18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Slayer-Angel of Death cover

Kamiś • 2012-12-02, 18:24
Zajebisty facet, zajebisty zespół, zajebisty cover.Na yt jako nomakills

P.S SLAYER k***A


kszysztoff

2012-12-02, 22:56
Za to supergimbowskie "SLAYER k***A" nie dam piwa...


hr...........ns

2012-12-02, 23:00
@płaczące bydło
Niestety slayer w swiecie metalu to to samo co peja w swiecie hiphopu - bieda dla gimbazy

Ne...........es

2012-12-02, 23:07
lubie metal ale nienawidze slayer'a. fuck me right?

sr...........rf

2012-12-02, 23:11
k18t napisał/a:

po ch*j wrzucasz tu film z jakimś brudasem?



nie zauważyłem na filmie żadnych arabów, rumunów czy innych ciapatych

Koniec Świata

2012-12-02, 23:11
hrns napisał/a:

@płaczące bydło
Niestety slayer w swiecie metalu to to samo co peja w swiecie hiphopu - bieda dla gimbazy



Ty jesteś jakimś metalowym hipsterem, czy jak? Slayer jest jednym z najpopularnieszych zespołów thrashowych. Popularność chyba nie sprawia, że to zły zespół. Poza tym lepiej niech gimbusy słuchają Slayera niż jakiegoś dupstepowego pierdzenia w subwoofer.

xai

2012-12-02, 23:29
zajebisty koles, ma talent oby coś osiągnął

amb

2012-12-02, 23:45
tak, slejer jest bezlitosnie durny i jest szczytem bezguscia. teksty, ktore sie nawet nie rymuja. wokal na max 3 dzwiekach. riffy, ktore ni ch*j nie maja nic wspolnego z harmonia. perkusja, ktora jest piekna jak poranna sraczka po tanich browarach.

...ale i tak ich uwielbiam. nic tak nie budzi, jak slejer przy porannej kawie albo w drodze do ch*jowej roboty.
a jak ktos tego nie czuje, to niech sp***ala. ot, co.

RapujacyToster

2012-12-03, 01:54
Koniec Świata napisał/a:



Slayer to klasyka. Stara gwardia też słucha Slayera, bo dzisiejszy metal jest często marną kopią tego co było kiedyś. Gimby słuchają Linkin Park i Bullet For My Valentine i uważają to za zajebisty metal. Lepiej słuchać staroci niż dzisiejszego banału przetworzonego przez komputer.




Mozesz jezdzic po kim chcesz ale od Linkin Parku sie odpie**ol

havik

2012-12-03, 07:46
Ten gość (N.O.M.A.) ma na profilu youtube covery całych płyt różnych zespołów, np. Sepultura -"Beneath the Remains" lub Metallica - "Ride the Lightning"

pi73rmaster

2012-12-03, 11:45
Cytat:

Nie jest powiedziane, że w dzisiejszych czasach nie ma fajnych zespołów. Znam coś koło 60 i potrafię już coś o tym powiedziec. Tak swoją drogą, jeśli ktoś nie zna, to polecam Hunter'a, dobre, bo nasze! Miłego słuchania.


60 zespołów?! k***a ekspert xD
Sorry, ale huntera słuchają tylko gimby, albo ludzie którzy mają uszy w dupie. To nawet nie jest metal. Poza tym naucz się angielskiego.

lukee8

2012-12-03, 11:53
Koniec Świata napisał/a:



Slayer to klasyka. Stara gwardia też słucha Slayera, bo dzisiejszy metal jest często marną kopią tego co było kiedyś. Gimby słuchają Linkin Park i Bullet For My Valentine i uważają to za zajebisty metal. Lepiej słuchać staroci niż dzisiejszego banału przetworzonego przez komputer.



Czaisz k***a sram na Ciebie.
Słucham Slayera, Iron Maiden jaki bulletow i disturbed.
Nie mozna byc zamknietym na tylko jedno pokolenie.
Skoro k***a tak ci przeszkadza technologia to po ch*j uzywasz komputera i napie**alasz sms przez smartfona.

Odezwał sie k***a spec.

lysy199288

2012-12-03, 12:38
JedzMojLagier napisał/a:

k***a tego gowna sluchac sie nie da, a swoja droga gosciu wyglada jak niedorozwiniete dziecie belzebuba


jakoś ludzie słuchają tego już ze 30 lat,płyty sprzedają się w zajebistych nakładach,kapela nadal robi trasy po całym globie i gromadzi dziesiątki tysięcy fanów na pojedynczych koncertach.Poza tym każdy metal oraz muzyk grający ten gatunek wie co to slayer.Więc jeśli ci to nie przypadło do gustu to napisz że ci się nie podoba ale nie nazywaj tego gównem ofiaro pędzącego malucha.Idz w ch*j słuchać kolejnego klona setu energii

bovski

2012-12-03, 13:16
chyba żadna subkultura nie leczy muzyką swoich kompleksów tak jak brudasy. "Łejeju, słucham metalu bo to taka niszowa muzyka, nie podoba się większości tej ciemnej masy a poza tym trudno ją stworzyć więc jest taaaaaaka zajebista i w ogóle najlepsza,ave szatan! A ty, początkujący brudasie jesteś śmieszny, jeśli podoba ci się korn, ja jestem od ciebie tak dużo lepszy bo słucham Bathory i Venoma" weźcie się jebnijcie w te kudłate łby -.-

PotworZlyBardzo

2012-12-03, 13:54
Jebnijcie się wszyscy w durne łby. Skreślanie jakiejś muzyki, bo komuś się coś innego podoba jest debilizmem. Oczywiście co innego, jak jacyś brudasy to robią, bo granie na kradzionych instrumentach nigdy niczego dobrego nie wróży, ale to nie temat cyganów. Każda muzyka coś wnosi, o ile nie jest komercyjną chałą. Slayer nie jest komercyjny. Nigdzie nie widziałem wyj***nej w kosmos reklamy, ze o k***a Slayer będzie napie**alał i musisz być! Za to np widziałem kilkanaście różnych takich sretalliki, którą chyba najbardziej się gimbaza podnieca. Sam do nich nic nie mam, choć poziom jak dla mnie mieli tylko na pierwszych wydawnictwach, a na koncercie grali na poziomie zaledwie kupę(trochę powyżej gówna). Slayer to j***ny klasyk, na którym wszystkie nowe zespoły też się wzorują. Poza tym nowoczesny metal w dobrym podejściu też jest zajebisty. O ile muzycy potrafią w odpowiedni sposób podejść do gitary i stworzyć coś oryginalnego, co jest cholernie trudne. Mógłbym podać zespoły, ale po ch*j, jak ktoś będzie chciał naprawdę, to znajdzie je. Co do filmiku, kawałek jest zajebisty i jest pokazem geniuszu, ale nie tego kolesia, bo kawałek w sumie jest cholernie prosty do zagrania(jeden z pierwszych kawałków, jakie w całości obczaiłem na gitarze), ale Jeffa Hannemana, który go stworzył.
A tak serio to hejtujcie się dalej, bo zabawnie się to czyta xD