18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sin Cara najlepsze akcje

markop4321 • 2013-02-18, 23:23
Koleś wymiata

en-em

2013-02-19, 06:09
ustawiane czy nie-trzeba gościowi przyznać piwo za niesamowitą sprawność fizyczną.

Zwykla Lajza

2013-02-19, 09:47
Nie lubię tych małp i tego cyrku, ale akcja w 0:16 rozj***ła system

ArkaSzatana

2013-02-19, 16:25
Nawet jeśli by to nie było udawane, to i tak ch*jowe.

Revolver

2013-02-19, 18:10
Masz 15 piwko na zachętę,
Fajne.

indrikoterium

2013-02-19, 18:18
wrestling jest udawany ale na pewno nie jeden z was drodzy sadole chciałby być tak sprawny jak on

Lobas

2013-02-19, 18:22
Kiedyś dość mocno interesowałem się wrestlingiem. Nie ma co się oszukiwać, jest kilku innych, bardziej "latających" zawodników. Np. mój ulubiony Yoshitsune (oglądać od 1:30):


Polecam również zawodników Dragon Kid, Hayabusa oraz Great Sasuke. Oraz oczywiście całe Lucha Libre.

IRONiczny

2013-02-19, 18:27
Jak dla mnie może iść na olimpiadę w gimnastyce artystycznej a nie do sportów walki

Razjel88

2013-02-19, 18:39
dobry aktor :)

skun_Z_wiadra

2013-02-19, 18:49
No przecież każdy kto ma choć odrobinę mózgu wie, że wszystkie te "walki" są od początku do końca wyreżyserowane... Tylko durni, grubi amerykanie to oglądają i się tym podniecają. To wszystko jest robione tylko i wyłącznie dla pieniędzy (i to nie małych).

KTU

2013-02-19, 18:52
Macary napisał/a:

mój Boże oni też tam cierpią to musi być jednak prawdziwy sport"



Macary napisał/a:

Coś co jest z góry ustawione i wyreżyserowane nie jest żadnym sportem



Tylko że tak jak nikt nie próbuje tutaj udowodnić że to jest na serio tak samo nikt nie chce wmawiać że nawet jeżeli to jest wyreżyserowane to trzeba nazywać to sportem bo mimo wszystko wrestlerzy też swoje przyjmą. Nazwa kategorii do jakiej zalicza się wrestling to tzw. rozrywka sportowa. Jeżeli ktoś próbuje Cię do czegoś przekonać to do tego że to że wrestling jest rozrywką sportową nie oznacza że nie ma to żadnego sensu. Ludzie oglądają różne poj***ne seriale i programy ale jak się pojawi taki pół serial, pół teatr którego fabuła opiera się na walkach, zdobywaniu pasów itd. a nie na romansach i jakiś "życiowych" sprawach to już gówno bo jest myślenie że to powinien być sport i że to jest wypaczanie sportu tymczasem nawet sami wrestlerzy w wywiadach mówią że to tylko pokaz i to rozrywka sportowa, nie wmawiają ludziom na siłę że to sport. I stąd głównie bierze się hejting na wrestling, nie że ktoś udowadnia że to jest prawdziwy sport tylko przeciwnikom wydaje się że każdy chce im wmówić że to sport i że to powinno się zaliczać do sportów. Jakby to można było obstawiać u bukmachera to wtedy można by było się przyczepić że to szwindel i debile się na to łapią ale jeżeli ktoś to ogląda dla rozrywki chociażby po to żeby pooglądać ewolucje jak w tym filmiku to nie ma tym nic uwłaczającego.

Mom and Death

2013-02-19, 18:55
dawno nie było napinki o wrestling na sadolu :) zawsze mnie to bawi.
wiadomo, że udawane ale weź tak skocz jak ten typ w masce. trzeba mieć skilla. ja to lubiłem oglądać jak miałem z 10 lat, pamiętam gale WCW na TNT co piątek, strasznie się tym jarałem i znałem większość "fajterów". jak ktoś lubi to niech ogląda i ch*j innym do tego.

slannesh

2013-02-19, 19:10
markop4321 napisał/a:

W gruncie rzeczy wrestling jest niebezpiecznym rozrywkowym show, „żyjącym” ze swojej widowiskowości i pozorowanej brutalności, którą gwarantują zawodnicy


Ja pier...
Weś to usuń bo jebie po oczach.

rimogyz

2013-02-19, 19:15
Bądź co bądź ileś lat nauki żeby zostać takim kaskaderem też trzeba za sobą mieć :amused:

butcherfl

2013-02-19, 19:27
Ale się sadzicie, może i głupie (nie lubię tej otoczki "supersmash uj***ło mu głowę o jezu"), ale koleś powyżej zajebiście wysportowany, powinni go wziąć na kaskadera czy coś.

stahkh

2013-02-19, 19:33
Ja pie**olę. Co z tego że udawane? To też wymaga sporo umiejętności i tak samo można go za to docenić jak innych aktorów.

Aktorów filmowych też oceniacie negatywnie dlatego że tak na prawdę nie są cowboyami czy rycerzami jedi?

TO JEST SHOW, do ch*ja.