18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skamieniały młotek z London w Teksasie...

Kamil90rts • 2013-08-11, 21:51
Młotek ma bardzo prosty kształt. Trzonek skamieniał, ale jego struktura pozostała nienaruszona. Wewnątrz młotka część drewna przemieniła się w węgiel. Połączenie zwęglenia i skamienienia nie da sie wytłymaczyć w naukowy sposób, żeby cos skamieniało potrzebny jest muł rzeczny i woda, a żeby coś się zwęgliło wysoka temperatura i ogień. Jak zatem pogodzić wodę i ogień? Żeby coś takiego się stało muszą zajść dwa kompletnie odmienne procesy... Jedynym wytłumaczeniem jest globalny potop, o którym mowa w wielu mitach. Mity owe mówią o ogromnych falach i straszliwych pożarach występujących jedno po drugim. Sumerowie mówią o potopie wywołanym impaktem kosmicznym. Gdy asteroid uderzy w Ziemię występuje ogromna temperatura, a później wielkie fale tsunami. Nawet przy współczesnym stanie techniki nie jesteśmy w stanie sfałszować takego młotka, więc musi byc autentyczny. Najciekawszy jest jednak wiek tego młotka, według przyjętych w nauce metod datowania młotek liczy sobie... bagatela 140 000 000 lat!

Szczegółowe badania przeprowadziło kilka różnych niezaleźnych instytutów. John Mackay dyrektor australijskiej Creation Science Foundation, podczas swojego pobytu w Ameryce poddał młotek gruntownym analizom. Uczestniczyli w tym różni metalurdzy z Australii, a także uznany instytut Metalurgii Batelle Memorial Laboratory w Columbus, w stanie Ohio. Do ustalenia struktury i składu stali użyto najnowocześniejszych mikroskopów elektronowych.
Po przebadaniu obucha stwierdzono, że składa się w 96,6% z żelaza, w 2,6 z chloru i 0,74% z siarki. Jeśli ktos się zna na wytapianiu żelaza, ten wie, że zawsze jest domieszka wegla. W tym młotku węgla nie ma! Tego obucha nie można wyprodukować nawet najbardziej zaawansowaną techniką współcześnie! Skąd ten młotek właściwie wziął się na Ziemi? Czy został sprowadzony przez kosmitów, czy stworzony przez nieznaną nam cywilizację?

Tutaj kilka zdjęć młotka:

Earl Grey

2013-08-12, 03:10
kamil.hasta napisał/a:

stal ma w sobie węgiel. żelazo to metal. bez węgla. autor tematu pie**oli farmazony.



Nieźle ci idzie, kombinuj dalej Szerloku. Aaaaa... wytłumacz jeszcze, jak tego dokonała małpka 140 mln. lat temu?

VanHelsingPL

2013-08-12, 03:19
Dajcie mi jakiś link do badań nad tym młotkiem. Albo coś zj***li, albo to fake, albo W T F?

Edit: Znalazłem kilka ale nigdzie nie ma skanów badań czy czegokolwiek. Młotek znaleziony w 1936 a do tej pory o nim cisza. Zrobię zdjęcia łopaty, wstawię na neta i dopisze że ma bilion lat. Na to samo wyjdzie.

htr83

2013-08-12, 03:26
autor powinien pie**olnąć się tym młotkiem w łeb

Wedel

2013-08-12, 03:26
Sfałszowanie młotka może być faktycznie niemożliwe - łatwiej już jest ze sfałszowaniem informacji puszczonej w przestrzeń Internetu, zwłaszcza, gdy nie podaje się źródła. Szybkie wygooglowanie zaprowadziło mnie na zagraniczne siostry naszej 'niewiarygodne.pl' - co nie jest jakoś specjalnie przekonujące. Do tego owe wzmianki miały miejsce już w roku 2007, więc dajmy naszemu młotkowi 140 000 006 lat :D

Acz jakby nie było, fajnie sobie pogdybać.

SoNyCS

2013-08-12, 03:46
Ciekawy temat
Piwko

solight

2013-08-12, 04:00
Jak na robote obcej cywilizacji to bez szalu ale sam temat bardzo zastanawiajacy :) Dzieki za podzielenie sie, masz piwko.

Dobrutro

2013-08-12, 04:13
Sraty-taty jak zawsze w teoriach spiskowych. Przegrzebałem pół internetu w graficznej wyszukiwarce Google i jedyne strony które pokazało to właśnie o teoriach spiskowych w najróżniejszych językach. Jeden kopiuje od drugiego bez żadnej weryfikacji informacji. Pewnie jakbym wkleił zdjęcie swoich starych gaci i napisał, że są to magiczne gacie sprzed miliarda lat to pewnie też by kopiowali naiwniacy. :P

contowsky

2013-08-12, 04:23
coś ten wiek młotka śmierdzi mi fejkiem

Fragless

2013-08-12, 05:46
Dokładnie. Wiek coś tu nie pasuje szczególnie, że obuch wygląda na odlewany lub wykonany w jakiejś kuźni.

MCMerci

2013-08-12, 07:11
Noemu z Arki wypadł.

kamil.hasta

2013-08-12, 08:07
Earl Grey napisał/a:



Nieźle ci idzie, kombinuj dalej Szerloku. Aaaaa... wytłumacz jeszcze, jak tego dokonała małpka 140 mln. lat temu?




pewnie ta małpka była jednym z Twoich przodków. bardzo rozwiniętych ;)

jeśli napisałeś to poważnie - co tu tłumaczyć, temat to ściema. nie trzeba zawracać sobie tym dupy. tak jak teraz nie zawracam sobie pracą.

Sayagin666

2013-08-12, 08:25
jesli ktos mysli ,ze to kosmici albo jaszczurki czy cos - niech zapozna sie z ciekawymi wykladami Kenta Howinda :) nie trzeba wierzyc, nie trzeba uwazac jego wywodow za prawde - warto jednak obejrzec chocby dla rozrywki bo wyklady sa prowadzone w klimacie - komediowych standup :)

rjinswand

2013-08-12, 08:27
Większego steku bzdur to dawno nie czytałem...

nowynick

2013-08-12, 08:49
pewni kosmici postanowili swoim wehikułem z napędem nadświetlnym przemierzyć kilka galaktyk w poszukiwaniu miejsca na bibę z dala od starych. Gdy dolecieli do zajebiaszczo niebieskiej planety postanowili rozbić namioty. Czym tu wbić śledzia? Zróbmy młotek technologią z naszej rodzimej planety(zero węgla)! Biba była ostra ( w połowie imprezy zaczęli strzelać do wszystkiego co ruchome i doprowadzili do jednego z wielkich wymierań (może triasowe bo przy naszych technologiach datowania 80 mln lat w tą czy w tamtą...). Następnego dnia na ciężkim kacu odlecieli zostawiając nieszczęsny młotek i parę śledzi (wystarczy poszukać w pobliżu miejsca spoczynku młotka)... Moja wersja wydarzeń :roll: