18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Słówek kilka o antyfaszystach

Suka_Blyat • 2012-09-15, 19:26
Kilkuminutowa wypowiedź nt antify

jabadabaryba

2012-09-15, 19:53
"lewacki chuligan o miękkich r*chach" za*ebiste !

mare30ks

2012-09-15, 20:04
co to za nowa wyrocznia internetu?

zatizdig

2012-09-15, 20:06
Ogólnie się z tobą zgadzam, ale od 4:20 wrzucasz jakiś wywód o 'antyfaszystach', którzy twierdza, że jesteś homofobem, bo nie zachwycasz się gejostwem. Na stronie antify nic nie ma o tym kto jest homofobem, albo rasistą, albo czymś innym...Dlaczego uważasz, że oni uznali by Ciebie za homofoba, bo się nie zachwycasz gejostwem? Nie jestem pewien czy to jest tak do końca...
W każdym razie ta koncepcja walki to jakiś gruby bełkot...Cała antifa to jest gruby bełkot.

siwybis

2012-09-15, 20:21
Zacytuję rajdową klasykę: ...Co to k***A jest ????

Suka_Blyat

2012-09-15, 20:21
zatizdig napisał/a:

od 4:20 wrzucasz jakiś wywód o 'antyfaszystach', którzy twierdza, że jesteś homofobem, bo nie zachwycasz się gejostwem. Na stronie antify nic nie ma o tym kto jest homofobem, albo rasistą, albo czymś innym...Dlaczego uważasz, że oni uznali by Ciebie za homofoba, bo się nie zachwycasz gejostwem? Nie jestem pewien czy to jest tak do końca...


Z grubsza ja to rozumiem w ten sposób, że gdyby się ktoś Cię zapytał czy popierasz walkę homosiów o swoje "prawa" i odpowiedź byłaby przecząca możesz zostać nazwany homofobem, nietolerancyjnym i takie tam inne hasełka, które lewica lubi rzucać na prawo i lewo w kierunku ludzi, którzy mają IMO ten zdrowy światopogląd.
Ogólnie rzecz biorąc jeśli się 2 kolesi kuta w zaciszu swojego domku i się tym nie obnosi to jest OK. Ale jeśli zaczynają wmawiać jakie to jest wspaniałe, że chcą dodatkowych praw, adopcji dzieci itd, no to tutaj już mam ochotę kilka lewackich mord rozwalić.
Żyjemy w czasach, w których popieranie i szerzenie tolerancji w stosunku do gejów jest uważane za prawidłowe, natomiast szerzenie treści patriotycznych oraz potępianie działań lewicowych uważane jest za objaw faszyzmu...
Jebłem posta!

djpaczu94

2012-09-15, 20:26
Antifa jest potrzebna w Polsce żeby skrajna prawica się nie panoszyła i dostawała wpie**ol za hasła Heil Hitler. Są w Polsce takie asy co mylą patriotyzm z narodowym radykalizmem albo neonazimem. Tyle.

Suka_Blyat

2012-09-15, 20:31
djpaczu94 napisał/a:

Antifa jest potrzebna w Polsce żeby skrajna prawica się nie panoszyła i dostawała wpie**ol za hasła Heil Hitler. Są w Polsce takie asy co mylą patriotyzm z narodowym radykalizmem albo neonazimem. Tyle.


Nie, w Polsce nie jest w ogóle potrzebna antifa. W ogóle i antyfaszyzm i faszyzm/nazizm to ustroje lewicowe, a jak wiemy to co lewe to ch*jowe.

buoba

2012-09-15, 21:01
~Sklej napisał/a:


Nie, w Polsce nie jest w ogóle potrzebna antifa. W ogóle i antyfaszyzm i faszyzm/nazizm to ustroje lewicowe, a jak wiemy to co lewe to ch*jowe.



Nie jest nam potrzebna, a mimo wszystko w zeszłym roku na listopada importowali nam to gówno z Niemiec... Ja uważam, że po zeszłorocznej szopce przy normalnym rządzie (a nie lewacko-cieciowatym co obecnie) antifa jako organizacja powinna być zdelegalizowana jak przedwojenna Komunistyczna Partia Polski...

PlenerPłocki

2012-09-15, 21:15
Antifa w mojej ocenie ląduje tam gdzie ONR NOP i inne MW. W worku z napisem Ścierwo.
Wszystko co skrajne niszczy.

Paskudny Stary Dżon

2012-09-15, 21:16
Podstawowy problem z ansyfą polega na tym, że jak się takiego spytasz czym się różni faszyzm od nazizmu, nacjonalizmu, rasizmu i patriotyzmu, to po zmuszeniu wszystkich trzech szarych komórek* do kosmicznego wysiłku, nazwie cię homofobem.

------------
*Właściwie dwóch - pierwsza będzie próbować rozgryźć znaczenia słów, druga naprowadzi je na słowo klucz - "F.A.S.Z.Y.Z.M.", a trzecia gdzieś pobłądzi i będzie myślała o seksie.

Aegot23

2012-09-15, 21:17
z miłą chęcią obejrzałabym recenzję stron bhpoland.org i redwatch.info, tudzież innych opozycyjnych antifie np. NOP czy ONR, w wykonaniu autora.

ququ

2012-09-15, 21:23
antifa łowcy hiva

vniveri25

2012-09-15, 21:26
Wreszcie ktoś konkretny na Youtube.