18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Slayer-Angel of Death cover

Kamiś • 2012-12-02, 18:24
Zajebisty facet, zajebisty zespół, zajebisty cover.Na yt jako nomakills

P.S SLAYER k***A


Rezik

2012-12-03, 17:52
~~Koniec Świata
Muzyka się zmienia. Tak jak wszystko inne z biegiem czasu. Sam slucham klasykow (wlasciwie wychowalem sie na nich pomimo ze mam 18 lat, ale wszyscy u mnie w rodzinie mnie tym katowali od malego), ale takie zespoly jak np korn lub slipknot sa zupelnie inna bajka, i tez maja swoje plusy. Dla kazdego cos innego, co kto lubi. Jestem basista z niejednym koncertem na karku i wydaje mi sie ze chyba moge cos w tym temacie powiedziec. Taka ciekawostka. Humbucker sklada sie z 2 polaczonych ze soba singli.

UfoTeam*

2012-12-03, 20:18
@ Koniec Świata widać że facet nie ogranicza się do jednego stylu. Refused a na ścianie plakaty Foo Fighters i Sonic Youth.

Koniec Świata

2012-12-03, 20:53
UfoTeam* napisał/a:

@ Koniec Świata widać że facet nie ogranicza się do jednego stylu. Refused a na ścianie plakaty Foo Fighters i Sonic Youth.



Ja również nie ograniczam się do jednego stylu. Lubię różne odmiany rocka, metalu (głównie thrash i death), trip-hop (Portishead, Bjork), rock elektroniczny, alternatywę a nawet takie rzeczy jak Depeche Mode, czy Alphaville. Mówiąc o dzisiejszej muzyce przetworzonej przez komputer mam na myśli tendencję do nadużywania narzędzi komputerowych, kompresji itd. Przez to większość dzisiejszej muzyki nie ma brzmienia. Gitary często brzmią nienaturalnie, a same utwory są męczące, wszystko jest przesterowane i zbyt "gęste". Dlatego właśnie lubię takie starocie i unikam dzisiejszej sieczki. :idea:

Slipknot też ma kilka fajnych kawałków, ale na dłuższą metę mnie męczy. Wolę sobie posłuchać Death, Deicide albo Cannibal Corpse. Po co mam słuchać naśladowców jeśli mam oryginał.