
Od kiedy muzykę ocenia się po ilości rymów? Każdy lubi to co mu się podoba, a jak się komuś nie podoba to po co ten hejt? Lepiej wam jak się sprujecie do kogoś kto słucha metalu albo rapu? Prędzej wam bliżej do małp.

błazen

2013-03-04, 00:57
K U R T Z, ten zespół to Illusion, przyjacielu.

BTW. 17 marca dają koncert w Krakowie.

Koniec Świata

2013-03-04, 01:25
Joł, joł, elo, k***a, madafaka, ch*j, dupa, szakalaka.

sebeks

2013-03-04, 11:22
hip hop gatunkiem muzyki hahahaha :D
to patologiczne jęki dla patologicznych ludzi o ich patologicznych problemach
wystarczy posłuchać "przekazu" :roll: