18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skinhead w TVP

LisekChytrusek • 2012-03-02, 19:07
"rozwieszam ulotki" o boże :D

LordMrok

2012-03-03, 08:07

DMN

2012-03-03, 09:44
xterminatorx napisał/a:

Jest to jeden z odcinków "Szerokich Torów" autorstwa Barbary Włodarczyk. Bardzo ciekawy cykl dokumentalny opowiadający o życiu mieszkańców na terenie byłego ZSRR. Polecam nie tylko ten odcinek. Link: http://www.tvp.pl/vod/dokumenty/historia/szerokie-tory/wideo/odc-19/4281229


Faktycznie bardzo ciekawy, szczególnie ta ustawiona scenka :idzwch*j:

LisekChytrusek

2012-03-03, 09:54
Ostrzegam że nie mam zamiaru nikogo tą piosenką obrażąć. Chodzi mi tylko o sam przekaz że Skini aa wszędzie jak w przypadku zamieszczonej prze ze mnie piosenki polskiej kapeli Honor, pokazuję z jaką pasją wierzą w "tzw" białą krew. Była to jedna z polskich kapel która wierzyła w to co tworzy i być może do dziś wierzą ;) Kończąc moje wypociny chcę podkreślić że nie jestem rasistą ale czasami wk***ia mnie jak widzę co robią Araby z naszą Europą. Jak się panoszą i przenoszą tą swoją kulturę bez poszanowania dla naszych poglądów,

zEB

2012-03-03, 11:05
@Wdr - ja tam nie wiem, ale uważam że jeżeli dla kogoś największym życiowym osiągnięciem i powodem to dumy jest fakt że udało mu się urodzić białym, no to niezły sukces odniósł w życiu :D

W ogóle to nie jestem rasistą, ale zdaję sobie sprawę z pewnych ogólnych różnic między ludźmi. I tak sobie zauważyłem, że największymi rasistami to są właśnie czarni, a zatem szerząc rasizm zbliżamy się do czarnych :D Ciężka sprawa [;

Plecionkarz

2012-03-03, 12:17
Od zawsze chyba było tak, że jedna narodowość trzymała się w kupie i broniła od zewnętrznych wpływów. Na tym polega patriotyzm żeby bronić swojego kraju przed naleciałościami. Według mnie jak ktoś się cieszy jak poj***ny, że jest taki tolerancyjny i mądry to jedynie dał sobie napchać do głowy propagandy. Jak do małego dziecka: jesteś taki dobry, taki mądry, otwarty, nie tak jak ci naziści którzy nie lubią pedałów, żydów i czczą Hitlera. Jak widać długo nie trzeba się wysilać by przekonać baranów kto jest zły a kto dobry. Wystarczy wygenerować sobie sztucznego wroga a tępaki będą z nim walczyć i zgadzać na każdą decyzję swojego sprzymierzeńca. Dzisiaj z mniejszością bardziej się ludzie cackają niż z większością.

~Blackhunter

2012-03-03, 12:49
perun88 napisał/a:



hahaha, k***a, dawno nikt mnie tak nie rozbawił. Karol jesteś zajebisty...



Jaki Karol k***a !?

metal15 napisał/a:



Dajcie sobie buzi , albo do buzi :roll:



O takie przyjemności poproś starego pewnie się ucieszy.

tRampcoRe

2012-03-03, 14:18
u nas k***a partia skrajnie prawicowa powinna byc w rzadzie -_- to by przynajmniej burdelu nie bylo

Adiro

2012-03-03, 18:45
@up To na co czekasz? Zakładaj!

Phallucifer

2012-03-03, 19:48
nie no skiny to fajne chlopaki, tylko niestety maja problem z mysleniem. a nie chiwla, nie maja z nim zadnego problemu...

Sz...........jk

2012-03-03, 21:18
Amor patriae nostra lex.

Jednak odróżnijmy patriotyzm od skrajnego nacjonalizmu. Patriotyzm to miłość do Ojczyzny, to Ojczyzna znajduje się na pierwszym miejscu w sercu każdego patrioty. Skrajny nacjonalizm charakteryzuje się przede wszystkim nienawiścią do obcych i innych narodów niż własny, ksenofobizmem i nietolerancją, miłość do Ojczyzny jest w tym przypadku związana z nienawiścią do innych, to zły tok myślenia.

Dusz

2012-03-04, 00:35
A gadanie, pewnie żaden z was nie ma pojęcia jak jest w Rosji pod względem narodowości, przytoczę tylko słowa pewnego Rosjanina z wywiadu jaki miałem przyjemność czytać ,,Wy Polacy macie to szczęście żyć w jednonarodowym kraju" wystarczy przejechać się na bardziej prowincjonalne tereny największego kraju świata by poczuć jak przesrane mają Ruscy żyjący w miasteczkach/wsiach zdominowanych przez inne narodowości. Nie żebym im jakoś specjalnie współczuł chcieli k***a to mają ale dobrze jest się uczyć na błędach, najlepiej cudzych.

A co do skinów samych w sobie to w Polsce ich raczej nie ma zbyt wielu. Są Narodowcy którzy swoją wiedzą zagięli by większość z was bez większego wysiłku. Cieszcie się że jest ktoś kto staje naprzeciwko pedalskim manifestacjom i ktoś kto działa by ten kraj nie popadł w totalne gówno. Gdy wy, gimbusy w większości piszecie w pełni nienawistne posty w internecie oni upamiętniają narodowych bohaterów, walczą z lewakami czy wysyłają paczki dla kombatantów żyjących w ch*jowych warunkach za wschodnią granicą. I to jest k***a patriotyzm - działanie dla dobra ojczyzny.

Dzawor

2012-03-04, 00:53
Abdulan napisał/a:

Amor patriae nostra lex.

Jednak odróżnijmy patriotyzm od skrajnego nacjonalizmu. Patriotyzm to miłość do Ojczyzny, to Ojczyzna znajduje się na pierwszym miejscu w sercu każdego patrioty. Skrajny nacjonalizm charakteryzuje się przede wszystkim nienawiścią do obcych i innych narodów niż własny, ksenofobizmem i nietolerancją, miłość do Ojczyzny jest w tym przypadku związana z nienawiścią do innych, to zły tok myślenia.



Niestety cytujesz piękne słowa, ale potem mówisz takie bzdety, że aż głowa boli. Niczym się nie różnisz od lewaków, którzy się pedalą po kątach.

NACJONALIZM ODRZUCA RASIZM. Skumałeś? Rasista nie jest nacjonalistą? Skumałeś? Nacjonalista będzie za separacją rasową, ale nie jest rasistą. Skumałeś? Przestań czytać GW i oglądać TVN i zacznij czytać książki.

Co do tolerancyjnych, ćpunków powyżej.. Duża część "tych łysych tępaków" ma o wiele większą wiedze od Was. Ale po prostu w tym środowisku kult siły jest ważniejszy od pedalstwa. :)

Housenka

2012-03-04, 14:33
Naziole to nie skini, tylko gówno.
Oi! Oi! Oi!

!Timon

2012-03-04, 23:19
Naziści i inne czuby spod znaku 'sieg heil' są niestety niezbędni dla utrzymania dynamicznej równowagi w społeczeństwie czy to się komuś podoba czy nie.
Co do 'skrajnej prawicy' i adolfa to niektórym mylą się pojęcia - skini wielbiący wujka z wąsem to w żadnym wypadku nie prawicowcy tylko lewacy. Wuj-żydobij był socjalistą.