18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sokół wyrzuca fana ze sceny

lansnaskary • 2013-03-03, 20:42
Zasady trzeba mieć, ale chyba bez przesady


Patryk95

2013-03-03, 22:03
"Uouoo" haha

koło_zamachowe

2013-03-03, 22:10
wyrzucil jak psa a potem sie tlumaczy ze bardzo tego nielubi ehh

xXDoggXx

2013-03-03, 22:16
Za Sokoła zawsze browar, ale co do zachowania mógł to zrobić bardziej wyrafinowanie :] ale ch*j czasem po prostu puszczają nerwy i tak do Rysia mu jeszcze daleko :D

Fenrin

2013-03-03, 22:22
Z jednej strony zachował się nieodpowiednio, bo mógł poprosić ochronę, albo kazać mu zejść ze sceny, ale z drugiej wcale mu się nie dziwię, bo chcę dać ludziom dobry koncert, a jakiś debil wpie**ala mu się na scenę, mogły puścić nerwy...
Rychu, nawiasem mówiąc, też wcale się tak źle nie zachował, bo prosił zarówno ochronę jak i tamtego gościa, aż w końcu musiał poprosić publiczność...

Ma...........so

2013-03-03, 22:25
Zróbcie miejsce, jestę lekarzę.
Stwierdzam ciężki przypadek zgąbczenia mózgu u uczestników wydarzenia oraz obserwatorów.
Dziękuje!

dumad

2013-03-03, 22:26
dobrze zrobił. jakaś spedalona gimbaza włazi ci na scene i psuje koncert. Dzisiejsi gimbo, licea i studenciki myślą że mogą wszystko. Pojeby

błazen

2013-03-03, 22:30
Nie no ja mu się nie dziwię. Ale dla porównania:
koles wbiega w 23 sekundzie, potem reakcja


LukChopie

2013-03-03, 22:36
qrwa liczyłem że nadleci jakiś ptak i kogoś ze sceny złapie, a wy mi tu z takim idiotą wyskakujecie :(

LionX

2013-03-03, 22:37
Wiecie co z nim zrobić. :D

Teli

2013-03-03, 22:38
Tak to bywa jak chama nazwiesz artystą i dasz mu wyjść na scenę...

luftwafel

2013-03-03, 22:41
mrsatan napisał/a:

Ja pie**ole, poplaczcie sie bo czegos nie lubi i to pokazal. Nie lubi jak mu sie ktos z butami wpie**ala w trakcie koncertu i go wypie**olil. Wlasnie tego byscie oczekiwali jakbyscie za koncert zaplacili? Moze zaraz kazdy bedzie sobie wchodzil na scene i np piateczke albo zdjecie sobie walnie?Powinien wysluchac co ma do powiedzienia, stac jak c**a i go sluchac? Aaa no tak, zapomnialem ze tak wlasnie funkcjonuje nasz kraj, przez takie cioty jak Ci wypowiadajacy sie wyzej, nasz kraj upada na dno, a zaraz Twoje dziecko ktore panstwo Ci odbierze bo godnie Ci nie placi da parze pedalow.




Polecam właczyć filmik od 6:00 i obejrzeć do końca, to jest artysta, który ma szacunek do swojej publiczności, bo wie, że zapłacili za bilety i też chcą mieć coś z koncertu, oprócz samej (choćby własnie głupie przybicie piątki z idolem)


I jeszcze jeden film, tym razem od 5:25, ten minus poiwnien uczyć się od nich zachowania na scenie

Mateusz_stg

2013-03-03, 22:47
Slonx napisał/a:



Nie żebym coś sugerował, ale nick zobowiązuje...

Obrazek



czemu Tobie okna w domu otwierają się w drugą stronę ?

Dalione

2013-03-03, 22:48
@rockface123
Ja pie**ole, w podpisie masz jasno napisane żeby nie hejtować Twojego ulubionego gatunku muzyki to nie bądź hipokrytą i odpie**ol się od rapu skoro go nie lubisz, jak czegoś się nie lubi to się tam nie pcha, proste i logiczne. Nie każdy dres jest pół mózgiem, a też nie każdy raper musi mieć spodnie w kolanach, podkoszulek po kostki i napie**alać o głupotach jak Konus RTV. Myślenie stereotypami naprawdę boli, równie dobrze mogę powiedzieć że jesteś brudasem, chodzisz w glanach i nie myjesz nóg i w ogóle jebiesz gównem.

Słucham wszystkich gatunków muzyki, ale jednak najbardziej przepadam za rapem oraz hip-hopem, jestem dresem i wcale nie uważam się za kogoś kto biega za staruszkami i je okrada, myślenie stereotypami boli.

ch...........07

2013-03-03, 22:48
Lubiłem Sokoła w czasach gdy jeszcze był raperem... dziś to k***a brodę wyżej zadziera niż ma czoło, pajac.

CiociaSmiglo

2013-03-03, 22:56
Powiem tyle, byłam na koncercie Luxtorpedy 2 lata temu, koleś wj***ł się na scenę w masce gazowej, tańczył, spiewał do mikrofonu razem z artystami, wszyscy byli szczęśliwi i się razem bawili. Na koniec strzelili sobie fotkę wszyscy razem, podali ręce i podziękowali. To k***a jest szacunek do publiczności. Na koncercie Ostrego, również stałam pod sceną, paru kolesi wj***ło się na scenę, ostry nic nie zrobił tylko dalej grał koncert. Nie pie**olcie że się mu nie dziwicie bo nawet głupi by się skapnął że sokół zrobił to pod publikę by pokazać jaki to on nie jest zajebistym i wielkim artystą. Postąpił jak frajer i koniec kropka.