18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sin Cara najlepsze akcje

markop4321 • 2013-02-18, 23:23
Koleś wymiata

Czerstwy

2013-02-18, 23:27
Napisz mi jeszcze, że wierzysz, że Oni tak na serio walczą i, że jesteś wielkim fanem Johna Ceny.
Upewnie sie ile masz lat.

okar19

2013-02-18, 23:32
Leci piwo!
Kij w oko wszystkim hejterom. Tyle mam do powiedzenia.
Oglądam, oglądałem i oglądać będę WWE.
Byłem podczas grudniowego Monday Night Raw w Madison Square Garden i atmosfera jak i cała impreza była przednia.
Poczytajcie co to wrestling i przestańcie się napinać. W skrócie to rozrywka dla rodzin przychodzących tam z dziećmi... nie ma tarzania się w parterze. Ma być szybko, efektownie i długo.
Akcje Johna Morrisona były równie efektowne.
A ci którzy w kółko powtarzają, że to udawane to po prostu idioci. To było, jest i będzie udawane, więc po co ta cała szopka z tymi durnymi komentarzami?
Pozdro dla fanów WWE :)

Macary

2013-02-18, 23:38
Jaranie się wrestlingiem to pedalstwo.

bo...........ę

2013-02-18, 23:43
@up Sam jesteś pedalstwo.

Oglądałem kiedyś jak występował (to chyba dobre określenie) Trytan, Abyss i ten duet z kanady (nie pamiętam jak się nazywali ale mieli fajnego finishera). Efektowny sport, czasem śmieszny, nie raz da się zobaczyć fajne cycki. Wolę to niż 90 minut biegających ślimaków za piłką.

Edit: Team canada ofc. :)

Czerstwy

2013-02-18, 23:48
okar19 napisał/a:

Leci piwo!
Kij w oko wszystkim hejterom. Tyle mam do powiedzenia.
Oglądam, oglądałem i oglądać będę WWE.
Byłem podczas grudniowego Monday Night Raw w Madison Square Garden i atmosfera jak i cała impreza była przednia.
Poczytajcie co to wrestling i przestańcie się napinać. W skrócie to rozrywka dla rodzin przychodzących tam z dziećmi... nie ma tarzania się w parterze. Ma być szybko, efektownie i długo.
Akcje Johna Morrisona były równie efektowne.
A ci którzy w kółko powtarzają, że to udawane to po prostu idioci. To było, jest i będzie udawane, więc po co ta cała szopka z tymi durnymi komentarzami?
Pozdro dla fanów WWE :)



Jakaż k***a szopka? Nie powiesz mi, że każdy fan tego WWE wie, że to aktorstwo, a nie prawdziwa walka. Już w cholere razy przekomarzałem sie z tymi wielkimi fanami na temat tego, że to tylko udawane, a oni swoje. Ludzie lubią wierzyć w to, czym hipnotyzują ich na szklanym ekranie.

okar19

2013-02-18, 23:50
Easy tiger.
Wiem co to WWE i na czym to polega. Lecz nie chcę dyskutować z tymi "znafffcami" i napisałem, że udawane. Niech się ucieszą i wyjdą z tematu.

Czerstwy

2013-02-18, 23:54
Jestem spokojny.
Okey, end of topic.

7KwiatO

2013-02-18, 23:55
Jedni oglądają Trudne Sprawy, drudzy oglądają WWE.
Jedno i drugie to serial ... I ludzie z małym ilorazem inteligencji będą wierzyć, że wydarzenia w tych serialach dzieją się na serio :)
Ps. Oglądam jedno i drugie :D

markop4321

2013-02-19, 00:38
Czy ja napisałem że wierze w WWE? Każdy głupi wie że te walki są ustawiane. Ale nie w tym rzecz, koleś jest naprawdę dobry a przy takich akcjach (ewolucjach) jakie wykonuje musi jeszcze uważać aby nie nabawic przeciwnika jakiejś poważnej kontuzji. Wiec po dwókroć podziwiam tego gościa.

P.S. Sam nie jestem jakimś wielkim fanem wrestlingu a filmik podesłał mi znajomy. Jako że byłem pod wrażeniem umiejętności tego wrestlera postanowiłem to tutaj wrzucić.

Do hejterów

Wrestling (ang. professional wrestling, pro-wrestling) – rozrywka sportowa[1] ciesząca się największą popularnością w Stanach Zjednoczonych, Japonii, Kanadzie, Meksyku, Wielkiej Brytanii; od niedawna promowany w Polsce. W gruncie rzeczy wrestling jest niebezpiecznym rozrywkowym show, „żyjącym” ze swojej widowiskowości i pozorowanej brutalności, którą gwarantują zawodnicy często przyjmujący środki przeciwbólowe i sterydy (dla uśmierzenia bólu, zwiększenia muskulatury oraz siły np. przy podnoszeniach)

Macary

2013-02-19, 00:56
markop4321 napisał/a:



Do hejterów

Wrestling (ang. professional wrestling, pro-wrestling) – rozrywka sportowa[1] ciesząca się największą popularnością w Stanach Zjednoczonych, Japonii, Kanadzie, Meksyku, Wielkiej Brytanii; od niedawna promowany w Polsce. W gruncie rzeczy wrestling jest niebezpiecznym rozrywkowym show, „żyjącym” ze swojej widowiskowości i pozorowanej brutalności, którą gwarantują zawodnicy często przyjmujący środki przeciwbólowe i sterydy (dla uśmierzenia bólu, zwiększenia muskulatury oraz siły np. przy podnoszeniach)



No i co z tego. Nagle mam się wzruszyć i powiedzieć "mój Boże oni też tam cierpią to musi być jednak prawdziwy sport".
Ciągle wrestling jest dla mnie pedalstwem.
Udawane i ustawiane walki to żadne walki. Termin zawodnik odnosi się do sportu, a wrestling sportem nie jest. Coś co jest z góry ustawione i wyreżyserowane nie jest żadnym sportem. Żadni z nich zawodnicy tylko zwykli aktorzy i to na dodatek mierni.
Ot jak to określiłeś Show, ale pedalski, bo chyba tylko geje lubią oglądać naoliwionych sterydów udających, że się biją. Jak by się lali naprawdę to już inna bajka.

markop4321

2013-02-19, 01:03
Macary napisał/a:



No i co z tego. Nagle mam się wzruszyć i powiedzieć "mój Boże oni też tam cierpią to musi być jednak prawdziwy sport".
Ciągle wrestling jest dla mnie pedalstwem.
Udawane i ustawiane walki to żadne walki. Termin zawodnik odnosi się do sportu, a wrestling sportem nie jest. Coś co jest z góry ustawione i wyreżyserowane nie jest żadnym sportem. Żadni z nich zawodnicy tylko zwykli aktorzy i to na dodatek mierni.
Ot jak to określiłeś Show, ale pedalski, bo chyba tylko geje lubią oglądać naoliwionych sterydów udających, że się biją. Jak by się lali naprawdę to już inna bajka.




wyj***ne mam na to czy ciebie wzrusze

Phaet

2013-02-19, 03:46
mhmm bardzo przypomina reya mysterio, to który to ten pierwszy i lepszy?

okar19

2013-02-19, 05:29
To co robisz w tym temacie?
Nie podoba sie to wyjazd.
Kiedy tylko sie nie pojawi temat o WWE to zlatuja sie hejterzy z tymi samymi gifami i gadkami. Nie lubisz to nie wchodz i nie ogladaj a bron boze nie komentuj... czy to takie trudne?