18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skinhead w TVP

LisekChytrusek • 2012-03-02, 19:07
"rozwieszam ulotki" o boże :D

Dzawor

2012-03-05, 00:05
!Timon napisał/a:

Naziści i inne czuby spod znaku 'sieg heil' są niestety niezbędni dla utrzymania dynamicznej równowagi w społeczeństwie czy to się komuś podoba czy nie.
Co do 'skrajnej prawicy' i adolfa to niektórym mylą się pojęcia - skini wielbiący wujka z wąsem to w żadnym wypadku nie prawicowcy tylko lewacy. Wuj-żydobij był socjalistą.




W Polsce narodowcy (nie naziole) to w większości narodowi radykaliści, czyli terceryzm (trzecia droga), korporacjonizm.
I to nie jest ani socjalizm, ani kapitalizm.

Sz...........jk

2012-03-05, 21:26
Dzawor napisał/a:



Niestety cytujesz piękne słowa, ale potem mówisz takie bzdety, że aż głowa boli. Niczym się nie różnisz od lewaków, którzy się pedalą po kątach.

NACJONALIZM ODRZUCA RASIZM. Skumałeś? Rasista nie jest nacjonalistą? Skumałeś? Nacjonalista będzie za separacją rasową, ale nie jest rasistą. Skumałeś? Przestań czytać GW i oglądać TVN i zacznij czytać książki.

Co do tolerancyjnych, ćpunków powyżej.. Duża część "tych łysych tępaków" ma o wiele większą wiedze od Was. Ale po prostu w tym środowisku kult siły jest ważniejszy od pedalstwa. :)



k***a, chłopie. Skrajny nacjonalizm! Mowa o radykalnej prawicy, czytaj nazizm. Sam jestem nacjonalistą pokroju Dmowskiego! Nacjonalizm, a skrajny nacjonalizm to wg mnie dwie różne rzeczy. Przykro mi, że patriote nazywasz lewakiem.

I gdzie ja pisałem w ogóle o rasiźmie? Pisałem jedynie o tym, że nienawiść do innych (bez różnicy na rase, jedynie ze względu na naród) u radykalnych nacjonalistów jest ponad miłością do Ojczyzny!

Nie po to napie**alałem anarchistów po łbach, żeby teraz jakiś gościu, który ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem nazywał mnie lewakiem!