18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Słówek kilka o antyfaszystach

Suka_Blyat • 2012-09-15, 19:26
Kilkuminutowa wypowiedź nt antify

St...........ke

2012-09-16, 12:11
~Sklej napisał/a:

Z wiki też umiem pie**olnąć cytat. Ale mniejsza z tym. Tak teraz się zastanawiam, czy ta dyskusja jest słuszna, gdyż można wyróżnić kilka definicji prawicy w zależności od poglądów politycznych, gospodarczych, ideologicznych itd. Dla mnie lewica to jest wszelkie ingerowanie państwa w życie obywateli w większym zakresie, ingerencja w gospodarkę itd. Prawica na odwrót. Dalej to jest mówienie o skrajnościach. W tym przypadku skrajna prawica. No cóż. Uznajmy, że każdy z nas ma odrobinę racji, a problem jest bardziej rozbudowany. Jak się zacznie rok akademicki popytam profesorów co oni na to



Może każdy pisze co innego, żeby ten zły ustrój nie był w jednym worku z jego poglądami :P

djpaczu94

2012-09-16, 13:47
Chmielu to czysty teoretyk. I wy też, pójdźcie sobie na marsz niepodległości i zobaczycie jakie asy z wami będą szły. To już nie jest patriotyzm.

Okash

2012-09-16, 14:06
layout tej stony faktycznie mówi jakby sami nie rozumieli co robią

Kimo36

2012-09-16, 19:09
~Sklej napisał/a:


Trafiłeś właśnie na studenta socjologii :]
Zacytuj, którzy socjologowie tak uważają.
Nazizm to skrajna odmiana faszyzmu. Faszyzm oraz nazizm to ustroje lewicowe, ponieważ zakłada ingerencję państwa w życie obywateli w wielu dziedzinach życia, publiczna służba zdrowia, obowiązkowe ubezpieczenia i takie tam inne.
Ustroje prawicowe zakładają minimalną ingerencję państwa w życie obywateli, przeważnie na zasadzie istnienia minimalnej biurokracji, policji oraz wojska. Reszta jest sprywatyzowana.



Na marginesie, antifa to banda popaprańców, która walczy ze względu na ideologie i nie jest partią polityczną co oznacza, że całe Wasze głupie pie**olenie o ustrojach jest k***a zbędne. Zawsze myslalem, ze naziole to prawa strona a antifa to lewa, a skoro faszyzm/nazizm itd. to jest jednak lewa strona to dlaczego lewa strona biję się sama z sobą? 0o

@edit
Najpierw prosisz go o cytat a pózniej jedziesz go za to :S

Mini M

2012-09-17, 02:35
No nie moge. Co to kurna za zwyczaj, ze kolejny cwiercinteligent nie mogacy wypowiedziec jednego zdania bez mlaskniecia, pierwsze co robi po przeczytaniu/obejrzeniu czegokolwiek od razu bierze sie za nagwyrywanie swojej wypowiedzi. Pomijam kwestie antify, ta moda na vlogerow strasznie mnie irytuje.

Kimo36

2012-09-17, 07:14
@up
W ogóle to ameryke odkrył, że są to chuligani, przeciez z góry wiadomo, że takie ugrupowania to jest chuliganka.

Suka_Blyat

2012-09-17, 12:08
djpaczu94 napisał/a:

Chmielu to czysty teoretyk. I wy też, pójdźcie sobie na marsz niepodległości i zobaczycie jakie asy z wami będą szły. To już nie jest patriotyzm.


A czym jest wg ciebie patriotyzm? Chętnie przeczytam

djpaczu94

2012-09-18, 20:44
Według mnie patriotyzm objawia się już w samym przebywaniu w tym kraju. Bo można pojechać za granice i mieć się jak pączek w maśle, kiedy tu państwo rzuca Ci kłody pod nogi. Prawdziwy patriota nie musi obnosić się i krzyczeć: zakaz pedałowania i żydzi do gazu. Pedały sobie mogą robić co chcą, byle tylko się z tym nie obnosiły i robiły to w domach, a nie w miejscach publicznych. Tak samo nie wierze w teorie spiskowe, że Islam zaleje całą Europe, a żydzi zawładną całym światem. Aha, i Rumuni założą pakt z murzynami i będziemy przez nich tępieni w imię brown pride i Rumun Pride(o ile coś takiego jest. Dla mnie Patriota nie musi krzyczeć Polska dla polaków, wystarczy że będzie miał poszanowanie dla godła i hymnu państwowego, którego będzie znał na pamięć po grób. A nie latanie po warszawie z baseballami i napie**alanie POLAKÓW którzy mają inne poglądy od nich.

Suka_Blyat

2012-09-18, 21:12
Problemem z definicją patriotyzmu jest to, że... Ciężko wyodrębnić konkretną definicję. Ogólnie można powiedzieć, że jest to miłość do ojczyzny, ale teraz pytanie w jaki sposób przedstawić tą miłość. Dla każdego patriotyzm ma różne definicje. Dla mnie jest to poszanowanie dziedzictwa narodowego, historii, hymnu, godła, czczenie świąt, głoszenie wydarzeń, z których możemy być dumni, dbanie o przyszłość narodu polskiego, bronienie suwerenności, która jest nam stopniowo odbierana i jeszcze długo by wymieniać. Nie popieram działań "naszego" rządu, działań środowisk lewicowych i większości wartości odnoszących się do "unowocześniania" naszego społeczeństwa. Jestem konserwatystą i twierdzę, że większość prób unowocześniania społeczeństwa zaprowadzi nas do czarnej dupy

Nu...........ma

2012-09-29, 19:08
ANTIFA - Stowarzyszenie patologicznych, tępych osiłków którzy zapisali się do Antify by mieć kogo napie**alać i imigrantów z Arabii którzy napie**alają w imię Allacha. PRECZ Z LEWACTWEM!