18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Slayer-Angel of Death cover

Kamiś • 2012-12-02, 18:24
Zajebisty facet, zajebisty zespół, zajebisty cover.Na yt jako nomakills

P.S SLAYER k***A


MdoN

2012-12-02, 21:37
zacznę Wielki Hejt




j***ć brudasów, tylko Peja!

MarszaL95

2012-12-02, 21:41
Ktoś wrzucił o.s.t.r to pojechaliście po nim, wszyscy się śmiali i było fajnie. Ktoś pojechał po tym waszym metalu czy uj wie czym, to wielka obraza i głupie pie**olenie. Jak ja was ludzie lubię ...

sinjids

2012-12-02, 21:42
ch*jowy dźwięk. Ogarnij jaki tutaj jest:


A Linkin Park (gdy jeszcze grali nu) i BFMV lubię słuchać i ch*j Ci do tego. ch*j w dupę fanatykom.

WP...........PR

2012-12-02, 21:45
o k***a. dobry jest. leci piwo.

ko...........rz

2012-12-02, 21:47
Hehe, tylko po wszedłem w ten temat, żeby poczytać jak się obrzucacie gównem nawzajem, pokazując jaka to wasza ulubiona muzyka jest zajebista. Jeden ch*j czy słuchacie metalu, rocka, techno, rapu, elektroniki czy muzyki cyrkowej, każdy z was jest nietolerancyjnym, pie**olonym egoistą-gimbusem, dopóki będzie się tak zachowywać. Jeśli chcecie szacunku dla was i waszych gustów, to zacznijcie sami ten szacunek okazywać.

ilovepain

2012-12-02, 21:47
szarpidrut pie**olony! nie ma piwa...

Bugini

2012-12-02, 21:50
Mam jedną z ich kaset God hates us all a słucham rzeczy z drugiego bieguna kompletnie więc Slayer musi być dobry nie ma ch*ja we wsi. Jedynie kinderbrudasy mogą się spinać taka jest prawda

Vicious111

2012-12-02, 21:53
Ten facet grał całe Albumu Metalliki na jednym ujęciu ze solówkami średnio po 30 minut .
Ode mnie piwko i ogromny szacun dla gościa !!

De...........12

2012-12-02, 22:01
Wk***ia mnie takie gadanie typu brudasy itd. Każdy człowiek ma swoje gusta ,a o gustach się nie dyskutuje. I co z tego ,że mam długie włosy ,gram na gitarze i ubieram się na czarno. Lepiej być indywidualistą ,niż przyjmować poglądy całości. Że metal je koty po cmentarzach, że słucha hip -hopu to stoi pod klatką i kroi z komórek matki ,babki ,sąsiadki itd .

Koniec Świata

2012-12-02, 22:05
Onyx1 napisał/a:

Gościu gra Slayera na singlach. O k***a :)



On ma w gitarze minihumbuckera (humbuckera wielkości singla) przy moście. Technika. ;-)


franz_maurer

2012-12-02, 22:21
Mnie to bardziej wygląda na singla od EMG (mniej więcej takiego jak ma David Gilmout w red stracie), z resztą sam jestem leworęczny ale ni ch*ja nie umiem grać na leworęcznej gitarze :D

Koksos

2012-12-02, 22:24
ja pie**ole, jak można tego słuchać

fejzez

2012-12-02, 22:24
ch*j nie ważna muzyka, ważne że nie pokazuje ludziom gówna w sensie że dobrze gra na gitarze

Stewie

2012-12-02, 22:33
Kolego LP to nie metal..

UfoTeam*

2012-12-02, 22:52
Slayer, Anthrax, Sodom, Testament, Overkill, Metallica, Megadeth, Exodus, Sepultura, Kat, Turbo, Quo Vadis Death Angel, Dark Angel, Kreator, Destruction, Annihilator, S.O.D. , przegrywanie kaset, sprowadzanie demówek z Szwecji - (mam do tej pory 2 kasety zespołu Tiamat - nie do zdobycia) festiwal Shark Attack w Białej Podlaskiej czy jazda w Nysie na Metalmanie w Katowickim Spodku, granie w garażowych kapelach na gitarach Alfa i dziwnych piecach (niejednokrotnie używaliśmy radioodbiorników Unitra Jubilat, długie pióra, potargane jeansy, białe adidasy, skórzana kurtka, bezrękawnik jeansowy a na plecach narysowany motyw z Ride The Lightning, moc wspomnień za każdym razem jak słyszę dobry kapele z krwi i kości. Daję piwo za to że namalowałeś mi uśmiech na twarzy tym kawałkiem.